Ewelina Lisowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
adam25
Make it happen
Make it happen
Posty: 105
Rejestracja: 04 sie 2012, 9:38
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: nie zapomnij
Lokalizacja: chojnice

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: adam25 »

Może i wypadek przy pracy ale teraz artysta nie sprzeda już tak predko 80 tysiecy plyty
teraz zloto to już sukces jest u nas w kraju
Awatar użytkownika
madryptok
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 15 mar 2008, 22:36
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Łódź

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: madryptok »

W nowym notowaniu Lisowska jeszcze niżej - 17 miejsce. Miliony wyświetleń w Internecie i coś takiego, jestem trochę w szoku. To już Jula poradziła sobie lepiej...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: KrzysiekF »

Towar przereklamowany...za dużo wszędzie. I efekt będzie taki, że pośpiewa gdzie tylko można. Eksploatacja na 100 % i za dwa lata po karierze.


Gratulacje dla wytwórni i samej Eweliny.
Awatar użytkownika
madryptok
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 15 mar 2008, 22:36
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Łódź

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: madryptok »

KrzysiekF pisze:Towar przereklamowany...za dużo wszędzie. I efekt będzie taki, że pośpiewa gdzie tylko można. Eksploatacja na 100 % i za dwa lata po karierze.


Gratulacje dla wytwórni i samej Eweliny.
No tak, ale to wielka szkoda, bo jednak dziewczyna ma talent. Ciekawe jakby to wyglądało, gdyby zamiast na lekkie, radiowe numery postawiła na coś ambitniejszego...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: KrzysiekF »

Uważam, że popełniło błąd. Przede wszystkim nie wypuszczenie CD po 1 singlu. Wytwórnia wypuściła 3 single przed premierą płyty , po co ? Odkryli wszystkie karty, ludziom przejadło się granie tego po 150 razy w radiach i mamy efekt.

A na marginesie to posłuchałem na deezerze i trzeba powiedzieć , że płyta momentami jest średniacka...Widać i słychać , że tworzona jednak pod gusta masowego odbiorcy. Morał jest taki, że Lisowska chyba dała się trochę przerobić wytwórniom i stacjom radiowym pod masówę. Przykre...
adam25
Make it happen
Make it happen
Posty: 105
Rejestracja: 04 sie 2012, 9:38
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: nie zapomnij
Lokalizacja: chojnice

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: adam25 »

spadek Eweliny na Olisie na 22 miejsce
a miało być tak pięknie
w tym kraju złoto to już mega sukces naprawdę.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: KrzysiekF »

W 4 tygodniu na OLIS awans na -> 16 :)

http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=pl
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: Matiz99 »

6 lipca byłem na koncercie Eweliny. Było też blue cafe ale moja kompania nie chciała czekać więc się zawinąłem przed ich występem :P

Piszę dopiero teraz bo obecnie mieszkam poza swoim domem i nie miałem przy sobie kabla którym mógłbym wrzucić pewne nagrania.

Tego że jestem wielbicielem głosu Lisowskiej (nie tylko głosu :PP ) nie będę ukrywał. Koncert był udany. Że ma dziołcha głos to wiemy, ale mnie poniekąd zaskoczyło jak zaprezentowała się na żywo. Mogę stwierdzić że należy ona do tych wokalistek które na koncertach prezentują poziom ..studyjny'' jeżeli nie lepszy.
Nie będę się rozpisywał tylko zinteresowanym przesyłam filmik i jedno zdjęcie:

Jakoś słaba ale stałem ze daleko od sceny i fota robiona na sporym zoomie.
Obrazek

I filmik:

Niezbyt długi bo moja akumulatorki od aparatu już sięgają końca swego żywota.

http://www.youtube.com/watch?v=ug06DbwKRsI

I fragment z większym zbliżeniem (kilka sekund bo GP-tki wyzionęły ducha):
http://youtu.be/s-ZXgc27SPc :ha: :ha:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: dorota »

no proszę, miło usłyszeć, że ktoś w tym kraju jeszcze potrafi śpiewać na żywo :lol3: :lol3: :lol3:

wydaje mi się, że z Ewą Farną jest podobnie, tzn. także nieźle ciągnie na żywo (tak sądzę, chociaż nie byłam na jej koncercie) ;-)
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: sexuality »

Ja tam fanką Lisowskiej nie jestem i nie będę. Dla mnie ta dziewczyna nie powinna iść w komerchę. Co z tego, że jest głos, jak dla mnie to sztuczne. Mało oryginalne wręcz.

