Paweł Domagała

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Paweł Domagała

Post autor: KrzysiekF »

To może być hit jesieni...

Z solową płytą na rynek muzyczny wraca Paweł Domagała. Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Singiel promujący album na YT ma już blisko 3 mln wyświetleń. Wczoraj w zapowiedział Empiku pojawił się album. Dziś zajmuje #2 miejsce na liście bestsellerów.

Jestem tego wart

https://www.youtube.com/watch?v=KpRIEQuFv98
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Paweł Domagała

Post autor: ray »

Parę dni temu wyszła płyta Pawła "Opowiem Ci o mnie", promowana singlem -> Gdybyś była.
Niestety, albumu nie ma na Spotify, a chętnie bym przesłuchał całość...
Poprzedni singiel Domagały, Jestem tego wart, ma na YouTube już ponad 3,3 mln odsłon. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że ta piosenka nie była promowana przez żadną dużą rozgłośnię radiową, to jest to bardzo, baaardzo dobry wynik.

Dzisiaj Paweł będzie gościem w programie Kuby Wojewódzkiego.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Paweł Domagała

Post autor: KrzysiekF »

I nakład płyty został wyprzedany... Fajna gitarowa, szczera , nie przetworzona przez komputery płyta. Myślę, że odniesie sukces w przeciwieństwie do przereklamowanych Lisowskiej i Szroeder , których płyty są klapami. Polecam.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Paweł Domagała

Post autor: KrzysiekF »

Nowy singiel Pawła. W miesiąc ponad 6 mln wyświetleń. 3 miejsce na LP3. Powrót płyty na OLIS #43 mimo, że utwór promuje już nowy album (premiera w listopadzie).

WEŹ NIE PYTAJ

https://www.youtube.com/watch?v=iAc6Qr_sAXw
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Paweł Domagała

Post autor: KrzysiekF »

Po 10 mln wyświetleń na YT RMF uległ...

Singiel Domagały jest grany na falach RMF FM. Wczoraj 3x dziś juz 2x.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Paweł Domagała

Post autor: IgaAga »

Co sądzicie o jego muzyce?
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Paweł Domagała

Post autor: KrzysiekF »

Temat o Pawle już istnieje.

Ostatnio ma świetną passę. Po tygodniach, kiedy to jego singiel grała tylko TRÓJKA. Po 10 mln odtworzeń na YT singiel rozhulał się w eterze. Obecnie nawet w RMF robi szał. ( w sierpniu już 51 odtworzeń w RMF). Ogólnie świetny facet, bez grama gwiazdorstwa miałem przyjemność siedzieć stolik w stolik na lotnisku w Katowicach. Więc się trochę porozmawiało.

WEŹ NIE PYTAJ

-> 18 miejsce Airplay TOP
-> 6 miejsce LP3 ( max 3 miejsce)
-> 6 miejsce POPLISTA RMF FM ( max 1 miejsce)
-> 17 mln na YT

Patrząc na cały okres wakacyjny i eter. To oczywiście poza Początkiem Męskie Granie, Podsiadło - Małomiasteczkowy, VM - Kot bez ogona, Grzeszczak Dobre Myśli i Wilkami Na krawędzi życia jest to najchętniej grany utwór w języku polskim.

ALBUM OPOWIEM CI O MNIE

-> 16 miejsce OLIS ( w sumie notowany już 30 razy, certyfikowany na ZŁOTO). Obecnie nakład płyty się wyczerpał, jeszcze przed kilkoma godzinami miał -> 4 miejsce na empik.com

Żeby tego było mało, to dzięki najnowszej piosence, której nie ma na debiutanckiej płycie wrócił na OLIS na miejsce 16 !

Myślę, że w listopadzie będzie szał na jego muzykę i najnowszy album. Trasy koncertowe wyprzedaje w kilka dni.

