Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: fookmetoo »

Pis czy Po, jakie to ma znaczenie... to jak kłótnia o to czy woli się zaparcie czy rozwolnienie...
przede wszystkim podniosła głos w sprawie która dotyczy nas wszystkich, w czymś to nie tylko jest "polityczne" ale "społeczne", i na społeczestwie odbije się na tysiac różnych sposóbów (niezależnie od wyznania politycznego)...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Ediva, mam wrażenie, że wypowiedziałaś się z przekąsem... A ja napiszę całkiem na serio: nie sądzę, by Henryka Krzywonos była teraz dumna z Justyny, bo myślę, że ona jest tak zajęta pracą na rzecz Polski, że pewnie nawet nie dotarła do niej informacja o całej tej "aferze". Jeśli chodzi o "seniorów, którym odebrano specjalne emerytury", to ustawa dezubekizacyjna była po prostu zła, bo obniżyła świadczenia również tym, którzy absolutnie na to nie zasłużyli. I nie postawiłbym obok siebie Jandy i Kurdej-Szatan. Janda jest Ikoną, a Kurdej-Szatan to przede wszystkim blondynka z reklamy pewnej telefonii komórkowej. :)

W pełni zgadzam się z tym, co napisał Fookmetoo.

Wczoraj wieczorem Justyna napisała na Facebooku:
Justyna Steczkowska pisze:MEDIA RATUNKU NIE MÓWCIE ZNOWU ZA MNIE!!! JESTEM MUZYKIEM i nie należę do żadnej partii. To nie jest mój protest tylko wyraz artystycznej wizji skłaniającej do myślenia nad tym GDZIE W POLITYCE ZAGINĄŁ CZŁOWIEK I jego DUSZA. Opcja polityczna nie ma tu znaczenia. Tyle w tym temacie...

Jako artysta mam prawo wyrażać swoją wizję poprzez muzykę w której od lat opowiadam o człowieku i jego duszy właśnie. Nie oceniam... Staram się po prostu zrozumieć.

Swoją drogą jak to jest możliwe, że zdjęcie z koncertu z napisem "Konstytucja" wzbudziło w niektórych tyle nienawiści? To chyba najlepszy przykład na to, żeby się zastanowić nad tym dlaczego tak się dzieje...

P.S. Mam nadzieję, że media z takim samym zaangażowaniem jak dopisywanie nieprawdziwej historii do zdjęcia z koncertu przedrukują to oświadczenie przypominając jednocześnie, że pierwszy raz utwór "Moja krew" - Grzegorza Ciechowskiego, w którym "zalewałam się krwią" zagrałam 12 grudnia 2015 roku w Teatrze Dramatycznym. I z tego samego powodu zrobiłam to na koncercie w COS Torwar w Warszawie 20 listopada 2018 roku.

Justyna Steczkowska.
:klaszcze:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

A więc od samego początku rządów PiS zalewa ja krew. Łajdaczka. :ha:
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Angie29 »

Mnie zalewa krew od takich ludzi plujacych jadem do innych ... to jest forum i widać kto jest kim w życiu prywatnym po postach . Rzyga. .się chce od tego w Koło ....Justyna jest wartościowym człowiekiem walczącym o prawa ludzi gdyby tak nie było miała by nalane i sorry za stwierdzenie Napisiane totalnie na publikę i na innych ludzi . A to że nie lubi Pisu cóż ja również nienawidze ich bo tylko psują wszystko w kraju i sieją nienawiść taka jak inni na forum .....
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: KrzysiekF »

Z całym szacunkiem dla Justyni i jej talentu. Kocham ją... ale miejmy litość.

Wygląda na to, że na trasę Justyny bilety w 1 rzędzie będą po 499 złotych... Potwierdza to się już na dwa potwierdzone koncerty , Częstochowa i Olsztyn. 499 zlotych :lol3:

Gdzie my żyjemy, ROYAL CONCERT halo Ziemia!!!

