Żurawinki

Czyli The Cranberries

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Żurawinki

Post autor: Kasia »

Ponieważ nie hcciałam żeby ten temacik był gdzieś na dnie wiec mnusiałam cosik napisać :D

a jestem bardzo szczęśliwa, bo uzbierałam już wszystkie piosenki z MTV Unplugged :))) To mój ulubiony występ na żywo :) Suuuper jest.
A nawet mam miłe wspomnienia :D Kiedys jak w TV leciało "Zombie" to ja wziełam swoją gitarrre, koleżanka swoją i graliśmy "Zombie" na 5 gitar :!!!!! :DDDDDD hehehe, w TV były 3 jakby coś :DDD
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Żurawinki

Post autor: vanity »

Kasia pisze:Ponieważ nie hcciałam żeby ten temacik był gdzieś na dnie wiec mnusiałam cosik napisać :D
no, trzeba dbac o swój temacik :d

Kasia pisze:a jestem bardzo szczęśliwa, bo uzbierałam już wszystkie piosenki z MTV Unplugged n To mój ulubiony występ na żywo n Suuuper jest.
a oni tego nie wydali oficjalnie?
pyt2: czy jest w tej wersji: when you're gone (czy jakoś tak)?

a z reguły MTV Unplugged są bardzo udane choćby George M (ale on tego chyba nie wydał -świntuch), albo Merayka C. :D
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Żurawinki

Post autor: Kasia »

niestety nie :( nie spiewali tam When your gone, i nie wydali :((( A śpiewali, właściwie Dolores śpiewała cudnie :DDD :

dreaming my dreams
ode to my family
linger
free to decide
i'm still remebering
empty
zombie
yesterdy's gone
no neeed to argue
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Żurawinki

Post autor: vanity »

Kasia pisze:zombie
to jest interesujące z wiadomych względów...jak im wyszło?
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Żurawinki

Post autor: Kasia »

Pytanie :D Jak zawsze super :) Spiewali raczej spokojne piosenki i wszystko było bardziej spokojne bo były tylko giraty akystyczne, bez elektrycznych, i do teo skrzypki :) Ładnie :)

Dowiedziaam sie że od dzisiaj na VH1 polska mają puszczac MTV Unplugged :) bede pilnie obserwowac i szukać The Cranberries :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Żurawinki

Post autor: vanity »

Kasia pisze:bo były tylko giraty akystyczne, bez elektrycznych, i do teo skrzypki
no to oczywiste przecie to unplugged :P

Kasia pisze:Dowiedziaam sie że od dzisiaj na VH1 polska mają puszczac MTV Unplugged
ja nie posiadam tej stacji, no ale to fajnie że będą je puszczać - bardzo udane występy no i dla najlepszych tylko.
ale tak jak początkowo przeczytałam/zrozumiałam z twego posta, że w Polsce zrobia Unplugged z Polakami aż mi serce podskoczyło (wiadomo Edka :D), no ale potem jeszcze raz przeczytałam :(.. szkoda, ja bardzo lubię akustyczne wykonania
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Żurawinki

Post autor: Kasia »

vanity pisze:w Polsce zrobia Unplugged z Polakami aż mi serce podskoczyło (wiadomo Edka ),
byłoby super, ale u nas yo raczej nie ma szans :D

vanity pisze:no to oczywiste przecie to unplugged
podkreślam fakt ze to świetnie brzmi :DDD niby jakieś mocniejsze piosnki a ze szkrzypkamy... mmmm cudo :DDD
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Żurawinki

Post autor: vanity »

Kasia pisze:vanity napisał/a:
no to oczywiste przecie to unplugged

podkreślam fakt ze to świetnie brzmi n niby jakieś mocniejsze piosnki a ze szkrzypkamy... mmmm cudo n
tak i do tego nowe aranżacje, coś fajnego dodadzą... no miodzio takie koncerty po prostu...
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Żurawinki

Post autor: Kasia »

