Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: grzechoo »

Klipu na YT raczej nie ma, za to na chomiku jak najbardziej http://chomikuj.pl/korlano/R*c3*93*c5*b ... mp4(video)
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: miłek »

grzechoo pisze:Klipu na YT raczej nie ma, za to na chomiku jak najbardziej http://chomikuj.pl/korlano/R*c3*93*c5*b ... mp4(video)
O, fajnie :smile: Uwierzyłem na słowo i nie sprawdzałem 8P Warto zaznaczyć rodzaj wyszukiwanych plików (na chomiku też) np. na pliki wideo właśnie. Ray się ucieszy :-)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Grzechoo - <3.
Pamiętam, że ten klip bywał dostępny na YouTube...
Jako dziecko bardzo lubiłem ten teledysk, uwielbiałem "popis gimnastyczny" Justyny - tylko czy ona tu nie miała dublerki? :hmmm:
Znalazłem info, że tym wideo wykorzystano zdjęcia z filmu "Listopad" Łukasza Karwowskiego. Dziwne, że w teledysku z 1995 pojawiają się ujęcia z filmu z 1992... Widocznie Karwowski, reżyser klipu, chciał jeszcze trochę podpromować swoje "dzieło"...

Endeven, po raz kolejny proszę Cię, byś nie publikował postów, które nic nie wnoszą do tematu.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

Czekam na newsa "Pierwszy pocałunek Allana i Leona. Miłość pociech pojednała skłócone diwy". Serio :oops:
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Dziwna sytuacja...
Wybieram się jutro na akustyczny koncert Justyny w kuźni kulturalnej. Na Facebook'u jest utworzone wydarzenie, w którym są informacje na temat koncertu, miejsca w którym się odbywa, godzinie itd. Jest tam też miejsce na dyskusje. Wśród 2 postów w dyskusji jeden z nich napisany jest przez... męża Steczkowskiej. Sprawdziłem i jego konto nie wygląda na fake'a.
Oto co napisał:

"Moze bym tak wpadł i " porozmawial" z jednym takim...."

Tym wpisem chyba niestety potwierdza plotki mówiące o
tym, że kryzys w ich małżeństwie spowodowany jest przez menagera Justyny, Łukasza Wojtanowskiego.
Szkoda ;(
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

To musi być prawdziwe konto Myszkowskiego. Na jego liście znajomych jest wielu współpracowników JS - Misza Hairulin (kontrabasista i jednocześnie szwagier Justyny), Jarosław Szado (stylista), Ewa Gil (makijażystka) czy Marcin Urbański (fryzjer).

Zaledwie dwa miesiące temu Myszkowski napisał na Facebooku:
Maciej Myszkowski pisze:Kocham, wciąż jest ogień. Nasze małżeństwo wkracza w pełnoletność.
A teraz napisał takie coś... Wygląda na to, że on jest chyba trochę niestabilny emocjonalnie. :)

Natomiast Justyna zachowuje się teraz wzorowo - od czasu publikacji oświadczenia o separacji konsekwentnie milczy na temat swojego życia prywatnego. I niech dalej tak trzyma.

Love2Love 1990-2016, napisz później, jak było na koncercie. :)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: dorota »

jesli faktycznie zostawiła męża dla tego małolaty, to się dziewczyna trochę pogubiła w życiu .... :roll:
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Koncert świetny. Justyna ma ogromny power! Genialny głos. Na początku koncertu po pierwszym utworze okazało się, że popsuły się odsłuchy. Jakiś Pan przyszedł i dobre 10 min. naprawiał odsłuchy. W między czasie Justyna szukała wodzireja który zabawiłby dowcipami publiczność, okazało się, że ma jednego w zespole. Paweł co chwilę sypał sucharami z rękawa, ale wszyscy się śmiali. Potem nawet Justyna opowiedziała żarcik chociaż początkowo się wzbraniała bo twierdziła, że wszystkie pali.

Oto setlista:

1. Dziewczyna Szamana
2. Za karę
3. Daj mi chwilę
4. Kryminalna miłość
5. Za dużo wiesz
6. Tu i tu
7. Tango
8. Aż po życia kres
9. Grawitacja
10. To nie miłość
11. Fever
12. Oko za oko
BIS
13. Walc Embarras
14. Boskie buenos


Setlista bardzo fajna tylko trochę krótka. Zaskoczeniem (bardzo pozytywnym) są utwory "Fever" i "Walc Embarras". Wrażenia niezapomniane. W "Fever" w jednym miejscu Justyna ciągnęła taki piękny, mocny, wysoki dźwięk i ciągnęła chyba ze 20 sekund!
Mało gadania a jak już to Justyna mówiła fajne, mądre czasem zavawne rzeczy.
Po koncercie Justyna od razu uciekła. Dosłownie. Wyszedłem z sali i już przekazano nam informację że jej nie ma. Zasmuciło mnie to bo przeniosłem z 9 płyt do podpisu. ;( To dziwne, zważywszy na to, że cały jej zespół jeszcze został. :?
Stolika z płytami do kupienia nie było podobnie jak jej męża który mimo "zapowiedzi" nie zjawił się.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Dzięki za relację! :)
Co do setlisty, to jestem trochę zdziwiony, że nie było ani jednej piosenki z "Animy", nawet Leć. I dziwne, że nie było też Wracam do domu.
Justyna wspomniała może coś o Wodeckim?
Bardzo zazdroszczę Fever. Jeszcze nigdy nie słyszałem na żywo tej piosenki w wykonaniu Steczkowskiej. Pamiętam, jak przed laty ona śpiewała i tańczyła do tego utworu w "Tańcu z gwiazdami" w obcisłym trykocie - ten występ był po prostu mega, jury powiedziało wtedy, że ona zatańczyła jak profesjonalna tancerka.
Swoją drogą, Fever to jest piosenka, którą śpiewała już i Edyta, i Justyna, i Kayah. Powinny ją kiedyś wykonać razem we trzy. :)