Nie wiem dlaczego nastał taki trend, że polskie rozgłośnie radiowe obecnie wolą puszczać młodych, początkujących wokalistów/wokalistki niż uznane osoby na rynku muzycznym, z fajnym dorobkiem artystycznym (nie, nie mam na myśli tutaj naszej Edyty). W kilka miesięcy pojawiła się Lisowska, Margaret, Red Lips, Podulka... Ja tego nie kupuję. Nie tworzy się z tych ludzi Artystów, a jedynie wypuszcza się kolejne produkty przeznaczone na rynek na kilka sezonów.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: Flux »

Taki trend panuje, ponieważ widocznie to się wytwórniom i rozgłośniom radiowym kalkuluje. Albumy i tak się w Polsce (poza nielicznymi przypadkami) nie sprzedają a ludzie łakną nowości. Taka nawet nieszczególnie utalentowana świeżynka potrafi być nieraz o wiele bardziej atrakcyjna od doświadczonej, zasłużonej gwiazdy.

Co do samej Eweliny, nic wyjątkowego. Dość ładna, z dość dobrym głosem i nie dość dobrym repertuarem. Jeśli nie znajdzie jakiejś ciekawej drogi artystycznej (choćby leśnej ścieżki :roll: ) to zniknie szybciej, niż się pojawiła.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: sexuality »

Flux pisze:Co do samej Eweliny, nic wyjątkowego. Dość ładna, z dość dobrym głosem i nie dość dobrym repertuarem. Jeśli nie znajdzie jakiejś ciekawej drogi artystycznej (choćby leśnej ścieżki :roll: ) to zniknie szybciej, niż się pojawiła.
Dokładnie. Myślę, że zarówno Lisowska jak i Podsiadło znikną po pierwszej płycie. U Lisowskiej przeważa ten argument, że może się szybko znudzić. U Dawida z kolei brakuje osobowości. Może skończyć jak Lisiecki z MT, choć i jeden i drugi nagrał fajną płytę.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: Matiz99 »

sexuality pisze:Myślę, że zarówno Lisowska jak i Podsiadło znikną po pierwszej płycie.
Podsiadło pewnie tak. Lisowska wątpie :P
Awatar użytkownika
N/O
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 254
Rejestracja: 11 lut 2012, 9:15

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: N/O »

sexuality pisze:U Dawida z kolei brakuje osobowości.
Nie powiedziałbym... Dawid i Ewelina to nie Dziwna, która "osobowości", o której piszesz, ma aż nadto.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ewelina Lisowska

Post autor: Dobi »

Ludzie są bardzo naiwni. Uważają, że jeżeli ktoś idzie do programu, od razu zyskuje sławę, ma pieniądze i może nagrywać to, co mu się żywnie podoba. A tak po prostu nie jest. Nie udałoby mi się, gdybym miała tworzyć taką muzykę, jaką tworzyłam przed programem. Po prostu Polska nie jest gotowa na taką muzykę. Taka muzyka nie leci w radiu. Nie słuchamy na co dzień metalu. Wszystko jest okrajane. Mam często problem z moimi kawałkami, które są rockowe. Mam problem, żeby radio je puściło, muszę, powiedzmy, zrezygnować z gitary. Problem leży po stronie kraju, a nie po mojej
-> Bo w radiu powiedzieli, że nie może być gitary..

I już jasne - Polska nie jest gotowa na artyzm Eweliny! Dziki kraj :manicure:
ODPOWIEDZ