Jego album , który ma mieć premierę dopiero w listopadzie notuje się na empik.com już w okolicach 10 miejsca :shock: , natomiast zamówienia na stronie jego wydawcy mystic production sięgnęły ponoć już ilości w tysiącach...

Ma chłopak naturalność, proste rytmiczne piosenki bez nachalnego elektro disco i nowoczesnych brzmień I to chwyciło.

Zastanawiający jest fakt, dlaczego mimo tak świetnego przyjęcia singla nie wystąpił jeszcze na żadnym z festiwali TV nie dał się wciągnąć na okładkę kolorowych pism, ani w udział w żadnym z żałosnych show. Czyżby celowo omija takie występy, aby nie wpaść w katalog gwiazdy z TV, grać tylko tam gdzie chce, a nie musi ... bo trzeba się pokazać na ściance z logo sponsorów ??

Kariera prowadzona wzorowo.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Paweł Domagała

Post autor: IgaAga »

Trzeba przyznać, że bardzo fajnie się słucha tej muzyki. Podziwiam za skromność i realizację marzeń.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paweł Domagała

Post autor: endeven »

Widziałem ostatnio na liście Trójki, że ktoś taki jest, w końcu obczaiłem. Przesłuchałem dwa razy ten najnowszy singiel. Pewnie to może się podobać, bo jest proste i uderza w urocze tony, ale to dla mnie taka muzyka środka, na ognisko z rodziną w różnym przedziale wiekowym. No mi sie nie robi ciepło na duszy, słuchając tego utworu, choć jest bardzo ciepły i familijny. Nie mozna odmówić melodyjności, ale muzycznie to jest za bardzo nienachalne. Zanudziłbym się na koncercie. ale niech mu sie wiedzie, lepsze to niż miliony Margaretów i Szrederów.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Paweł Domagała

Post autor: IgaAga »

Kiedyś słuchałam z Pawłem wywiadu w którym mówił, że zawsze marzył, by nagrać płytę. Nie zastanawiał się jak to się przyjmie. Po prostu dla siebie. Bez tzw. polityki, promocji i hałasu i proszę udało się. Podziwiam. Bardzo udany start.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Paweł Domagała

Post autor: KrzysiekF »

Kolejny mur przebity...

Singiel Pawła zaczęła grać ZETKA. A zamówienia na nowy album zbliżają się już do ZŁOTA 8) (premiera dopiero w listopadzie).

Na YT licznik niedługo wybije 30 mln ;) a trasa wygląda tak

16.11 • Warszawa – [SOLD OUT] 17.11 • Radom – [SOLD OUT] 18.11 • Kraków – [SOLD OUT] 24.11 • Poznań – [SOLD OUT] 25.11 • Gniezno – [SOLD OUT] 26.11 • Szczecin – [SOLD OUT] 30.11 • Łódź – [SOLD OUT] 01.12 • Gdańsk – [SOLD OUT] 02.12 • Bydgoszcz – [SOLD OUT] 04.12 • Wałbrzych – [SOLD OUT] 05.12 • Wrocław – [SOLD OUT] 06.12 • Bielsko-Biała – [SOLD OUT]


Trasa wyprzedana w 100 % . :lol3: mimo, że koncerty są w grudniu :lol3: Chyba trzeba to napisać, aktualnie na polskim rynku poza Podsiadło i trochę z innego worka Taconafide nie ma Artysty , który robi takie wyniki...

Czyżby Domagała number 1 ... ? Z małej wytwórni, początkowo bez wsparcia stacji radiowych, dopiero po boomie na YT radia zmieniły politykę odnośnie piosenki Weź nie pytaj. Prowadzący sam po nocach swoje social media, bardzo aktywny , szanujący Fanów, grający z gitarą po klubach początkowo między teatrem, serialem, filmem...Opłacało się!

Dodano po 23 godzinach 25 minutach 58 sekundach:
Debiutancki album pokrył się właśnie PLATYNĄ. Wielkie gratki !!!