No wiec dzisiaj byli na VH1 w MTV Unplugged :))) Jejuuu :!: Ja to bym mogła ogląać be przerwy, a tak mnie ciągło do gitary że nie wiem... :D Ale nie mogłam iść bo bym omineła i co :??? :DDD

Aha, musiałam zmazac tamtego poste żeby napisać tego i żeby Żurawiny były na 1 stronie a nie niewidoczne na drugiej :P
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Re: Żurawinki

Post autor: witold »

Kasia, nie wiem czy odwiedzalas niemiecka strone Twoich Zurawinek.
Tam jej fani maja wszystko czego dusza zapragnie. Napewno bedziesz potrzebowala paru dni, aby wszystkie stronki przeszukac. Podaje adres:

http://www.the-cranberries.de/
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Żurawinki

Post autor: Kasia »

Ha :!:

Dzisiaj dostałam dvd Stars the best of 1992-2002 od kolegi :ddd I singielek do tego :) Ale sie ciesze. Fajne to dvd :) A ile gitar tam widziałam :dddddd
Marcin
The story so far
The story so far
Posty: 567
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:17
Lokalizacja: gone!

Re: Żurawinki

Post autor: Marcin »

Kasia pisze:Dzisiaj dostałam dvd Stars the best of 1992-2002 od kolegi :ddd I singielek do tego :) Ale sie ciesze. Fajne to dvd :) A ile gitar tam widziałam :dddddd
Super, Kasia. Ciesze sie razem z Toba. :lol3: 8)
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Żurawinki

Post autor: Kasia »

:d

Wreszcie są porządne newsy 8) Wiadomo już, że solowa płyta Dolores ukaże się 8 maja (tyko w europie jakoś inaczej trochę ma być) i będzie miała tytuł "Are You Listening" :D A pierwszy singiel ma się pojawić w kwietniu :-)

Do maja co prawda jeszcze trochę czasu, ale przynajmniej wszystko wiadomo :))))

[ Dodano: 2006-12-03, 13:03 ]
Premiera w Europie jest 7 maja :)

W ogóle świetne terminy 8P W sam raz żeby się odciągnąć od nauki do matury :lol:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Żurawinki

Post autor: vanity »

Kasia pisze:W ogóle świetne terminy W sam raz żeby się odciągnąć od nauki do matury
no to teraz ryj by potem się obijać :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Żurawinki

Post autor: Magda M »

chyba dobra info dla Kasi ;)
Wokalistka The Cranberries powraca!

Dolores O'Riordan, wokalistka The Cranberries, frontwoman jednego z najbardziej popularnych w latach 90-tych zespołu rockowego (ponad 45 milionów sprzedanych płyt) powraca z debiutancką płytą solową!

Dolores O\'Riordan Dolores O'Riordan to nie tylko charyzmatyczna liderka i rozpoznawalny od pierwszych sekund głos, ale również, a może przede wszystkim kompozytorka obdarzona ogromnym talentem, który objawił się w takich przebojach jak "Zombie", "Salvation" czy "Animal Instinct". W 2001 roku po wydaniu z The Cranberries płyty "Wake Up And Smell The Coffee", Dolores O'Riordan podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery solowej.

Ponad 4 lata trwały pracę nad albumem "Are You Listening?" który trafi do sprzedaży 7 maja 2007 roku i będzie pierwszą od 6 lat płytą na której można posłuchać nowych utworów irlandzkiej wokalistki.
"Are You Listening?" to esencja stylu liderki The Cranberries, bezpośrednie nawiązanie do płyt "No Need To Argue" i "To The Faithful Departed". Singiel promujący zatytułowany "Ordinary Day" ukaże się tydzień przed premierą płyty. Już teraz można obejrzeć fragment wideoklipu (zdjęcia kręcono w Pradze) do tej piosenki pod adresem:

http://www.sanctuaryrecords.co.uk/dolores/videoclip

Więcej informacji na stronach:
www.doloresoriordan.ie
http://www.myspace.com/doloresorior
http://muzyka.gery.pl/cms/33274,0,wiadomosc.html
ODPOWIEDZ