Natalia Kukulska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
25luty
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 05 cze 2015, 15:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Zbąszyń

Re: Natalia Kukulska

Post autor: 25luty »

Przed chwilą wrocilem z koncertu Natali , i byl czad jak nie wiem , wszystkie utwory w nowych zaje... elektronicznych aranżacjach. zaspiewała pioropusz , w nosie , decymy z publicznoscią , miau z publicznościa , to jest komiks i im więcej ciebie , wiernosc jest nudna 2 razy bo z publicznoscią , poł na poł z publicznoscią , jeszcze 2 utwory z sexi flexi i sexi flexi oraz w biegu i bisy , sexi flexi chyba, miau i w biegu, wyglądała super , zrobiła takie wrazenie ze szok i nie wiem czy edi dałaby rade , bo zaelektryzowala publike że szok
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Natalia Kukulska

Post autor: ray »

W sobotę o 23.15 na TVP Polonia koncert "Ósmy plan Live in Alvernia Studios - Natalia Kukulska & Atom String Quartet".
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Dobi »

Natalia nadal promuje trochę zapomniany już "Ósmy plan"! :d Kolejnym singlem jest utwór "My". Moim zdaniem to najlepsza kompozycja na płycie, zarówno jeśli chodzi o wokal, aranż i przede wszystkim tekst. Na koncercie promującym płytę Natalia zaśpiewała ją całą sobą!

Z wpisu na FB Natalii wynika, że jest to nowa wersja piosenki i faktycznie słychać różnicę między albumową:

-> My (radio edit) [Official audio]

-----------

Sylwestrowy występ Natalii w Krakowie można oglądać na stronie TVN. Mi osobiście podobał się bardziej, niż Edyty czy Justyny. Natalia i jej repertuar w takich plenerowych koncertach wypada bardzo dobrze. Zresztą Natalia jest świadoma swojego głosu, umie wykorzystać atuty jakie posiada, nie przekombinowuje.

-> Natalia Kukulska i elektroniczne klimaty podczas Sylwestra 2015
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Natalia Kukulska

Post autor: dorota »

podobał mi się występ Natalii, zaśpiewała swoje przeboje i juz ;-)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Natalia Kukulska

Post autor: ray »

Zgadzam się z Dobim. Mnie też występ Natalii podobał się bardziej niż obu diw. Natalia jako jedyna zaskoczyła muzycznie, specjalnie na tego sylwestra przygotowała nowe aranżacje. Z jednej strony szkoda, że były tylko medleye, ale z drugiej - bardzo przyjemnie się tego słuchało.
Bardzo dobry dobór utworów - spośród swoich starych piosenek wybrała te najbardziej pasujące na sylwestra, zaśpiewała też dwie piosenki z ostatniej płyty i jedną piosenkę Anny Jantar - czyli dla każdego coś miłego. Tylko Fantasies wymieniłbym na jakiś inny kawałek.
Przed Wierność jest nudna powiedziała, że teraz będzie "piosenka pół żartem, pół serio". Natalia mówiła kiedyś, że wielu odebrało tekst tej piosenki dosłownie, że dostawała listy i telefony z pretensjami, że zachęca do zdrady. :lol3: To smutne, że trzeba tłumaczyć ze sceny, by nie odbierać ślepo tego tekstu.
Podobały mi się stylizacje Natalii. Złośliwy Pudelek napisał, że jej stylizacja z piórami na głowie była najgorszą spośród wszystkich sylwestrowych kreacji gwiazd, ale komentujący jej bronią. Wśród najwyżej ocenionych komentarzy jest ten: "Lubię ją, nie gwiazdorzy, jak Górniak". :lol3:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Natalia Kukulska

Post autor: endeven »

Dla mnie jednak medleye są nie dostrawienia. nigdy ich nie zrozumiem. Ale samo brzmienie poszczególnych fragmentów utworów na wysokim poziomie. Wszystko zgodne z elektroniczną drogą Natalii, nic się nie gryzło, nic nie wadziło. Woklanie bardzo dobrze brzmiała. nie popełniłą błędów dwóch diw, kontrolowała i trzymała w ryzach wokal i po prostu zaśpiewała. Stylizacje świetne. Robi swoje i tak trzymać.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Flux »

Natalia się pięknie rozwija muzycznie. Widać, że jest pewna drogi, którą obrała. Oglądając jej występ sylwestrowy czułem... spokój. To komfort, którego nie każdy artysta jest w stanie zapewnić swojemu odbiorcy. Był taki czas, kiedy Kukulska zaczęła się dławić w swoim dotychczasowym muzycznym świecie. Wpuściła powietrze, zaczerpnęła go i teraz oddycha pełną piersią. Tak trzymać!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Piter »

A to nie był playback?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Aro »

TVN by sobie nie pozwolił na playback. :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Piter »

A czemu?
Wokal ma inną wręcz studyjna jakość w porównaniu z tym, jak Natalia mówi.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Aro »

Wszyscy spiewali na zywca (przynajmniej to co ja widziałem) wiec małe szanse żeby ona spiewała z playbacku. TVN lubi podkreslac, że u nich wszystko na zywo. Wiesz, lubią tym samym zaznaczać, że są lepsi bo u konkurencji różnie bywa.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Natalia Kukulska

Post autor: witcher »

Aro pisze:Wszyscy spiewali na zywca (przynajmniej to co ja widziałem) wiec małe szanse żeby ona spiewała z playbacku.
Ania Wyszkoni w całości z taśmy i Justyna Steczkowska w części. Więc 100% live nie było.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Aro »

O, to moze i Natalia jednak śpiewała. Akurat Kukulską widziałem i wydawalo mi się że na zywo. Nie w stylu Natalii trochę by z taśmy jechać. Ani Wyszkoni ani Steczkowskiej faktycznie nie widziałem.

Edit: Ewidentnie playback. Sprawdziłem i widac to w 1:28 https://www.youtube.com/watch?v=hn2SUCg3imI :x :x :x Zwracam więc honor. :)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Natalia Kukulska

Post autor: dorota »

serio to playback? :geba:

ja tam nic nie widzę ......
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Natalia Kukulska

Post autor: niuto »

brzmi i wyglada jak na żywo. spiewanie z playbacku to tez sztuka,
ODPOWIEDZ