Michał Szpak

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Michał Szpak

Post autor: KrzysiekF »

Michał podał na FB link do głosowania w TRÓJCE. Post polubiło już 7 tys ludzi. Jestem ciekaw wyników :lol3:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Michał Szpak

Post autor: endeven »

jest na 31 miejscu już :lol3:
niech czerpie profity ze swoich 5 minut. Dlugo nie potrwają :lol:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Michał Szpak

Post autor: Piter »

endeven pisze:jest na 31 miejscu już :lol3:
niech czerpie profity ze swoich 5 minut. Dlugo nie potrwają :lol:
Czy ja wiem? Ma ładny głos, solidną podstawę i chyba to ludzie najbardziej w nim lubią. Nie moja estetyka, ale w sumie mało co mi się dziś podoba.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Michał Szpak

Post autor: karen »

Jacek Cygan w jakimś wywiadzie ostatnio zadeklarował ze mógłby napisac tekst dla Michał, niech jeszcze się znajdzie dobry kompozytor-to i może Michał pójdzie w dobrą strone!
Awatar użytkownika
agnete
Sit down
Sit down
Posty: 81
Rejestracja: 28 mar 2016, 16:57
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Polska

Re: Michał Szpak

Post autor: agnete »

Fajnie by było jakby spiął tył i robił, kuł póki gorące.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Michał Szpak

Post autor: Bob »

karen pisze:Jacek Cygan w jakimś wywiadzie ostatnio zadeklarował ze mógłby napisac tekst dla Michał, niech jeszcze się znajdzie dobry kompozytor-to i może Michał pójdzie w dobrą strone!
Teksty Cygana są za ambitne dla odbiorców Szpaczyska.Chociaż Cygan pisał ponoć używając psudonimu min . "przeambitne" teksty dla Papa Dance....
Kto wie co trzyma w szufladzie...
Po odtrąbionym w mediach m-narodowym " sukcesie "eurowizyjnym , wykupionych artykułach na Pudlu, czekałem aż zlecą się doradcy, sępy,pejsaci aby jak najwięcej zarobić, wycisnąć jak cytrynę , w końcu dać kopniaka w zad w razie buntu lub załamania kariery....
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Michał Szpak

Post autor: Piter »

Teksty Cygana nie są ambitne. Po prostu są o czymś i z reguły nie straszą formą. Teksty śpiewane przez Michała też są o czymś, ale formą przypominają "dzieła" nowego ambasadora w Watykanie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Michał Szpak

Post autor: ray »

KrzysiekF pisze:Michał podał na FB link do głosowania w TRÓJCE. Post polubiło już 7 tys ludzi.
Już jest 12 tys. polubień. I dzisiaj Szpak znów zachęcał, by głosować na niego w Trójce:
Michał Szpak pisze:Tymczasem zerknijcie na listę radiowej trójki http://lp3.polskieradio.pl/ i zagłosujcie na Szpaczka jeśli macie ochotę słuchać Color Of your Life w drodze do pracy.
Color of your life będzie numerem jeden na legendarnej Liście Przebojów Programu Trzeciego? :lol3:
endeven pisze:niech czerpie profity ze swoich 5 minut. Dlugo nie potrwają :lol:
Trudno ocenić, czy kariera Szpaka potrwa tylko chwilkę. Ma dobrego menadżera, więc niech się go trzyma. Poza tym, na korzyść Szpaka działa to, że on nie wdaje się w żadne medialne pyskówki.

Michał wystąpi w Opolu nie tylko podczas koncertu "Złote Opole", ale ma również otworzyć koncert "Superpremiery" - pewnie zaśpiewa Color of your life, skoro Jesteś bohaterem ma następnego dnia walczyć o Grand Prix festiwalu.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Michał Szpak

Post autor: Kamui Shiro »

Piter pisze:
endeven pisze:jest na 31 miejscu już :lol3:
niech czerpie profity ze swoich 5 minut. Dlugo nie potrwają :lol:
Czy ja wiem? Ma ładny głos, solidną podstawę i chyba to ludzie najbardziej w nim lubią. Nie moja estetyka, ale w sumie mało co mi się dziś podoba.
Szkoda że mi się ten głos nie podoba. Skrzekliwie go używa, siłowo, to końcowe o - o - ooo jest tak wrzaśnięte, jakby bez urazy ktoś go skopał nie powiem gdzie. Strach mnie bierze, że ludziom serio podoba się takie muzyczne g ó w n o.

Ludzie lubią w nim to, że jest nieheterooptyczny. To teraz modne. Aha, i że wykosił już dwie znienawidzone diwy w konkursach piosenki.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Michał Szpak

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:Ludzie lubią w nim to, że jest nieheterooptyczny. To teraz modne.
Ale Madox też jest nieheterooptyczny, a jednak nie jest popularny.
Kamui Shiro pisze:Aha, i że wykosił już dwie znienawidzone diwy w konkursach piosenki.
Ludzie lubią Szpaka za to, że wygrał na smsy z Rodowicz i Górniak? Skoro z nimi wygrał, to znaczy, że ludzie musieli lubić go już wcześniej. :wink:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Michał Szpak

Post autor: Kamui Shiro »

Ale Madox jest tragiczny. Piosenki Szpaka przynajmniej da się zanucić. Smsy kupione xD
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Michał Szpak

Post autor: Piter »

Moim zdaniem ludzie lubią taką muzyczną stylistykę, to raz. A dwa, jest zawsze duży procent ludzi cierpiących, odtraconych, szukających zrozumienia. Żyjących w strachu i braku akceptacji otoczenia. I on jest dla nich idealny.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Michał Szpak

Post autor: endeven »

Kochani, mamy nową Diwę :lol3:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Michał Szpak

Post autor: Flux »

Kamui Shiro pisze:Strach mnie bierze, że ludziom serio podoba się takie muzyczne g ó w n o.

Ludzie lubią w nim to, że jest nieheterooptyczny. To teraz modne.
Zarzucasz innym, że przesadzają w ostrej ocenie Madonny a sam piszesz coś takiego o młodym, niepozbawionym talentu (dobrego gustu prędzej) wykonawcy i wskazujesz, że ludzie lubią go za "nieheterooptyczność", cokolwiek przez to pojęcie rozumiesz. No i często bronisz innych wykonawców, jak na przykład Beatę Kozidrak, że korzystają z kiczu i nie ma w tym nic wstydliwego. Michał też korzysta z kiczu i patosu, również nieobcego wielu wykonawcom rodzimej i światowej sceny :wink:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Michał Szpak

Post autor: addar »

szpak jest: dziwny, karykaturalny, kiczowaty, patetycznie tandetny, wokalnie ubogi i nieokrzesany przy tym wydaje sie lekko nadpobudliwy i cipowato zniewieściały. Jak ktoś wyżej wspomniał, taka moda -ludzie to lubią(do czasu). Mnie nigdy jego osoba nie przekonywała i pomimo ostygnięcia i lekkiego ugładzenia jego jestestwa nie potrafie go zrozumieć i polubic... choc przyznaje nie wpienia mnie juz jak za czasów x factora.

rzekłem ja, addar forumowy fob :edi:
ODPOWIEDZ