P!nk

Alecia Beth Moore

Czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze

Re: P!nk

Postautor: Dobi » 12 sie 2017, 22:37

10 sierpnia usłyszymy nowy utwór promujący nadchodzący album P!nk :d Na razie na FB pokazano zdjęcie z planu teledysku (?) -> "What About Us"

----------------

Zgodnie z zapowiedzą 10 sierpnia P!nk zaprezentowała nowy singiel -> What About Us (Lyric Video)

Sprawdziłem wszystkie wcześniejsze pierwsze single promujące nowe albumy i żaden z nich nie miał takiego przesłania jak obecny. Były to raczej single lekko prześmiewcze które wraz z teledyskiem tworzyły obraz utworu z "jajem". Miła odmiana :d

Utwór mi się podoba. Wpada w uchu i mimo, że brzmi inaczej niż dotychczasowe single P!nk, nadal czuć tutaj jej styl.

Wraz z nowym singiel zaprezentowano okładkę nachodzącego albumu. "Beautiful Trauma" ukarze się 12 października.

Awatar użytkownika
DeathlySilence
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone

Postautor: DeathlySilence » 14 sie 2017, 8:21

Dobi pisze:Zgodnie z zapowiedzą 10 sierpnia P!nk zaprezentowała nowy singiel -> What About Us (Lyric Video)

Sprawdziłem wszystkie wcześniejsze pierwsze single promujące nowe albumy i żaden z nich nie miał takiego przesłania jak obecny. Były to raczej single lekko prześmiewcze które wraz z teledyskiem tworzyły obraz utworu z "jajem". Miła odmiana :d

Utwór mi się podoba. Wpada w uchu i mimo, że brzmi inaczej niż dotychczasowe single P!nk, nadal czuć tutaj jej styl

Jestem BARDZO, BARDZO a TAK. :)

Współczesne brzmienie z ciekawym, nieskomplikowanym bitem, treścią, przesłaniem i nutą wrażliwości.
Nie przytłacza, płynie, wciąga i pozostawia z wieloma pytaniem... m.in. "co z NAMI/ co z MIŁOŚCIĄ / co z ZAUFANIEM?" PIĘKNE i REFLEKSYJNE. <3

Czekam z niecierpliwością na teledysk i pełnoprawne wykonanie na żywo.

Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze

Postautor: Dobi » 28 sie 2017, 12:17

-> What About Us (Official Video)

Głównym tematem teledysku jest ekspresyjny taniec. Mi się podoba, cały obraz wydaje się przez to lekko "dziki".

------

Wczorajsza gala MTV Video Music Awards przyniosła P!nk nagrodę -> "Michael Jackson Video Vangard Award" Warto oglądnąć jej przemówienie bo miało mądre i chyba potrzebne w dzisiejszym świecie przesłanie.

Poza nagrodą P!nk oczywiście też zaśpiewała :d Medley swoich przebojów oraz najnowszy singiel "What About Us" -> P!nk Performs "Get The Party Started", "Raise Your Glass", & More! | 2017 VMAs | MTV

Ostatnio przesunięty w górę 28 sie 2017, 12:17 przez: Dobi.

Wróć do „Zagraniczna”