Anna German

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Anna German

Post autor: KrzysiekF »

Płyty German wciąż cieszą się dużą sprzedażą, mimo zakończenia emisji filmu w TVP.

W najnowszym zestawieniu TOP50 znajdują się aż 4 płyty Anny German , a ANNA GERMAN 40 PIOSENEK na 4 pozycji :shock:

Jestem ciekaw czy TOP TRENDY za rok przyznają 1 miejsce German, może Edyta dla Niny zaśpiewa CZŁOWIECZY LOS ?

:PP
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Anna German

Post autor: dorota »

mimo całej mojej sympatii do Anny German, zaczyna mi ona wychodzić bokiem....

gdzie nie spojrzeć, tam coś związanego z jej twórczością, dodam, że nie jest to sztuka najwyższych lotów :roll:

:placzka:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Anna German

Post autor: Bob »

Julita Mirosławska -cudowna , genialna technika !!! i Adam Krystian Krzeszowiak- /na tzw . zachodzie -Krystian Adam /mega !!! , Ona jeszcze czeka na światowy sukces, on osiągnął w ostatnich 2 latach mega pułap, zaliczył wszystkie najważniejsze sceny koncertowe, nagrywa i koncertuje z najlepszymi dyrygentami i muzykami .Spiewa w zespole min. u sir Johna Eliota Gardinera -Nieszpory N.M.P-zarejestrowane na blu-ray , głowna rola w Orfeuszu C. Monteverdiego, wymieniony jako 3 na plakacje Powrotu Ulissesa do ojczyzny na afiszu opery na Vratislavia Cantans
tu oboje w duecie:ciary...
https://www.youtube.com/watch?v=ekg4O1D ... sftCV3g3KF
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Anna German

Post autor: ediva »

Przykre, że wątek o Annie German nie był aktywny przez 4 lata :( Zresztą gdy opadła fala popularności serialu, ludzie zapałali jakąś niechęcią do Joanny Moro gdy ta skompromitowała się wystąpieniem i "zbezcześciła Człowieczy Los", trochę z winy Edyty, która odrzuciła propozycję śpiewania German gdyż "nie czuła się tego godna". Natomiast biedna Anna znów powoli odchodzi w niepamięć... Gorąco polecam lekturę książek Marioli Pryzwan - skrabnica wiedzy o German i jej twórczości.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Anna German

Post autor: audarya »

Mala przypominajka. W tym roku koncem sierpnia przypada 40rocznica smierci Anny German.
Ulubieniec ostatnich dni:

https://m.youtube.com/watch?v=OYZDGC-Edj0
ODPOWIEDZ