Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

Nie podoba mi się któryś już raz na tym forum płynący z postu przekaz, że w wieku +40 zaskoczeniem jest wyglądać super. Co to za wiek, ludzie... Za ten hajs co Steczkowska ma z reklam każdy z nas by dobrze się prezentował na koncercie.
Powinna śpiewać więcej swoich piosenek, przeszkadza wam, że Edzia grzęźnie w coverach, a co ta kobieta innego robi.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: dorota »

Kamui Shiro pisze:Nie podoba mi się któryś już raz na tym forum płynący z postu przekaz, że w wieku +40 zaskoczeniem jest wyglądać super. Co to za wiek, ludzie...

nie zgodzę się z Tobą, nie przeszkadza jej wiek tylko podziw bierze, że TAK świetnie wygląda.. i nie zgodzę się, że mająć kasę mozna tak wyglądąc, znaczy poniekąd, ale także łatwo przesadzić ...a u Justyny wszystko się zgadza :):):)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

Dobre geny, dobra dieta, dobre życie... myślę, że nie jest aż tak trudno dobrze wyglądać, będąc cenioną artystką. Szczupłość i zgrabne nogi dużo robią. Może przeciętna polska 45-latka się gorzej trzyma, niemniej to nie jest też wcale wiek, który zobowiązuje do kiepskiego wyglądu. Co do niej, nigdy mi się jakoś za mocno nie podobała, specyficzna uroda.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

Pięknie zaśpiewała na festiwalu im. German. Lekka aranżacja, takaż interpretacja i śpiew. Zwiewnie, eterycznie, delikatnie. Marzy mi się jednak, żeby sięgnęła po coś mniej oklepanego niż Eurydyki. Na przykład Stanęliśmy nad jeziorem <3
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:Powinna śpiewać więcej swoich piosenek, przeszkadza wam, że Edzia grzęźnie w coverach, a co ta kobieta innego robi.
Na koncercie w Żyrardowie śpiewała swoje - cygańskie. Tego samego dnia w Toruniu, na koncercie "Pod wspólnym niebem" też śpiewała swoje.
I jutro znów zaśpiewa swoje - jutro Justyna wystąpi w Kędzierzynie-Koźlu jako gwiazda pikniku rodzinnego z okazji Dnia Chemika, wstęp wolny.
Ale jeśli chodzi o występy w TV, to faktycznie dawno nie widziałem Justyny w jakiejś jej piosence. 2 lata temu w Opolu zaśpiewała Dziewczynę szamana i od tego czasu już nic. :beczy:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

No, dobrze już dobrze. Może tak to odbieram, bo cygańską aranżację odbieram jako sztuczny kostium w jej przypadku. Fajnie z tym Kędzierzynem, jedziesz? xD
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: To co najlepsze »

2 lata temu w Opolu zaśpiewała Dziewczynę szamana i od tego czasu już nic.
W tamtym roku śpiewala Sanktuarium na TVP2 z okazji jakiegoś jubieluszu
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:Fajnie z tym Kędzierzynem, jedziesz? xD
Miałem nadzieję, że może Ty pojedziesz i potem napiszesz, jak było. :PP
To co najlepsze pisze:W tamtym roku śpiewala Sanktuarium na TVP2 z okazji jakiegoś jubieluszu
Nie wiedziałem o tym wcześniej. :)
Znalazłem już ten występ w necie - to była dwuczęściowa gala "60 lat TVP Poznań", w pierwszej części Justyna zaśpiewała Bo we mnie jest seks (i pamiętam, że to widziałem), a w drugiej właśnie Sanktuarium.
Linki dla zainteresowanych:
cz.1: https://poznan.tvp.pl/35427715/koncert- ... poznan-czi - Justyna od 8:48
cz.2: https://poznan.tvp.pl/35435259/koncert- ... 2-01012018 - Justyna od 29:38
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

