Anna German

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Anna German

Post autor: ja30 »

theshape pisze:Ciekawe czy o Edycie tez kiedys powstanie taki serial. Historia Perly.
Tu Anne nagrali Rosjanie a Edyty nikt nie nagra polska nie ma kasy :(
serial jest fajny ale malo watkow muzycznych.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Anna German

Post autor: Virtual Tom »

Na tej stronie można pobrać wywiad z Joanną Moro w -> "Popołudniu Radia Tok Fm", w którym m.in. aktorka za namową prowadzącego śpiewa fragment piosenki "Człowieczy los"

Jeśli ktoś przegapił :d
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Anna German

Post autor: theshape »

ja30 pisze:serial jest fajny ale malo watkow muzycznych. Tu Anne nagrali Rosjanie a Edyty nikt nie nagra polska nie ma kasy :(
Tego nie wiemy. Moze za kilkanascie lat ktos doceni ten iscie filmowy material - zyciorys Edyty. :o
Jest tam pare watkow, ktore idealnie mozna by przedstawic filmowo. Nie wiadomo, kto, gdzie i kiedy moze wpasc na pomysl sfilmowania takiego zyciorysu. ;)
Co do serialu o Annie German, to dobrze, ze wykorzystano jej oryginalne nagrania, a nie ma zadnych podrobek piosenkarskich. Poza tym historia jej zycia jest tak tragiczna, ze przeslania nieco muzyke. Ponadto to raczej nie mial byc serial stricte muzyczny, ale przedstawiajacy ludzka historie i jej dramatyzm.
Niektore fragmenty sa tak tragiczne, ze brak slow. Np. gdy karetka po wypadku przyjezdza i zabiera tylko tego goscia, a ja zostawia w zaroslach przy autostradzie. :beczy:
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Anna German

Post autor: ja30 »

Mysle ze nie mieli ladnych czystych nagran jej wystepow na zywo na roznych konkursach.
Serial jest fajny polecam bo widzialem juz caly :)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Anna German

Post autor: niuto »

Biografka Anny German twierdzi, że serial nie jest oparty na faktach z życia Anny German, tylko nimi inspirowany :)
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Anna German

Post autor: theshape »

Serial raczej sie udal, bo ma dosc duza widownie w Polsce. :-)
„Anna German” hitem TVP1. Serial ogląda 6,05 mln widzów
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/an ... mln-widzow
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Anna German

Post autor: addar »

powiem że jak na razie czesc rosyjska wypadła o klase wyzej, nie wiem czy to zasługa gadania po rosyjsku czy tez naszego lektora,ale wersja z dzciństwa gwiazdy wypadła prawdziwiej i ciekawiej, nasza rodzmia razi sztucznością gry aktorskiej i czestymi sucharami postaci, ponad to na tle cięzkiego dzieciństwa, dotychczasowe perypetie ani wydają się miałkie, miejmy nadzieje że przyszłe odcinki zaskocza pozytywniej
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Anna German

Post autor: Aro »

Serial o Annie German olbrzymim sukcesem. Ostatni emitowany odcinek zyskał 800 tysięcy widzów. Goni powoli "M jak miłość":

Najpopularniejsze w TV

Tydzień: 11 - 17 marca 2013

1. M jak miłość TVP2 7.28 mln
2. Anna German TVP1 6.80 mln
3. Ranczo TVP1 6.13 mln

http://www.swiatseriali.pl/ogladalnosc,date,2013-03-18
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Anna German

Post autor: Meg »

Aro pisze: M jak miłość TVP2 7.28 mln
To ma jeszcze taką oglądalność? :o

Co do AG to się nie dziwie - świetny serial.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Anna German

Post autor: karen »

Serial niewątpliwie spowodował że ludzie przypomnieli sobie o Annie, jej płyta jest obecnie na 6 miejscu na Olisie.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Anna German

Post autor: Aro »

Płyta już na miejscu 3, a kolejna "Wspomnienie" pojawiła się na 49. :) http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang= TVP kuje żelazo póki gorące. Zrobiła na szybko godzinny dokument wspomnieniowy "Anna German i ja" gdzie Irena Santor, Andrzej Dąbrowski, jej mąż Zbigniew Tucholski i inni wspominają artystkę. Emisja miała miejsce kolejny raz dzisiaj.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Anna German

Post autor: karen »

Ciekawe czy pójdą za ciosem i zrobią koncert poświęcony Annie w Opolu? ponoć fanom Artystki bardzo zalezalo na takim rok temu w 30-stą rocznice smierci, ale TVP jakos pomineło temat. Anna teraz znów zaczeła byc na topie,serial ma bardzo dobrą ogladalność, płyty się sprzedają, jak zauważyłam prasa plotkarska chętnie o niej zaczeła pisać, to i moze TVP uzna że warto ?!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Anna German

Post autor: Aro »

karen pisze:Ciekawe czy pójdą za ciosem i zrobią koncert poświęcony Annie w Opolu? ponoć fanom Artystki bardzo zalezalo na takim rok temu w 30-stą rocznice smierci, ale TVP jakos pomineło temat.
Nawet o tym nie widziałem. Pewnie dlatego TVP nie chciała no bo kto rok temu się nią interesował. Oglądalność by była za niska. Gdyby taki pomysł pojawił się w tym roku to myślę, ze wielkiego problemu by nie było.
Aro pisze:Anna teraz znów zaczeła byc na topie,serial ma bardzo dobrą ogladalność, płyty się sprzedają, jak zauważyłam prasa plotkarska chętnie o niej zaczeła pisać, to i moze TVP uzna że warto ?!
Joanna Moro która zagrała Annę również sporo pojawia się w prasie brukowej. W poniedziałek będzie gościem u Lisa w TVP2.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Anna German

Post autor: karen »

Gdzieś czytalam ze TVP nie chciała też emitowac tego serialu, sporo ludzi , pisało jakies petycje, dosc długo się starano o emisje,a teraz to hit jedynki. Myśle że nawet rok temu ogladalność takiego koncertu nie byłaby taka tragiczna... Pewnie byłaby porównywalna do tej z koncertu z piosenkami Demarczyk-a to było ok 3mln. Jest w Polsce mimo wszystko spora grupa ludzi którzy tęsknia za taka muzyką.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Anna German

Post autor: Aro »

Tu chodziło chyba o udział TVP w tej produkcji. Rosyjska telewizja chciała by TVP była współproducentem serialu, ale nasza kochana telewizja nie była zainteresowana. Kupili już tylko gotowy produkt.
ODPOWIEDZ