Mariah Carey

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Mariah Carey

Post autor: Piter »

Nowy singiel przyjemny, ale nieco mi nudą zawiewa.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Mariah Carey

Post autor: ediva »

With You jest nudne i wtórne. Zdecydowanie wolę GTFO - ma ciekawy klimat i jest dobrze wyprodukowane. Najważniejsze, że Marajka ze zmniejszonym żołądkiem znów nabrała apetytu na muzykę oraz występy. Widać, że odzyskała pewność siebie i energię, co z pewnością przełoży się na jej muzyczne poczynania.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Mariah Carey

Post autor: Steffie »

Mnie juz sie obie wkrecily, tak ze nudy tam juz nie dostrzegam. Ale szczerze to jestem juz przy trzecim kawalku z tej plyty, tez fajny :-D I pomyslec, ze ta kobieta jest tyle lat w tym biznesie, a wciaz pelna profeska, jesli chodzi o promocje.
http://www.idolator.com/7687090/mariah- ... 1&chrome=1

Mariah szaleje na IG :edi:
Okladka:
http://www.instagram.com/p/BpD2P1QnhfG/

Happy spirit day ;)
http://www.instagram.com/p/BpFX5TenDyp/
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Mariah Carey

Post autor: niuto »

Ja też miałem początkowo mieszane uczucia do obu singli, ale już się osłuchałem i jestem na tak, choć bardziej interesujące wydaje mi się GTFO. Najnowsza piosenka The Distance jest nieco mocniejsza i podoba mi się chyba najbardziej. Widać, że nie są to piosenki "singlowe", które mają szansę odnieść większy sukces, ale Mariah za to jest wierna swojemu stylowi.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Mariah Carey

Post autor: ANETA »

Znana jest już data premiery nowego albumu ? Nigdzie nie mogę znaleźć.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mariah Carey

Post autor: Dobi »

Na iTunes jest data 16 listopada.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Mariah Carey

Post autor: Wojtuś »

Na empik.com można już zamawiać:
https://www.empik.com/caution-carey-mar ... 0,muzyka-p
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Mariah Carey

Post autor: LaFidelite »

Ktoś słucha???
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Mariah Carey

Post autor: niuto »

O ile poprzednia płyta bardzo mnie zawiodła, o tyle najnowsza - spełniła całkowicie (a może nawet przerosła) moje oczekiwania. To album bardzo spójny i klimatyczny. Nie ma na nim słabszych momentów. Mariah udowodniła, że nadal jest świetną kompozytorką i autorką tekstów. Nie ma na tej płycie petard, które mogłyby okupować szczyty list przebojów, ale w przypadku Mariah chyba już nie o to chodzi. Wygląda też na to, że zdaje sobie ona sprawę ze swoich obecnych możliwości wokalnych. Nie ma momentów, w których próbuje pokazać jak ogromną ma skalę, choć wokalnie, mam wrażenie, że jest lepiej niż na poprzedniku. Najlepsze warunki do słuchania tej płyty to wieczór, świece i lampka wina :) Absolutnie mój numer jeden mijającego roku.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Mariah Carey

Post autor: Piter »

Słuchałem dziś w pracy, takie se.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Mariah Carey

Post autor: niuto »

Mariah wykonała wczoraj u Jimmyego Fallona na żywo "The Distance". Widać, że czuje się pewniej na scenie. Bardzo udany występ. Jestem ciekaw tylko co dalej z promocją. Czy "Distance" zostanie kolejnym oficjalnym singlem.

https://www.youtube.com/watch?v=0fxY_mu ... jreload=10
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Mariah Carey

Post autor: Kamui Shiro »

Wszystko troszkę za bardzo na jedną modłę, przegadane. Dobrze że chociaż ten Portrait przypomina lepsze dzieje. Wierzę, że można tej płyty posłuchać z przyjemnością do wina w spokojny wieczór... ale właściwie po co?
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Mariah Carey

Post autor: addar »

Płyta jest bardz równa, równo nudna :edi:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Mariah Carey

Post autor: niuto »

Wierzę, że można tej płyty posłuchać z przyjemnością do wina w spokojny wieczór... ale właściwie po co?
A po co się słucha muzyki? Dla przyjemności. Ja napisałem o swoich odczuciach. Bardzo mi odpowiada pościelowy klimat tej płyty, ale jeśli kogoś ten album nudzi, to oczywiście nie ma się co zmuszać do słuchania i upijać winem :P
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Mariah Carey

Post autor: Steffie »

Album niezly, na szczescie poznane wczesniej kawalki nie sa jedynymi fajnymi na plycie, ktora ma na pewno jedna wade - jest za krotka! :smile:

Piosenki, ktore zwracaja moja uwage od pierwszego przesluchania to: "Caution" <3 (powinni z tego zrobic kolejny singiel), "8th Grade", :banki: "A No No" :flirt: , "The Distance" :chor: , "Giving me life" :taniec: , "Portrait" :marzy:

Mariah plynie ze swoim ulubionym nurtem, ktory wprowadzila juz na plycie "Butterfly" ponad 20 lat temu. Jesli ktos nie jest fanem R&B i spodziewa sie ballad z poczatkow jej kariery, to raczej juz sie z Mariah nie polubi. Niezmiennie zadziwia mnie jej energia i szacunek do sluchaczy. Nawet gdy po drodze ma jakies porazki, to podnosi sie i dalej spiewa, nagrywa, wystepuje. Ostatnio skonczyla trase w Azji, a w najblizszym czasie ma w kalendarzu kolejne: europejska z kawalkami swiatecznymi, na wiosne trase z nowa plyta oraz wystepy w Las Vegas: http://www.mariahcarey.com/tour
Mariah to tytan pracy, kochajacy muzyke, ktora jest jej najwieksza pasja. Promocja w jej wykonaniu byla zawsze na najwyzszym poziomie, ona jest szczesliwa z tego, co robi i ma duzy szacunek dla swojej publicznosci - warto to docenic. ;) Na jej IG mozna podejrzec, co przykladowo dzialo sie wczoraj, chocby live z podpisywania nowej plyty. Pelen profesjonalizm. ;) Ciesze sie, ze wciaz chce jej sie nagrywac nowa muzyke, ze nie odcina tylko kuponow od swoich hitow, bo nie wyobrazam sobie przyszlosci bez jej nowej muzyki. ;)
ODPOWIEDZ