Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

a na kórym miejscu Olisu była Anima Live?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Dwa dni temu Justyna wrzuciła na YouTube filmik z fragmentami koncertów muzyki filmowej:
https://www.youtube.com/watch?v=d-1qM-1ciwY.
Widać, że te koncerty przygotowano z naprawdę dużym rozmachem...
Jak dobrze, że Justyna nie stara się kopiować oryginalnych wykonań, tylko śpiewa te utwory w swoim charakterystycznym stylu...

Steczkowska udzieliła ostatnio wywiadu dla TVP3 Rzeszów. Mówiła o koncertach muzyki filmowej i o projekcie "Tribute to Cohen". Przy okazji powiedziała, że miała zagrać kilka wspólnych koncertów z Cohenem, niestety jego śmierć to uniemożliwiła...
Wywiad (i fragmenty występów Justyny z muzyką filmową) można obejrzeć tutaj.

Justyna była bohaterką ostatniego odcinka youtubowego cyklu "4 minuty":
https://www.youtube.com/watch?v=p1lpz-zwXSE.
Jeden z prowadzących powiedział, że Oko za oko, słowo za słowo ma klimat podobny do Vogue i Erotiki Madonny. Z tym się nie zgadzam - przecież te piosenki Madonny to pop podszyty housem, a Oko za oko... to acid jazz.
W programie padło też pytanie, kto jest konkurencją Justyny. Odpowiedź mogła być tylko jedna. :hellobaby:

W najnowszym numerze dwutygodnika "Party" jest wywiad z Justyną. Pozwolę sobie zacytować parę fragmentów:
Justyna Steczkowska pisze:W zeszłym roku zagrałam trzy trasy koncertowe, co było nie lada wysiłkiem i wyzwaniem. Starałam się unikać kontaktów z prasą, która nie pisze o muzyce. A to właśnie ona, koncerty i komponowanie są moją miłością. Bywa, że media mówią za mnie, wiedzą lepiej, co myślę, czuję i powinnam robić. Paparazzi nieustannie mnie śledzą i dokumentują moje życie. Staram się to ignorować, choć przyznaję, że czasami dostaję szału. (...) Nie oczekuję komplementów ani słodzenia. Po prostu zauważenia mojej pracy, a nie tylko sukienki albo wyjścia do miasta. (...) "Anima" opowiada o wędrówce duszy. Ta płyta jest kwintesencją tego, kim jestem. Zapisem mojej drogi do samej siebie. Zagraliśmy ten koncert w katedrze Union Chapel w Londynie. Udało nam się nawet przekonać kustosza, żebym mogła przy ostatniej piosence wejść na starą mównicę i zaśpiewać utwór Modlitwa. Dodatkowo teraz moi fani mogą kupić "Animę" jako DVD i CD w jednym wydaniu. (...) Nigdy nie chciałam być artystką jednej piosenki. Od początku kariery eksperymentowałam z różnymi gatunkami muzycznymi, by nie popaść w rutynę. Nie dałam się zwieść podpowiedziom, bo wierzyłam w to, co robię. Zawsze czułam, że najlepszą drogą do rozwoju jest zmiana, na którą artyści często nie mają odwagi. (...) Jestem dumna, że nie zawiodłam zaufania moich fanów. Wydałam kilkanaście płyt, szukałam nowych dróg, by ofiarować im muzyczne perełki. Ale sama perłą się nie czuję. Jest mnóstwo fajnych artystek na rynku muzycznym, wspólnie tworzymy sznur pereł.
Nie będę porównywał wywiadu z Justyną w najnowszym numerze dwutygodnika "Party" z wywiadem z Edytą w najnowszym numerze dwutygodnika "Gala" - każdy, kto potrafi myśleć, widzi, jak jest. :)

Aaa... I Justyna też ma konto na Twitterze:
https://twitter.com/J_Steczkowska
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ediva »

Ostatnio każda z naczelnych polskich artystek, m.in. Steczkowska, Jopek, Kayah - każda z nich w wywiadach podsumowuje swoją bogatą przeszłość muzyczną, jednocześnie zapowiadając nowe projekty, koncerty... Szkoda, że Edyta nie ma o czym opowiadać ;(
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Koncert "Alkimja" (ten, który wyszedł na DVD) jest już w całości dostępny na YouTube:
-> Świt! Świt!
-> Ad-lo-jada
-> Austeria
-> Wędrowni sztukmistrzowie
-> Śpiewaj "Yidl mitn fidl"
-> Graj klezmerska kapelo!
-> Kwiaty więdnące
-> Herszełe Ostropoler
-> Wszyscy braćmi być powinni
-> Hava nagila - Piękna jest chwila!

