Delta Goodrem

Znacie ją?

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Delta Goodrem

Post autor: Virtual Tom »

Dobi pisze:Delta, moim zdaniem, panuje nad swoim głosem doskonale. Nie śpiewa siłowo, ma kontrolę nad "wysokimi notami" oraz potrafi pochwalić się nimi.
Jeśli już ją porównujemy do Edyty to (dla mnie oczywiście!) wokal Delty jest lepszy. Nie zapominajmy jednak, że Delta ma 28 lat a Edyta prawie 40 ;)
Ja bym jeszcze dodał, że Delta zaczęła nagrywać jako młodziutka wokalistka i już teraz słychać, że panuje nad swoim wokalem lepiej niż na początku ^^

Czy wiadomo już coś więcej na temat nowej płyty? :>
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Delta Goodrem

Post autor: Dobi »

Masz rację - słuchając Delty z płyty Innocent Eyes (2003) i Delta (2007) zdecydowanie wolę jej głos na ostatniej. Niby tylko 4 lata różnicy (dla niewtajemniczonych - po drodze była jeszcze jedna płyta) brzmi tam bardzo dojrzale, a w niektórych utworach (np. You Will Only Break My Heart) pięknie się nim bawi.

O płycie cicho :niewiem: Może po zakończeniu The Voice pojawią się jakieś informacje :hmmm:

Poniżej jedno z ostatnich wykonań Sitting on Top of the World + wywiad, głównie o The Voice.
:arrow: Delta Goodrem - Sitting on Top of the World (Today Show Australia)

Nie jest to jej najlepszy występ ale jest ładnie :]
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Delta Goodrem

Post autor: addar »

DOBI, mi chodziło o to "coś" czego mi barkuje u delty...technicznie nic jej nie zarzucam( jednakze daleki jestem od stwierdzenia że przewyższa już edyte), jednakże barwa, emocje sa u niej takie... "generic"... nie ma jakiejś charakterystycznej rysy, brzmienia. Edyta w piosnkach oddaje siebie, a delta po prostu ładnie śpiewa.... nie znam zbyt dobrze jej piosenek, ot ledwo 4 czy piec, i swoje opinie wyrazam na podstawie liveów, w najbliższym czasie zamierzam sie zapoznac z jej dyskografią...musze tylko znaleźć czas i odpowiednią stronę na chomiku :PP
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Delta Goodrem

Post autor: Virtual Tom »

Wkrótce ukaże się remix wykonany przez 7th Heaven
Soon to be released in Australia is the 7th Heaven remix of ‘Sitting On Top Of The World’, the fabulous new single from top Aussie songstress and mentor on the Aussie version of ‘The Voice’. This mix was commissioned by Sony in Australia specifically for that market. You can hear a clip of the mix on the Showreels page of this site.
Fragment do odsłuchania:
http://www.7hproductions.com/#/4
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Delta Goodrem

Post autor: Dobi »

Brzmi ciekawie :d Dzięki nowej aranżacji trochę cukierkowatości zniknęło z tego utworu :] Czekam na premierę.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Delta Goodrem

Post autor: LaFidelite »

Bardzo podoba mi się "Uncovered". Mam nadzieję, że nowy album będzie utrzymywał się w podobnej stylistyce.
Fajnie byłoby znać już datę wydania. Pozostaje mi cierpliwie czekać :wink:
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Delta Goodrem

Post autor: Madlen »

Ja uwielbiam Fragile i Here I am z wersji b-side... :wub:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Delta Goodrem

Post autor: Virtual Tom »

1) Okładka czerwcowego wydania Vogue Australia

Obrazek

Filmik z sesji

2) Bardzo fajny wywiad:

Delta Goodrem - 60 Minutes Interview (June 3, 2012)

3) "Sitting On Top Of The World" zdobyło status podwójnej platyny w Australii :bobo2: czyli przekroczyło 140 tyś. kopii ^^
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Delta Goodrem

Post autor: Dobi »

Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Delta Goodrem

Post autor: Estratos »

Ostatnio słuchałem płyty Edyty (EG) w towarzystwie wykształconej muzycznie koleżanki i ta była niemal pewna, źe to śpiewa Delta Goodrem.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Delta Goodrem

Post autor: Virtual Tom »

Potwierdzono już singiel nr 2 :d w lipcu Delta wydaje piosenkę, o bardzo ciekawym tytule "Dancing With A Broken Heart" co sama potwierdza w wywiadzie z 22.06 A Current Affair

Autorzy piosenki: Delta, Vince Pazzinga ('Extraordinary Day', 'Disorientated') i John Shanks ('The Climb', 'Patience', 'Come Clean')

Klip jest właśnie kręcony w Los Angeles, piosenka w sprzedaży w lipcu (nie podano jeszcze konkretnej daty)
Estratos pisze:Ostatnio słuchałem płyty Edyty (EG) w towarzystwie wykształconej muzycznie koleżanki i ta była niemal pewna, źe to śpiewa Delta Goodrem.
A to ciekawa wiadomość :d
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Delta Goodrem

Post autor: Dobi »

Świetna wiadomość! :d Jak mówią, "trzeba kuć żelazo póki gorące" a skoro "Sitting On Top Of The World" cieszy się sporym powodzeniem, drugi singiel też pewnie zbliży się do tego poziomu.

"Dancing With A Broken Heart" :hmmm: Intrygujący tytuł, może być mrocznie i tajemniczo. Mam tylko nadziej, że tym razem jeśli zechcą dodać do singla jakiś B-side będzie on dostępny w sprzedaży cyfrowej.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Delta Goodrem

Post autor: addar »

jak powiedziałem tak zrobiłem , zapoznałem się z deltą (piękna dziewczyna btw) ale nie wiem esti jak twoja kolezanka mogła z nią edyte pomylić ...delta ma ładny głosik, ale potwierdził o się co pisałem wcześniej brakuje jej jakiegoś indywidualnego sznytu, czegoś magicznego, czegoś chwytajacego za sercde, najbardziej lubię najnowsza płyte ( z 2007?? nie ma póżniejszej??) chodź przyznam się że kazdej słuchałem jedynie po kilka razy...ale nic mnie jakoś wybitnie nie przekonało...podajcie jakieś jej najwybtniejsze kawałki to spróbuje się nimi zindoktrynować przez ustawiczne słuchanie....
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Delta Goodrem

Post autor: Virtual Tom »

Dobi pisze: Mam tylko nadziej, że tym razem jeśli zechcą dodać do singla jakiś B-side będzie on dostępny w sprzedaży cyfrowej
Bardzo możliwe, że do singla będzie dołączony wspomniany remix "Sitting On Top Of The World" :taniec2:

Addar na początek trzy ode mnie:

Right Here in My Heart

Take Me Home

Possessionless
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Delta Goodrem

Post autor: Dobi »

Jeśli masz na myśli remix do "Sitting On Top Of The World" o którym pisałeś kilka postów wyżej to jestem na tak. Zastanawiałem właśnie kiedy zostanie wydany :hmmm:
ODPOWIEDZ