Co Ty, nie jestem aż takim sympatykiem muzyki Steczkowskiej, znam też za mało. Nie wiem, czy poszedłbym na jej koncert darmo w moim mieście, a do Kędzierzyna, co wiem z doświadczenia, jest jednak kawałek. Może gdybym wiedział wcześniej, to bym się zachęcił, ale Nysę, gdzie pojechałem z Twojego polecenia na Rodowicz, mam jednak bliżej, a i ten wypad był dla mnie dużym wydatkiem energetycznym xD
Gdyby jednak śpiewała piosenki z płyty "XV", to bym chciał wpaść.
Najgorszy byłby dla mnie problem z powrotem, bo już sprawdziłem, że grała od 21, a ja wtedy miałbym ostatni pociąg powrotny - potem dopiero rano :) niemniej widze, że wyglądała na koncercie obłędnie! Faktycznie super i to już niezależnie od wieku. Jak ona to robi? xD Oby więcej takich występów z okazji dni miast, darmo... jeśli będę wiedzieć wcześniej, to może nadrobię :) Z lekkim zawstydzeniem przyznam, że nigdy nie miałem okazji posłuchać występu Jusi.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: B@r »

Justyna nie uczy się na swoich błędach. Właśnie straciła prawo jazdy na trzy miesiące - https://www.wprost.pl/kraj/10134276/rmf ... jazdy.html

:edi:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

czemu tylko na 3 miesiące??
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: KrzysiekF »

Boshe...

64 km za szybko ludzie kochani, ona ma dzieci...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Justyna Steczkowska pisze:Kochani! Jak zapewne zdarzyliście się już od wszystkich dowiedzieć straciłam prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości. Należało mi się. Spieszyłam się do sądu, ale to mój problem, że zaspałam. Przyjęłam mandat bez żadnych dyskusji, byłam miła dla pana policjanta, który uczciwie wykonywał swoją pracę. W ten sposób dołączyłam do 100 tysięcy Polaków, którzy po zaostrzeniu prawa z tego samego powodu co ja stracili prawo jazdy. Nie można nikogo za to winić, bo prawo jest prawem i dla dobra ogółu należy go przestrzegać. Niestety czuje się zdruzgotana, że Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim bezpardonowo złamała chroniące KAŻDEGO OBYWATELA prawo (Art. 13 Prawo prasowe) dzwoniąc na Gorącą Linię radia RMF FM i robiąc sensację z tego, że mnie złapano i powodując faję hejtu na moją osobę. Jak mam się czuć w kraju, w którym uczciwie płacę podatki, NIGDY nie byłam karana, brałam udział w niezliczonej ilości akcji charytatywnych, a pomimo tego traktuje się mnie jak obywatela gorszej kategorii, tylko dlatego, że jestem artystą (patrz. osobą ogólnie znaną z racji wykonywanego zawodu). I robi to POLICJA - stróż prawa opłacany z NASZYCH PODATKÓW. Przy okazji gratuluję Gorącej Lini RMF FM i wszystkim tym, którzy przedrukowali od nich te informacje, jednocześnie prosząc, żeby z taką samą intensywnością i zaangażowaniem pisali o moich trasach koncertowych, nadchodzących projektach muzycznych i zawodowych sukcesach. Gdybyście Państwo zapomnieli, raz jeszcze przypominam o wszystkich wydarzeniach muzycznych tego roku oraz tego, że jesienią wydaje nową płytę. Pozdrawiam wszystkich, życzę wszystkiego dobrego i zapraszam na koncerty.
JS

▪ "2. Koncert Muzyki Filmowej":
17.07. - Sopot
14.09. - Opole
04.10. - Kraków
04.01. - Toruń

▪ "Justyna Steczkowska & Orkiestra Cygańska":
31.08. - Warszawa

▪ "Justyna Steczkowska solo":
13.07. - Warszawa
01.09. - Środa Wielkopolsk
17.09. - Hiszapnia

▪ "Tribute To...":
19.10. - Katowice
22.10. - Warszawa
02.11. - Toruń
08.11. - Poznań
18.11. - Lublin
21.11. - Wrocław

▪ "Sztaba / Ciechowski - Spotkanie z Legendą":
09.10. - Katowice
28.10. - Koszalin
16.11. - Gdynia
20.11. - Warszawa
22.11. - Poznań
05.12. - Wrocław

▪ "3. Koncert Muzyki Filmowej":
14.02.2019 - Koszalin
17.02.2019 - Lublin
22.02.2019 - Olsztyn
08.03.2019 - Zielona Góra
13.03.2019 - Warszawa
22.03.2019 - Katowice
07.04.2019 - Szczecin
21.09.2019 - Wrocław

CDN...