Jeszcze jej trzeba śmiechów na Pudelkach z nagłówkiem. Bilet na Jusię 499 złotych... robią jej tymi cenami 1 rzędu wielką szkodę.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Justyna ma już ogłoszonych 5 koncertów w ramach trasy promującej "Marię Magdalenę":
23 lutego - Częstochowa, Filharmonia Częstochowska
2 marca - Olsztyn, Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego
17 marca - Łódź, Filharmonia Łódzka
28 września - Katowice, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
2 października - Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

Czyli część trasy będzie wiosną, część - jesienią...
Na wszystkie koncerty bilety w pierwszym rzędzie kosztują 499 zł i na razie ani jeden się jeszcze nie sprzedał. :(
Super, że będzie koncert w Łodzi. :happy:

Jednocześnie od lutego do września Justyna będzie w trasie "3. koncert muzyki filmowej", a od października do grudnia - w trasie "Tribute to... 2". Na te ostatnie koncerty bilety w pierwszych rzędach kosztują aż 999 zł. :shock: Tutaj obok Justyny wystąpią również: Kasia Kowalska, Kasia Cerekwicka, Ania Dąbrowska, Ania Wyszkoni, Kasia Moś, Halina Mlynkova, Krzysztof Cugowski, Andrzej Piaseczny i Janusz Radek. Skład artystów faktycznie prezentuje się zacnie, ale te ceny biletów są wręcz kosmiczne...
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: niuto »

999 zł albo 499 zł? Kto wydaje tyle na koncert polskich wokalistów??? Za 1000 zł to można polecieć do Londynu na koncert Spice Girls albo Mariah :P

Justyna ambitnie w filharmoniach chce śpiewać Marię Magdalenę. Ciekawe, które koncerty dojdą do skutku.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

niuto pisze:Justyna ambitnie w filharmoniach chce śpiewać Marię Magdalenę. Ciekawe, które koncerty dojdą do skutku.
Myślę, że wszystkie dojdą do skutku.
W Filharmonii Łódzkiej jest 620 miejsc. W lutym 2016 Justyna miała tam koncert z Orkiestrą Cygańską, w styczniu 2017 - kolejny, z "Alkimją". Tak więc skoro już 2 razy udało jej się wypełnić ten obiekt, to teraz też jej się uda. Tym bardziej, że na koncert cygański najtańsze bilety były po 150 zł, a teraz - po 99 zł. :-)
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: kirin »

koncertów w trasie ma być 20
część zostanie odwołana (cygańskich także kilka odwołała - nie wszystkich informując o tym :))

słabo się sprzedają bilety bo ludzie nie wiedzą co oczekiwać po projekcie MM w nowej odsłonie

koncert który kiedyś zagrała jako Maria Magdalena we wrocławskim klubie ETER trwał niecałą godzinę!

poczekajmy do singla i płyty (premiera w lutym)... zobaczymy czym nas zaskoczy :)

ceny 999 i 499 mają umożliwiać spotkanie z Artystami :) swojego roodzaju M&G
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: dorota »

kirin pisze:poczekajmy do singla i płyty (premiera w lutym)... zobaczymy czym nas zaskoczy :)

ceny 999 i 499 mają umożliwiać spotkanie z Artystami :) swojego roodzaju M&G


nie chce porównywać obu Pań - Edyty i Justyny. bo nie w tym rzecz, ale przed trasą Edyty też wszyscy psioczyli na ceny biletów (zwłaszcza w Warszawie) a i tak wszystkie te najdroższe się wyprzedały,
oczywiście ceny podane przez team Justyny są z kosmosu jak na PL ale myślę, że paru bogaczy się znajdzie :lol:

dlatego przyłączam się do kirin, poczekajmy a zobaczymy co i jak 8)
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: To co najlepsze »

Uważam, że dziennikarze powinni weryfikować w wywiadach ile kosztują bilety. Steczkowska jest skrajnie nie wychowana, a do tego te drogie bilety, ewidentnie widać jej ogromne odrealnienie od rzeczywistości. To po co wogule ona się angażuje politycznie jak nie ma pojęcia o problemach społecznych, kiedy bilety na jej koncert są tak drogie dla zwykłego obywatela. Wstyd !
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Steffie »

Juz nawet Pudel o tym napisal. Oczywiscie po artykule w "Fakcie".
Jusia chce się równać z Madonną?! Bilety na jej koncert przyprawiają o zawrót głowy

Czy Polacy są desperacko złaknieni muzyki Justyny Steczkowskiej (46 l.)? Piosenkarka najwidoczniej tak myśli, bo jak inaczej tłumaczyć to, że bilety na jej występy kosztują tyle co u światowych gwiazd?!

