Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

To jeszcze niczego nie dowodzi.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: rav33 »

Fakt, Superak etc. - o czym dyskutujecie, to tabloidy. Prawdy tam nie znajdziecie, najwyżej wypaczoną. Justyna nie układa się z nimi i jest na nią nagonka. Tyle. Edzia umawia się na każde pierdnięcie, więc jest kochaną matką, córką, zapracowaną wokalistką. W to też wierzycie?
Dobrego dnia :)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: karen »

Gatta wydaje oświadczenie ze nadal współpracuje ze Steczkowską-ale pismak z Faktu wie i tak lepiej ze utraciła.. Sytuacja identyczna jak z koncertem na cześć Wodeckiego który niby wymyślała Alicja Majewska-nawet po jej reakcji na FB że to zwykłe kłamstwo i do tego zwyczajnie niestosowne, pan pismak nadal swoje-w końcu on wie najlepiej...
Nie ma z kim i nie ma o czym dyskutować :roll:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: B@r »

Gatta wydaje oświadczenie ze nadal współpracuje ze Steczkowską-ale pismak z Faktu wie i tak lepiej ze utraciła..
No chyba tylko tobie się wydaje, że wiesz lepiej bo nigdzie nie napisałem, ze Gatta już nie pracuje ze Steczkowską. Obecny kontrakt obowiązuje aż do wygaśnięcia, więc jest ciągle twarzą tej firmy :!: Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem, że Justyna nie podpisze kolejnego kontraktu, czego Gatta nie zdementowała. :) Takie oświadczenia biorą się właśnie z tego, że niektórzy jak ty przepisują newsy bez czytania ze zrozumieniem, a ludzie nie czytają tekstów źródłowych i podają dalej bzdury, czego jesteś świetnym przykładem. 8P

Polecam patrzeć na świat nie z pozycji kreta. :edi:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

tak, czy inaczej... środowisko "faktu" to przecież z definicji kretowisko.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: rav33 »

B@r pisze:
Gatta wydaje oświadczenie ze nadal współpracuje ze Steczkowską-ale pismak z Faktu wie i tak lepiej ze utraciła..
No chyba tylko tobie się wydaje, że wiesz lepiej bo nigdzie nie napisałem, ze Gatta już nie pracuje ze Steczkowską. Obecny kontrakt obowiązuje aż do wygaśnięcia, więc jest ciągle twarzą tej firmy :!: Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem, że Justyna nie podpisze kolejnego kontraktu, czego Gatta nie zdementowała. :) Takie oświadczenia biorą się właśnie z tego, że niektórzy jak ty przepisują newsy bez czytania ze zrozumieniem, a ludzie nie czytają tekstów źródłowych i podają dalej bzdury, czego jesteś świetnym przykładem. 8P

Polecam patrzeć na świat nie z pozycji kreta. :edi:
tylko, gdzie tu news? kończy się kontrakt jak każdy, kiedyś. news o tym, ze gatta nie podpisze nowej umowy z justyną? to jest dopiero sensacja! polecam patrzeć na świat przez fakty, a nie fakt. takie tekściki budowane na dwuznacznościach, niedopowiedzeniach i konfabulacjach, niczemu nie służą. z rzetelnym dziennikarstwem nie mają nic wspólnego. pytanie tylko po co one powstają? :) odpowiedź: po nic.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: niuto »

Natomiast Edyta w tym roku zagrała tylko 2 koncerty dla fanów i nic nie wydała.
Jaki to ma związek z "aferą" z Gattą? Tak jak Fakt uprzedzony jest do Justyny, tak ty do Edzi :)
Napisałem, że Justyna nie podpisze kolejnego kontraktu, czego Gatta nie zdementowała.
Ale równie dobrze Gatta mogła nie mieć w planach podpisania nowego kontraktu, bo zmieniają np. kampanię. W artykule jest natomiast zasugerowane, że kontrakt miała podpisać, a nie podpisze przez skandal z rozwodem.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: karen »

W "artykule" było ze "szukana jest następczyni" a to wyraźnie Gatta zdementowała...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

endeven pisze:To jeszcze niczego nie dowodzi.
Dlaczego?
To, że każdy(!) artykuł B@ra przedstawia Justynę w niekorzystnym świetle, świadczy o tym, że ona wzbudza w nim emocje. Tym samym nie może być mu obojętna.
niuto pisze:Jaki to ma związek z "aferą" z Gattą? Tak jak Fakt uprzedzony jest do Justyny, tak ty do Edzi :)
Nie, Niuto. :)
"Fakt" manipuluje faktami, przekłamuje rzeczywistość, a ja piszę po prostu, jak jest. Patrzę na obie panie przede wszystkim przez pryzmat ich pracy muzycznej. A że dysproporcja jest tutaj wielka jak dupa Kim Kardashian, to nic na to nie poradzę. :PP

W tej całej nadmuchanej przez B@ra aferze z rajstopami uderza mnie jedno - to, o czym już wspomniała Karen. Gatta napisała wprost:
Gatta pisze:Jednocześnie chcemy podkreślić, że nie poszukujemy nowej ambasadorki i że prywatne Justyny Steczkowskiej nie przekłada się na nasze decyzje biznesowe i nasz model prowadzenia biznesu.
Ponadto, chcielibyśmy podkreślić, że dziennikarz wykorzystał w materiale tylko część wypowiedzi, którą otrzymał od biura prasowego marki Gatta nt. współpracy z Justyną Steczkowską. (...) Dziennikarz pominął tę informację w swoim artykule, wprowadzając tym samym w błąd czytelnika i umieszczając w materiale nieprawdziwe stwierdzenia.
Ale dziennikarz "Faktu" cały czas idzie w zaparte - on uważa, że wie lepiej niż Gatta, czego chce Gatta. :)
Ten artykuł to był typowy news z d*py. Równie dobrze można było dać tytuł: "Górniak: Została bez lakierów do paznokci", dołączyć do tego fotkę, jak Edyta ociera łzę (np. z "Voice'a") i w artykule napisać, że kiedy kontrakt Edyty z ChiodoPRO wygaśnie, to kolejny już nie zostanie podpisany.