Uwielbiam niezmiennie od lat. <3
Dodam jeszcze, że Justyna zagrała ten koncert 1 października 2002, a płyta "Alkimja" została wydana dopiero 3 tygodnie później - tak więc to była absolutna premiera całego projektu.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: karen »

W życiu prywatnym WIELKIE ZMIANY, no troche szok

Z OSTATNIEJ CHWILI! Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski rozwodzą się?! „Po 17 latach postanowiliśmy, że…”:
http://jastrzabpost.pl/newsy/justyna-st ... 11949.html

Oświadczenie jest u Jusi na Fb, do którego dołączyla słodkie fotki z "jeszcze mężem"...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Justyna Steczkowska pisze:Droga Rodzino, kochani przyjaciele, znajomi, fani i media...

Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze... Z każdym dniem dojrzewamy, rośniemy w sobie, podejmujemy decyzje. To często sprawia, że z czasem nasze relacje zmieniają się i nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie.
Po 17 latach cudownego małżeństwa - w przyjaźni z Maćkiem -
postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej. Prosimy Was w tym okresie o uszanowanie naszej decyzji i prywatności w trosce o dobro dzieci, które obydwoje kochamy nad życie. Mamy nadzieję, że nasza sytuacja znajdzie w Was zrozumienie i otrzymamy potrzebny nam obydwojgu czas. Prosimy również o nienękanie telefonami naszych rodzin i przyjaciół.
Dziękujemy za wsparcie, przyjaźń i trzymajcie za nas kciuki!

Justyna Steczkowska & Maciek Myszkowski
:shock: :shock: :shock:
Najpierw Kozidrak, potem Rodowicz, teraz Steczkowska...

Podejrzewam, że "Fakt" i inne tabloidy zaraz zaczną pisać, że Steczkowska rozstaje się z mężem, bo ma romans ze swoim menadżerem, Łukaszem Wojtanowskim... :roll:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: karen »

Mnie dziwi jedynie ze ktoś kto jest tyle lat w show-biznesie -tak zrobił-jak zrobiła Jusia. Wywołała burze-juz media internetowe podłapały i się rozpisują-skoro to jeszcze nie rozwód tylko separacja która ma dać im czas na przemyslenia , to chyba lepiej byłoby tego nie rozgłaszać, w ciszy gdzieś tam mieć ten czas, a tak -no właśnie zaraz sie zaczną kochankowie, zdrady, media teraz nie odpuszczą/ Ewentualnie jak zapadnie decyzja o rozwodzie-no to juz się tego ukryć nie da-ale separacje mozna, dziwne zagranie...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: KrzysiekF »

To zdjęcie mówi ...

http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/xMl ... QIAzQPAwsM

Nawet bliscy Fani Justyny w kuluarach mówili o menago i Justynie .

Życie.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

zdrada? :/
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: lordarek1 »

nie rozumiem po co ogłaszac to światu :?: chyba Jusia poczuła chęc powrotu na okładki tabloidów ;-)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Dobi »

Ja nie rozumiem z kolei zdziwienia, że napisała o tym na FB. Zrobiła to pewnie aby uprzedzić wszelkie spekulacje prasy plotkarskiej na temat jej małżeństwa. Mielibyśmy telenowelę a tak ucięła wszystkie ploty. I dobrze. Gdy robią tak gwiazdy tzw. "zachodnie" wszystko jest OK ale gdy zrobi ktoś z Polski zaraz wielkie halo, że sprzedaje życie prywatne.

Z drugiej strony najbardziej poczytana gazeta w Polsce czyli "Fakt" nie lubi Steczkowskiej więc pewnie możemy się spodziewać kilkunastu zgryźliwych "artykułów" na ten temat.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

ucięła ploty?
raczej wcisnęła guzik na ich produkcję.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

a taka układna była , taka uporzadkowana, wszystko w jednym, normalnie cud a nie życie a górniakowea to rozpustnica i co? skonczyła z menago :edi:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

Nie znam się na życiu emocjonalnym Jusi, ale to zdjęcie wygląda mi na przyjacielski buziak
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Bob »

Te 8 różnych tras koncertowych jednocześnie to nie konieczność spłaty kredytu we frankach ale planowana od kilkunastu m- cy spłata męża, mam nadzieję że rozstanie nie zakończy się zagrożeniem bezdomnością jak u naszego roztrzepańca... 8).
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2017, 18:57 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