Aktualnie -> 24 na olisie (33 tygodnie w zestawieniu).
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paweł Domagała

Post autor: miko »

KrzysiekF pisze:Z małej wytwórni, początkowo bez wsparcia stacji radiowych
Za to w pelni czerpiacy z tego co oferuja wielkie labele swoim podopiecznym w promocji ich muzyki.
Cala jego komunikacja w social mediach jest prowadzona pod linijke z tym jakie sa aktualne zalecenia promocji produktow na facebooku i instagramie. Łącznie z własnym, nachalnie i nieudolnie wciskanym wszędzie hasztagiem czekamynalistopad i z debilnymi potworami-kalkami językowymi takimi jak "zamów pre-order" (wtf?!) i że koncerty "są już sold-out" :-)
Ruszyła nowa aktywacja digitalowa ING Banku Śląskiego, przygotowana przez agencję Gong (Group One). W akcji “Dobry Głos dla Firm” internauci piszą opinie na temat firm, a Mela Koteluk i Paweł Domagała zmieniają je w piosenki.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/m ... ank-slaski
Koleś jeszcze n i e w y d a ł płyty a juz zdążył zrobić kompleksową reklamę i to dla b a n k u.
Realizacja tak wielkich kampanii jest planowana plus/minus z półrocznym wyprzedzeniem, często większym.
Czyli zanim miał hita i deal na płyte już miał kontrakt na reklame.

Następny "niezależny" i "niemainstreamowy" Artysta.
Za działania w digitalu, ideę i kreację kampanii odpowiada agencja Gong. Zakup mediów powierzono MullenLowe MediaHub. Spoty reżyseruje Julia Rogowska, a produkcją zajmuje się Papaya Films.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/m ... ank-slaski
- tyle osób na tym pracuje ;-) Jakieś 10x więcej niż nad jego płytą ;-)

A wypominam sobie,że mam wielki żal a wręcz totalny FOCH na Mateusza Ziółko, że poszedł po łatwą kasę i robi z siebie idiote w telewizyjnym show. No coz, najpierw Mateusz przez X lat spiewal na najrozniejszych scenach, zbieral doswiadczenie i szkolil sie jako artysta sceniczny. Wydał płytę, plyta dostala zloto.
Po udanej trasie i rok po wydaniu plyty poszedl do telewizji. W telewizji spiewa, czyli nadal robi swoj fach.

A Domagała ?
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Paweł Domagała

Post autor: Bob »

Próba odsłuchania do końca tego ,,hitu” porównałbym do tortur ....Nie udało mi się , zawsze zmieniam stację...
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paweł Domagała

Post autor: miko »

Bob, jesli masz w domu radio/telewizor to teraz bedziesz zmuszony jeszcze czesciej zmieniac stacje dzieki nowej kampanii ktora predko wypelznie „z digitalu” do realu ;-)

Nawet Podsiadlo zmiekl po kilku latach reklamujac PLAY a to i tak bylo za sprawa Wojewodzkiego czyli wspolnej nitki interesow XFactor i wzajenego podnoszenia swojego profilu publicznego. Dopiero po 6latach na scenie Podsiadlo zaczal miec totalnie wywalone na to czy ludzie dalej beda wierzyc ze on niezalezny i niemainstreamowy. Domagala nie poczekal nawet do premiery plyty. Lol

Dodano po 1 minucie 27 sekundach:
W sumie propsy za szczerosc nie udaje kogos kim nie jest :-)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Paweł Domagała

Post autor: KrzysiekF »

Nowy singiel:

PAWEŁ DOMAGAŁA - Wystarczę ja

https://www.youtube.com/watch?v=qzd8ZM2tl-8

Paweł zgarnie wszystko. Ponoć już płyta na granicy 15 tys sztuk w samej przedsprzedaży. Empik przygotowuje się na oblężenie piątkowe w związku z premierą płyty.
ODPOWIEDZ