BILETY: http://WWW.ROYALCONCERT.PL
Justyna jest cudowna - nawet jak ją złapie policja, ona wykorzysta to do zareklamowania swoich koncertów. :D
Ten post jest dobry, cieszę się, że Justyna nie chowa głowy w piasek, tylko otwarcie przyznaje, że zawiniła. Widać, że ona napisała to pod wpływem emocji, bo zrobiła trochę błędów, a jej się to rzadko zdarza. Niedawno zwróciłem uwagę, że Bartosz Pańczyk, magister dziennikarstwa, napisał "zdarza" przez "ż", a dzisiaj Justyna popełniła bardzo podobny błąd - napisała "zdążyć" przez "rz". :PP
Oczywiście nie bronię jej - jeżeli jechała przez teren zabudowany z prędkością 114 km/h, to dobrze, że zabrano jej prawo jazdy. Swoją drogą, od lat zastanawiam się, czemu ona nie zatrudnia kierowcy...
"Fakt" napisał dzisiaj: "Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Justyna spieszyła się na rozprawę sądową z jednym z tabloidów". Ciekawe, z którym... Może właśnie z "Faktem"? A może z "Super Expressem"? Adrian Nychnerewicz z "SE", który niedawno podpuszczał Edytę, by powiedziała coś złośliwego o Justynie, dzisiaj "zabłysnął" komentarzem na Instagramie: "Ale przynajmniej w końcu była pani w radiu". :roll:
Korwin Piotrowska napisała kiedyś, że Justyna nie jest ulubienicą tabloidów i portali plotkarskich, i że one wytykają jej każdy błąd - i ten prawdziwy, i ten urojony. Dzisiaj akurat wytknęły jej prawdziwy, ale ile razy wytykały urojone? Dlatego bardzo się cieszę, że Justyna - w przeciwieństwie do Edyty czy Dody - nie ustawia się z brukowcami, tylko po prostu walczy z nimi w sądzie. Bo to znaczy, że ona jest honorowa.

Odnośnie do muzyki...
Justyna napisała dzisiaj, że jesienią wyda nową płytę. Tylko że ona już w marcu powiedziała, że w maju leci do Stanów nagrywać singiel, i chyba jednak nie poleciała, bo tak by wrzuciła jakieś fotki...
Czy ktoś wie, co to za koncert 13 lipca w Warszawie?
I niedawno ruszyła sprzedaż biletów na koncert cygański w Teatrze Roma 31 sierpnia. Ceny biletów są właściwie takie jak na trasę akustyczną Edyty, miejsca w pierwszych rzędach są po 199 zł. Ciekawe, czy ten koncert się sprzeda... Gdybym nie był na początku czerwca na plenerowym koncercie cygańskim w Żyrardowie, to bym kupił bilet, ale że już mam ten koncert zaliczony, to się nie wybieram.
barth
Hope for us
Hope for us
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2018, 14:02
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: barth »

Wzięła to na klatę, szacunek za to nie tłumaczy się. Co do tego że RMFy i inne rozwrzeszczane nośniki "newsów" dostały takie info to nie powinno jej dziwić :) Polacy generalnie kochają obśmiewać czyjeś potknięcia, niepowodzenia, a muzyka, koncerty, talent to mogą być co najwyżej dodatek do pasma skandali.
Taka utrata prawka przez Jusię to idealny kąsek na najbliższe dni, tygodnie i pewnie będzie wałkowane na wszystkie sposoby.
Ciężki czas przed nią, współczuję. Edycie też kiedyś przypięli nieszczęsne dziecko w wiadomo czym, później tego patałacha męża a żeby tak ktoś znał tytuł płyty czy piosenki...
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

Ray jakis ty popaprany xd gdyby to byla gorniak bys nie zostawil na niej suchej nitki tworzac elaborat o tym co by sie to moglo stac i pewnie wspominajac przy tym Dariusza K ale Jusia jest cudowna lololl :lol3:
ODPOWIEDZ