Na tym koncercie mogło dojść do takiej sytuacji, że mąż i menadżer Justyny naparzaliby się za kulisami, a Jusia śpiewałaby na scenie: "Oko za oko...". :lol3:
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Nie, Justyna nic o Wodeckim nie mówiła chociaż jakby się teraz nad tym zastanowić to dość zaskakujące.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Walc Embarras mógł być hołdem dla Wodeckiego. Ta piosenka kojarzy się przede wszystkim z Ireną Santor, ale i Wodecki ją śpiewał.
Do tej pory Justyna wykonywała na tych koncertach akustycznych inne covery - Tańczące Eurydyki i/lub Moon river.
A Walc Embarras i tak miała już przećwiczony, bo śpiewała ten utwór wcześniej podczas spektakli "Śpiewnik Pana Wasowskiego".
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

I jeszcze taka ciekawostka(przypomniało mi się dopiero teraz). Justyna przed utworem "Tu i tu" stwierdziła, że tekst ktory napisała jest "głupawy, płytki ale przynajmniej zabawny". I rozważając te słowa w kontekście oglądanego przeze mnie wywiadu Justyny z przed paru lat w którym mówi coś takiego:
"Nie wstydzę się żadnej piosenki którą zaśpiewałam no może z wyjatkiem jednej o której teraz nie wspomnę", można dojść do wnisosku, że miała na myśli właśnie tą piosenkę. Z drugiej strony gdyby na prawdę się jej wstydziła to chyba nie wykonywała by jej na koncertach akustycznych. Ale to takie moje tylko gdybanie.
Przed walcem Steczkowska powiedziała, że to dla osób w wieku 45+ i że to piosenka wielkiej damy polskiej sceny Ireny Santor. O Wodeckim w ogóle nie wspomniała. Ale kto wie kto wie...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Justyna Steczkowska pisze:Nie wstydzę się żadnej piosenki, którą zaśpiewałam, no może z wyjątkiem jednej, o której teraz nie wspomnę.
Wspomniane Tu i tu z jednej strony by pasowało, bo ma szajski tekst, ale jednak muzycznie ten kawałek się broni. Poza tym myślę, że gdyby Justyna faktycznie wstydziła się tej piosenki, to już by jej nie śpiewała.
Bardziej skłaniałbym się ku Kraków, go! - piosence, którą Justyna nagrała w 2007 razem z Eweliną Flintą i Piotrem Cugowskim z myślą o Euro 2012:
-> Kraków, go!
Okropieństwo. :)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: dorota »

KRAKÓW GO! Hymn na Euro 2012.

Słowa: Jacek Cygan
Muzyka: Robert Janson
Wokal: Ewelina Flinta, Justyna Steczkowska, Piotr Cugowski


chyba nie, z tego co zrozumiałam chodziło o tekst, który sama napisała ....
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Justyna wrzuciła na YouTube Wracam do domu z koncertu w Union Chapel:
-> Wracam do domu (Anima live)
Uwielbiam. <3

W przyszłą sobotę, 17 czerwca Justyna zagra koncert plenerowy na zakończenie Dni Zduńskiej Woli. To jest niedaleko ode mnie, więc się wybieram. I bardzo, bardzo się cieszę na ten koncert. :)

Steczkowska ma już ogłoszone 3 koncerty na przyszły rok:
Po raz pierwszy w Polsce niezwykłe widowisko. Pierwsza część trylogii J.R.R. Tolkiena - „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia in Concert”. Film na ogromnym ekranie z muzyką na żywo Howarda Shore’a, zdobywcą trzech Oscarów. Całość w towarzystwie orkiestry symfonicznej, chóru oraz solistów. W sumie 250 osób na jednej scenie.
Widowisko odbędzie się w trzech miastach w Polsce.
18 stycznia 2018 r. Wrocław - Hala Stulecia
20 stycznia 2018 r. Szczecin - Hala Azoty Arena
22 stycznia 2018 r. Katowice - Spodek
Czyli w dalszym ciągu Justyna pozostaje wierna muzyce filmowej...

Od początku tego roku Justyna zagrała już w sumie 12 koncertów dla fanów. I ogłoszonych ma 20 kolejnych.
Natomiast jej rówieśniczka, Edyta Górniak od początku roku zagrała tylko 2 koncerty dla fanów i nie ma ogłoszonego ani jednego kolejnego.

Ostatnio B@r znów popuścił wodze fantazji. Opublikował w "Fakcie" artykuł o tym, że Justyna rzucała w swojego męża książkami i gazetami.
:lol3:
ODPOWIEDZ