Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: IgaAga »

Wczoraj byłam w Szczecinie na koncercie 15=lecia Alkimja, bardzo fajnie magicznie, świetna artystka o wielu talentach, piękne stroje, pięknie się porusza i śpiewa. Na 688 miejsc też sporo było wolnych. Bis był taki jak u Fluxa kawałeczek zwrotki bardzo naciągany. Po koncercie zapowiadane było spotkanie z Justyną, niestety dość długo czekaliśmy i w końcu przyszedł komunikat, że artystka nie wyjdzie do publiczności :( ,szkoda to taki mały niesmak pozostał. Ale koncert magiczny, Alkimja to moja ulubiona płyta Justyny.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Justyna udzieliła wywiadu dla Radia Gdańsk. Promowała nowe wydawnictwo "Anima live", koncert "Anima" w Gdańsku, trasę z okazji 15-lecia "Alkimji" i koncerty muzyki filmowej. Wywiad musiał być nagrywany dzisiaj - Justyna odniosła się również do Oscarów, do Emmy Stone i do "La La Land".

-> wywiad dla Radia Gdańsk

Na szczęście wyjaśniło się, że na "Anima live" płyta CD również będzie zawierała materiał koncertowy. Tak więc wbrew temu, co jest napisane na stronach Mymusicshop i Empiku, to nie będzie żadna reedycja. Uff...

Justyna powiedziała w tym dzisiejszym wywiadzie:
Przy okazji gratka dla wszystkich fanów, którzy kochają piosenkę Wracam do domu. Ich jest naprawdę dużo. Zawsze proszą mnie o to, żebym śpiewała jako bis tę piosenkę, więc na tym koncercie zagraliśmy ją w zupełnie nowej aranżacji i ona też znajduje się na płycie CD i DVD.
:D
Albo Jusia czyta moje posty na forum, albo nasze umysły są do siebie bardzo podobne. :)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

Emma Stone nie grała w "Supermanie" :PP Jednak ten fragment tekstu wymiata wszystko:
To połączenie CD koncertowego z DVD, które było nagrane w Londynie w katedrze Junior Chapelle, dzisiaj służącej jako sala koncertowa.
:lol3: :lol3: :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Od paru dni na stronie Justyny możemy podejrzeć, jak prezentuje się wydawnictwo "Anima live" - przód i tył okładki oraz płyty CD i DVD:
https://justynasteczkowska.pl/muzyka/#anima-live.
Jeśli przyjrzymy się płycie CD, odczytamy całą tracklistę - na CD będzie 9 utworów.

Zastanawiam się, czemu Justyna i jej menadżer zdecydowali, że to koncertowe DVD będzie swego rodzaju dopełnieniem płyty "Anima". Zamiast kilku utworów z tego albumu mogli przecież umieścić na DVD i CD bardziej znane piosenki Justyny, które również zostały wykonane na koncercie w Union Chapel, np. Boskie Buenos czy Wrogu mój. Wygląda po prostu na to, że "Anima" naprawdę bardzo dużo znaczy dla Justyny i ona chce po raz kolejny zwrócić uwagę słuchaczy na ten materiał.

Niestety, do zakupu nowego wydawnictwa nie zachęca jego cena - 69,99 zł to dużo. Na empik.com jest odrobinę taniej - 62,99 zł, ale to i tak sporo. To DVD kupią tylko fani. Znając życie, na koncercie promocyjnym w Gdańsku, gdzie będzie można przedpremierowo kupić ten album, będzie obowiązywała jeszcze wyższa cena - wszak to Royal Concert. ;-)

Czytałem niedawno opinie o koncercie kolęd i pastorałek, z którym Justyna wystąpiła w bazylice w Świętej Lipce w Boże Narodzenie. Justyna nie zawiodła, ale znów nawalił menadżer:
Koncert piękny Justyna zauroczyła wszystkich zebranych i uratowała sytuacje oraz złagodziła zdenrewowanie ludzi odnośnie organizacji. Jeśeli chodzi o organizację jedna wielka klapa. Kupiłam bilet na miejsce siedzące których brakowało ludzie sami donosili sobie krzesła zza ołtarza. Zapłaciłam 400 zł za 4 bilety których nawet nikt nie sporawdził. Miejsca w ławkach zajmowały osoby które zostały po mszy świętej co niektórzy bez biletu, ja natomiast płacąc 400 zł musiałam stać ponieważ nikt tego nie weyfikował.Ludzie byli żli i zdezorientowani. Totalny brak organizacji!!!!
:shock:
Więcej opinii tutaj.
Czemu Justyna na to pozwala? Powinna wyrzucić tego menadżera NATYCHMIAST.

Parę dni temu Justyna ogłosiła kolejny biletowany koncert akustyczny w Warszawie - 29 maja w Kuźni Kulturalnej.

