Natalia Nykiel

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowości muzyczne

Post autor: Blur »

Natalia Nykiel - Badz Duzy
Podoba mi się ten klip :hellobaby:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowości muzyczne

Post autor: endeven »

Klip jest fajny. Duży plus za pomysł. Realizacja też niczego sobie. Niech dziewcze kombinuje. Jest bardzo młoda, ma sporo czasu przed sobą. Widać, że bardzo chce być jakaś i dobrze. Sama piosenka też daje radę. Tylko to słowo..
s
u
k
a
bardzo to brzydkie.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Nowości muzyczne

Post autor: DeathlySilence »

endeven pisze:Tylko to słowo..
s
u
k
a
bardzo to brzydkie.
Jak Twój tyłeczek. :hellobaby:

Słowo użyte w odpowiedni sposób. :)

I tak nikt nie pobije Agnieszki Chylińskiej...

Gorąca PROŚBA :evilbat:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowości muzyczne

Post autor: endeven »

Natalia Nykiel wydała epkę z remiksami. Na You tubie "Rzeźba" w remiksie The Dumplings :P
https://www.youtube.com/watch?v=xy6oONJxtr4
Czy kiedyś ktoś fajny zremiksuje Edytę?... :roll:

Swoją drogę, dziewczyna się nie poddaje, Jej debiutancki album komercyjnie przepadł. Zrobił się jednak boom po wypuszczeniu drugiego klipu "Bądź duży". Ma już ponad 800 tys. wyświetleń a od kilku dni codziennie przybywa po 30 tysięcy nowych odsłuchań. To tylko pokazuje jak duże znaczenie dla samej (poniekąd dawno już upublicznionej) piosenki ma naprawdę świetny i pomysłowy teledysk, do którego chce się wracać...
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowości muzyczne

Post autor: Pawel »

endeven pisze: "Bądź duży". Ma już ponad 800 tys. wyświetleń a od kilku dni codziennie przybywa po 30 tysięcy nowych odsłuchań.
Obecnie jest już ponad 3 mln !
Więcej niż HY Day + Night razem wzięte i GO, a przepraszam, do Glow nie było teledysku :ha:
Do Oczyszczenia pewnie też nie będzie
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Nowości muzyczne

Post autor: KrzysiekF »

Trzeba przyznać, że wokół Natalii Nykiel ostatnio sporo zamieszania. Po tylu miesiącach od premiery krążka potrafiła wrócić do zestawień TOP : Deezer, Spotify, wyprzedzając nowości. Sprzedaży w Empiku...

Ilość odtworzeń na YT faktycznie robi wrażenie. <imo początkowego "uprzedzenia "do debiutanckiego albumu Nati , z czasem się przekonałem i bardzo często wracam do jej piosenek. Trzymam kciuki za dalszy rozwój. !
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Natalia Nykiel

Post autor: KrzysiekF »

Natali Nykiel nie ma swojego topicu, więc tutaj chyba będzie właściwe miejsce.

Po kilku miesiącach od premiery singla Bądź duży RMF FM dodaje piosenkę do propozycji Poplisty, to samo robi Zetka.

Wow...w końcu im chwyciło , dobre :lol3:
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowości muzyczne

Post autor: Blur »

KrzysiekF pisze:Natali Nykiel nie ma swojego topicu, więc tutaj chyba będzie właściwe miejsce.

Po kilku miesiącach od premiery singla Bądź duży RMF FM dodaje piosenkę do propozycji Poplisty, to samo robi Zetka.