Ale dzięki fantazji B@ra na Vogule Poland pojawił się dowcip:
"Wiecie, co zrobi Justyna Steczkowska bez rajstop? Jak zrobi się zimno, pójdzie do Adriana. W końcu on kocha wszystkie kobiety".
:)

W swojej ostatniej książce Karolina Korwin Piotrowska napisała o Justynie m.in.:
Karolina Korwin Piotrowska pisze:G*wno portale jej nie znoszą, nieustannie publikują o niej kłamliwe niusy, przypominając m.in. zmanipulowaną sesję z "Vivy". Oby zawsze miała to gdzieś.
:klaszcze:
Agatta
Hope for us
Hope for us
Posty: 34
Rejestracja: 11 gru 2004, 1:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Agatta »

B@r pisze:
Zacytuję to samo co jej powiedziałem. "Jest mi Pani obojętna, ale jak słyszę, że lata Pani po moim Instagramie i wysnuwa teorie na temat manipulowania mną przez Edytę Górniak bo widzi Pani tam moje zdjęcia z nią i wie z tego, że ją lubię, a z którą nigdy nie rozmawiałem na Pani temat to chyba to przeanalizuję i stracę szacunek, który mam, bo mam sentyment do trasy "To mój czas".
Znamy sie Bartek nie od dzis i wszyscy tutaj znaja gazete fakt.... ale ja nie o tym.... bardzo latwo jest obecnie manipulowac slowami.... pisząc prawde... bezposrednio to i moze nie rozmawiasz z Edytą o Justynie.... ale posrednio na pewno.... bo wiele ale to wiele razy rozmawiales o niej z jej asystentem....
a to zmienia postac rzeczy.... wiec jak juz chcesz pisac prawdę to napisz tez o watkach pobocznych bo maja wplyw na glowny temat.. co do reszty to sie nie wypowiadam bo milczenie jest zlotem....
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

AGATKO zachęcamy do częstszych wypowiedzi m<3
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: B@r »

Hahaha, a ty masz podsłuch w moim telefonie czy spotykasz się z nami we trójkę?! Czy mówisz o publicznych postach na Facebooku, które nie sa tajemnica dla grona znajomych, w ktorych tez u mnie jestes??? :D

Jak już wyciagasz watki poboczne to może opowiesz o własnej wojnie z Jusia? Ja do dodania nic nie mam, bo tworza się teorie spiskowe. Widzę jednak, że emocje opadły i Jusia nadal Ci jest bliska jak zdecydowałaś się tu aż odezwać. Szkoda, że to jednostronne...

Ray, Justyna prowadziła rozmowy na temat następnego kontraktu. Dotrzyj do osób, które robiły z nia sesje (ostatnia) na Fuerteventurze o czym tam bylo mowione, a co sie finalnie tam wydarzylo. Gatta nikogo nie szuka obecnie - nie pomyslales, ze juz moze maja? Ja zatrzymalem sie na etapie rozmow z inna piosenkarka - i nie - nie Edyta Gorniak.
Agatta
Hope for us
Hope for us
Posty: 34
Rejestracja: 11 gru 2004, 1:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Agatta »

ja z nikim nie prowadzilam nigdy zadnej wojny a tym bardziej z Justyna bo jest to dalekie od mojej natury i Ty doskonale o tym wiesz. i nigdy ale to nigdy nie zaszkodziłabym osobie ktora byla/ jest dla mnie wazna i mi zaufała.
co nie zmienia faktu ze jestem pamietliwa i pewnym osobom nie wybaczam, co nie znaczy ze sie mszcze.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Bob »

z miłości do Jusi , w hołdzie wielkiej Artystce, skromny fan
https://www.youtube.com/watch?v=cD2yKATS1vk
Justyna zmiksowana z Alone in Kioto , wyszło genialnie 8),teraz zauważyłem,że pomyliłem datę w napisie na początku pliku....
sungift
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 09 paź 2012, 15:27
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Wawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: sungift »

Uważam, że Edyta pięknie śpiewa i ma wielki głos, ale o Steczkowskiej myślę to samo. Obie są utalentowane! Ale niesprawiedliwe z Twojej strony Bartosz jest to, że oczerniasz Justynę nieustannie. Od kiedy to skandalem jest rozwód czy separacja, a skoro tak uważasz to dlaczego nie opisałeś jako skandalu rozwodu Edyty (zanim Darek potrącił kobietę), jej sprzeczek z teściami, matką, siostra która sama powiedziała, że Edyta ich ciągle oszukuje. Nie opisałeś jako skandalu jej romansów itd.
Nie napisałeś też, że skandalem jest rozwód Wyszkoni, Rozenek, Nosowskiej, romans Piotra Frączewskiego, rozwód Gąsowskiego, Rodowicz, Kozidrak, Dody, Szulim, Marty Kaczyńskiej, Anity Lipnickiej, Bartosiewicz, Marka Kondrata, Cugowskiego i wielu wielu innych! A o rozwodach na świecie to nawet nie wspomnę! Ogrom. To sprawa ludzi, którzy się rozstają, a nie Twoja. Jesteś aż tak święty ze masz prawo oceniać innych?
ODPOWIEDZ