I od paru dni portale plotkarskie prezentują zdjęcia z sesji Justyny dla Gatty:
http://www.pudelek.pl/artykul/106296/st ... a_skalach/.
Wygląda super na tych zdjęciach. Ona za parę miesięcy skończy 45 lat, jest po 3 porodach, a ma taaaakie ciało... :shock:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

Jak to, ktoś placil setki złotych za bilety, jak wystarczyło pojsc na mszę? :shock:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: KrzysiekF »

to ma Justyna premierę...

Album wychodzi 10 marca , data została przełożona z 8 marca. Na empik.com póki co nie zmieścił się nawet do Top100.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: dorota »

Anima live pięknie wydana ... wow ....

a co do menago, to kto jej teraz pomaga?
szkoda mi jej, bo niestety nie wieszczę jakiegoś większego sukcesu sprzedażowego temu wydawnictwu, skoro sama Anima takiego sukcesu nie odniosła, niestety....
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

jest na #11 miejscu w kategorii cd+dvd
no ale podobno mam nie pisać, że ma resztki fanów... :shock:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: KrzysiekF »

Ja patrzę zawsze na Top ogólny cd. W podkategorii można mieć 1 miejsce a nie załapać sie nawet na 100 ogólnego...

Dodano po 8 minutach 30 sekundach:
endeven pisze:jest na #11 miejscu w kategorii cd+dvd
no ale podobno mam nie pisać, że ma resztki fanów... :shock:

Nie znam wątku. O co chodzi z resztką Fanów?
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: MacLean »

Nie wiem jak z muzyką, ale jeśli chodzi o książki, to wielu ludzi raczej Empik omija, bo jest najdroższy :)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: niuto »

Ale jeśli chodzi o muzykę, to raczej empik ma niewielką konkurencję. Bestsellery empiku trafiają też do czołówki Olisu, więc lista empiku jest dość wiarygodna.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: MacLean »

Co do nośników fizycznych to może jednak masz rację :)
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: keraj »

Jestem na świeżo po koncercie Justyny w Krakowie. Z jednej strony jestem pozytywnie zaskoczony tym co przez cały koncert działo się na scenie, ale z drugiej strony akustyka...... Nie da się ukryć, że Justyna ma z tym problem podczas wszystkich ostatnich koncertach w Krakowie .....
Jeżeli chodzi jednak o ogólny odbiór koncertu to było to na prawdę coś niesamowitego.
Największe wrażenie zrobiła na mnie interpretacja piosenki "Pieśń o Bet'Lechem" kiedy to w trakcie słów " mój bóg to Twój bóg. Mój lud to Twój lud..." na scenie pojawiły się postacie.... Muzłumanki, Hinduski, Rabina i Księdza każdy z nich zaczął modlić się w sposób charakterystyczny dla każdej z tych religii co w ogólnym obrazku robiło nieziemskie wrażenie...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

dorota pisze:a co do menago, to kto jej teraz pomaga?
Łukasz Wojtanowski z agencji Royal Concert - tej samej, która zorganizowała Edycie pierwsze 10 koncertów z trasy Love2Love.
endeven pisze:jest na #11 miejscu w kategorii cd+dvd
no ale podobno mam nie pisać, że ma resztki fanów... :shock:
Winyl Edyty był swego czasu na 1 miejscu i co? I do dziś nie sprzedał się cały nakład, czyli 500 sztuk. Bo gdyby się sprzedał, napisałby o tym Jastrząbpost, a Edyta zalinkowałaby ten artykuł na swoim Facebooku, dodając do tego serduszko z wykrzyknikiem. ;-)
Dużo fanów Justyny kupi jej najnowsze wydawnictwo bezpośrednio po koncertach - najpierw po koncercie "Anima" w Gdańsku, a potem 14 marca po koncercie "Alkimja" w Warszawie. I nie zapominajmy o Mymusicshop - tam płyta jest o 5 zł tańsza niż w Empiku, poza tym pierwsze 100 osób ma dostać album z autografem.

Keraj, dzięki za relację. Justyna zaśpiewała na bis coś spoza "Alkimji" czy znów tylko kawałeczek Hava nagila - Piękna jest chwila? Dużo było ludzi? I straganikiem z płytami znów zajmował się sam Leon Myszkowski we własnej osobie? :)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: niuto »

Ray, to, że ostatnia płyta Edyty kiepsko się sprzedała wszyscy wiemy, ale jak to zmienia sytuację Justyny? Jej płyty sprzedają się jeszcze gorzej. Niem rozumiem czemu nie możesz normalnie wprost przyznać, że Justyna komercyjnie już nie istnieje i jej grupa fanów oscyluje wokół liczby wielbicieli Edyty. A ty lawirujesz w kółko, próbujesz umniejszyć sukcesy Edyty i jednocześnie przewartościowujesz dokonania Justyny. Ile Justyna sprzeda tych płyt na koncertach?? kilkaset? Nadal będzie to jednak słaby wynik przyznasz.
ODPOWIEDZ