Justyna Steczkowska nie może narzekać na brak ofert koncertowych. Niemal bez przerwy jest zajęta i grywa to tu, to tam w ramach różnych cyklów i tras. Gwiazda wpadła w związku z tym na pomysł, by w przyszłym roku zarobić na występach jeszcze więcej. Podwyższyła więc znacząco ceny najdroższych biletów.

I tak, chcąc podziwiać ją z pierwszego rzędu na koncercie w Częstochowie czy Olsztynie, w ramach promocji nowej płyty „Maria Magdalena", trzeba zapłacić aż 499 zł! – To cena specjalnego pakietu VIP, w którym zawarte jest między innymi spotkanie z Justyną – tłumaczy Faktowi menedżer gwiazdy, Łukasz Wojtanowski.

Taniej dało się obejrzeć z bliska nawet show słynnej Madonny (60 l.). Bilet na miejsce przy scenie podczas jej ostatniego koncertu w Warszawie kosztował 413 złotych. Za to specjalne pakiety kosztowały w przypadku królowej popu aż 1171 złotych. Być może Justyna powinna wziąć przykład z Madonny i pomyśleć o kolejnych podwyżkach?

Przypomnijmy, że Madonna może pochwalić się niejednym sukcesem. Sprzedała aż 300 milionów płyt na całym świecie (rekord w księdze Guinessa w kategorii najlepiej sprzedająca się artystka), a jej majątek szacuje amerykański Forbes na 590 mln. dolarów. Tymczasem kiedyś Steczkowska nie wymagała od fanów pieniędzy, by spotkać się z nią po koncercie...

Czy fani zapłacą 499 zł. za spotkanie ze swoją idolką?

Autor: BP
Zrodlo: fakt.pl

Dla porownania jak przerabia to Pudel:
Steczkowska podnosi cenę za koncerty. Do blisko 500 ZŁOTYCH za bilet...

Justyna Steczkowska dwa lata temu zatrudniła nowego menedżera, który prowadzi jej karierę w sposób, który nie wszystkim się podoba. Ostatnio kontrowersje wzbudziły ceny biletów na koncerty Jusi w Polsce. Fani narzekają, że znacząco podrożały.

Jak ustalił Fakt, za miejsce w pierwszym rzędzie na koncercie Steczkowskiej w Częstochowie czy Olsztynie trzeba zapłacić 499 złotych! Wiedzieliście, że uważa się za tak wielką gwiazdę?

Tabloid przypomina dla porównania, że miejsce pod sceną na koncercie Madonny w Warszawie kosztowało "zaledwie" 413 złotych, a za najdroższy pakiet trzeba było zapłacić 1171 złotych. Justyna skromnie liczy sobie dwa razy mniej za pakiet VIP. Czy to oznacza, że uważa się za tylko dwa razy mniej sławną od Madonny?

To cena specjalnego pakietu, w którym zawarte jest między innymi spotkanie z Justyną - koi emocje Łukasz Wojtanowski.

Tymczasem średnia cena biletów na koncerty polskich wykonawców waha się między 120 a 150 złotych.

Bajm z Beatą Kozidrak sprzedaje miejsca po 120 złotych, a Dawid Podsiadło i Katarzyna Nosowska wyceniają swoje występy na 149 złotych za bilet. Na tym tle Justyna rzeczywiście wypada drogo... Może dlatego jest tak mało chętnych, że trzeba odwoływać koncerty?
http://www.pudelek.pl/artykul/139722/st ... _za_bilet/

Edyta sie wkurzy, u niej pierwsze rzedy byly "tylko" za 200 zeta. :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

To co najlepsze pisze:Uważam, że dziennikarze powinni weryfikować w wywiadach ile kosztują bilety. Steczkowska jest skrajnie nie wychowana, a do tego te drogie bilety, ewidentnie widać jej ogromne odrealnienie od rzeczywistości. To po co wogule ona się angażuje politycznie jak nie ma pojęcia o problemach społecznych, kiedy bilety na jej koncert są tak drogie dla zwykłego obywatela. Wstyd !
Musi zarobić na prąd i śmieci, bo mają podrozec w naszym eldorado.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: To co najlepsze »

Proszę nie mieszać cen prąd z Steczkowską, ona nigdy nikogo nie elektryzowała. Rząd pomoże w tej sprawie, a ta osoba nie pomaga a szkodzi.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: pijej1 »

Steffie pisze: Edyta sie wkurzy, u niej pierwsze rzedy byly "tylko" za 200 zeta. :P
Ja placilem blisko 300 zl
ODPOWIEDZ