Wow...w końcu im chwyciło , dobre :lol3:
Co za kretyni, już każdy zna tę piosenkę i niedługo będzie miał jej dosyć.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowości muzyczne

Post autor: Aro »

Już nawet jest kolejny singiel. Do tej pory chyba tylko Eska to grała. Myślałem, że chodzi o sukę w tekście tzn., że to jest powód tego że nie grają.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowości muzyczne

Post autor: Blur »

Eska i RMF MAXXX grały to non stop (ostatnio nie słucham już radia w samochodzie, ale podejrzewam, że nic się nie zmieniało w tej kwestii).
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Natalia Nykiel

Post autor: witcher »

Blur pisze:Eska i RMF MAXXX grały to non stop (ostatnio nie słucham już radia w samochodzie, ale podejrzewam, że nic się nie zmieniało w tej kwestii).
"Bądź duży" wskoczyło na playlistę Zetki. Nie wiem czy to trochę nie za późno, ale faktem jest, że wałkują kilka razy dziennie. Kwestia czasu, kiedy zawita też do RMF (myślę, że w po wejściu na Poplistę).
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Natalia Nykiel

Post autor: Kamui Shiro »

Z początku niby mi się podobała ta piosenka, ale w sumie i jej głos mi średnio podchodzi, i tekst... kolejne bla bla bla o tym, jak to facet głupi i nudny... a ja 'mam już dosyć dziewczynek, które chcą być porywane i zaskakiwane', hahaha. Do tego sama dosyć głupia chyba* - coś o ciągach i równaniach śpiewa, a mam wrażenie, że się w tym nie orientuje zbytnio :) z ciągów czasami da się zrobić fajne równanko :twisted:

https://www.facebook.com/milosciniemaje ... 7390465736

hahaha, no wlasnie


* edit: ok, ok, nie ona, tylko podmiot liryczny
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2015, 21:52 przez Kamui Shiro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Nykiel

Post autor: Blur »

Kamui Shiro pisze:Do tego sama dosyć głupia chyba - coś o ciągach i równaniach śpiewa, a mam wrażenie, że się w tym nie orientuje zbytnio :)
Może Cię zaskoczę, ale Natalia w jednym z wywiadów powiedziała, że studiuje (bodajże) inżynierie środowiska i bardzo lubi matematykę, więc możliwe, że wie w tej dziedzinie więcej od Ciebie.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Nykiel

Post autor: MacLean »

Wydaje mi się, że tę metaforę jest w stanie zrozumieć każdy i trzeba bardzo nie chcieć, żeby było inaczej. Ciągi liczb, czyli wszystko podane na tacy, brak niewiadomych, a więc: "nie potrafisz mnie zaskoczyć". Całkiem zgrabny tekścik, a jeśli porównać go ze słowami "Oczyszczenia" to już w ogóle poezja.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Natalia Nykiel

Post autor: Kamui Shiro »

ALe to nie jest trafna metafora, tylko bełkot i głupota. Mickiewicz czy nawet Jacek Cygan raczej nie używali nieprawdziwych porównań i nielogicznych stwierdzeń. Dla kogoś, kto układał tekst tej piosenki, matematyka na poziomie II klasy liceum to wyraźnie "wyższa szkoła jazdy", więc PO CO tyka temat? :P
Ja się nie znam na żegludze, to nie będę nigdy porównywać swoich uczuć do procesu kierowania statkiem przez morze Sargassowe ani Śródziemne.
Może być bardzo, bardzo łebska z matmy, ale w tym tekście się zbłaźniła i powinni jej obniżyć ocenę na studiach za taki tekst :D a ja inżynierię akurat SKOŃCZYŁEM na Politechnice Wrocławskiej, z matmy 5 w indeksie, może więc daruj sobie ocenę wykształcenia obcych osob, Blur :hellobaby:

"Oczyszczenie" tekstowo bardziej mi się podoba, bo nie sili się na cwane metaforki-potworki. Nie jest to superdzieło, jednak też nie czepiałbym się tak o. Emocje tego tekstu chwytają za serce kogoś kto wie, o co chodzi... widać, że utwór śpiewa dorosła osoba z przeżyciami, nie byle gówniara znudzona nieudaną randeczką.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2015, 16:47 przez Kamui Shiro, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