Kelly Clarkson

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kelly Clarkson

Post autor: Chill-out »

Z pewnością z dwóch ostatnich skorzystam,bo nie mam. :PP
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kelly Clarkson

Post autor: B@r »

Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kelly Clarkson

Post autor: Dobi »

Magda pisze:Kelly na jazzowo:
http://www.youtube.com/watch?v=j85xCyavK1Q
Dziękuję Ci Magda za linka! :d
Kelly pięknie zaśpiewała tą piosenkę (super wyciągała wysokie partie). Widać, że jazz też jej pasuje. Obecnie jest moda na lata 60 czy 50 (patrz nowa Aguilera czy Edyta), więc może i Kelly coś nagra w tym klimacie... :hellobaby:

Zapraszam do oglądnięcia i posłuchania dwóch (chyba) najnowszycyh występów Kelly z koncertu "Tribute to Reba McEntire"

Does He Love You
Why Havent I Heard From You
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kelly Clarkson

Post autor: B@r »

Dobi pisze:Dziękuję Ci Magda za linka! :d
Kelly pięknie zaśpiewała tą piosenkę (super wyciągała wysokie partie). Widać, że jazz też jej pasuje.
No, Kellusia chyba wszystko potrafi zaspiewac. :)
Dobi pisze:Does He Love You
Why Havent I Heard From You
Dzieki, wlasnie slucham. :)
Mam wrazenie, ze to jakies starsze nagranie, bo Kelly ciut pulchniejsza, no i fryzurka inna. Ale kto wie.
Swietnie te druga piesn zaspiewala.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kelly Clarkson

Post autor: Dobi »

Magda pisze:Mam wrazenie, ze to jakies starsze nagranie, bo Kelly ciut pulchniejsza, no i fryzurka inna. Ale kto wie.
Swietnie te druga piesn zaspiewala.
Magda widzę, że nie jesteś na bieżąco... :D
Kelly już dawno ścięła włosy! A gala z której dałem linki odbyła się 10 października w tym roku... ;)
Tu są fotki: http://www.ukelly.com/gallery/thumbnails.php?album=161
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kelly Clarkson

Post autor: B@r »

Dobi pisze:Magda widzę, że nie jesteś na bieżąco... :D
Ech, faktycznie... :oops: Dzieki za zdjecia Dobi.
Slicznie jej w tej fryzurze i kolorze. :cool2:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kelly Clarkson

Post autor: Dobi »

Znalazłem jeszcze jeden występ Kelly na jazzowo :d

All Right With Me

Tu natomiast link do zdjęć z uroczystości: Tony Bennet - Cheek to Cheek 9.11.2006
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kelly Clarkson

Post autor: B@r »

Dobi - nie wiesz, czy Kelly pracuje nad nowym albumem?

Swoja droga, mam nadzieje, ze nie nabierze zabojczego tempa, ktore mogloby byc ze szkoda dla glosu. Juz i tak duzo koncertuje.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Kelly Clarkson

Post autor: dorota »

a jak wygląda jej kariera?rozwija sie dalej?zyskuje na popularności?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kelly Clarkson

Post autor: B@r »

dorota pisze:a jak wygląda jej kariera?rozwija sie dalej?zyskuje na popularności?
O ile pierwsza plyta zostala przyjeta bardzo dobrze, a Kelly miala kilka hitow (m.in. Miss Independent), to druga zdobyla jeszcze wiecej fanow. Wszystkie 5 singli z plyty dluuugo okupowaly wysokie miejsca na Billboardzie, a sama plyta zrobila to samo przez rok. No i Kell zrobila sie popularna w Europie i nie tylko, o dwoch Grammy nie wspominajac. Do tego wyrwala sie z kanonu zwyciezczyni programu karaoke i stala artystka. Obserwujaj ja i widzac, ze siega do roznych rodzajow muzyki (ostatnio jazz) mysle, ze nagra jeszcze duzo ciekawych plyt i bedzie dalek popularna. Ludziom chyba brakuje kogos, kto potrafi spiewac, jest normalny (typ "dziewczyny z sasiedztwa") i nagrywa Adult Contemporary, bo MC piszczy z raperami, Whit porzadnego dzwieku z siebie nie moze wydac, a Celina koncertuje w LV.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Kelly Clarkson

Post autor: dorota »

masz racje,ludziom brakuje darcia japy!
a maryska wkurza mnie tymi piskami,tak się marnuje dziewucha...
trzymam kciuki za kelly bo mnie przekonała drugą płytą i cały czas jej teraz słucham:)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kelly Clarkson

Post autor: Dobi »

Magda pisze:Dobi - nie wiesz, czy Kelly pracuje nad nowym albumem?.
Czekałem na to pytanie... 8)

Pracuje i to dość ostro ;)
Ostatnio w Internecie pojawiły się zdjęcia Kelly, na których widać jak wchodzi do studia nagraniowego ("wiwat"paparazzi... :lol2: ).
http://www.ukelly.com/gallery/thumbnails.php?album=169

W sumie to nawet dobrze, że takie zdjęcia pokazały się, gdyż widać w jakiej formie fizycznej jest Kelly. Szczerze mówiąc wydawało mi się, że jest grubsza a po fotkach widać, że praca jej służy...

W Internecie również, od jakiegoś czasu krąży track lista oraz tytuł nowego albumu.
Niby-tytuł to "Ms. Know It All", a na albumie ma znajdować się niby-piętnaście utworów.

I najważniejsze :wink: Nowa płyta zapowiadana jest (oczywiście nieoficjalnie) na 12 marca 2007, a pierwszy singiel pod koniec stycznia. Tak a propos pierwszego singla, Kelly w jednym z wywiadów powiedziała, że teledysk do niego będzie odważniejszy niż jej dotychczasowe klipy...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kelly Clarkson

Post autor: B@r »

Dobi pisze:Czekałem na to pytanie...
:d
Dobi pisze:W sumie to nawet dobrze, że takie zdjęcia pokazały się, gdyż widać w jakiej formie fizycznej jest Kelly. Szczerze mówiąc wydawało mi się, że jest grubsza a po fotkach widać, że praca jej służy...
Fajnie jest ubrana.
Dobi pisze:I najważniejsze Nowa płyta zapowiadana jest (oczywiście nieoficjalnie) na 12 marca 2007, a pierwszy singiel pod koniec stycznia.
Wiem, co sobie zazyczyc na urodzinki w marcu. :d
Dobi pisze:Tak a propos pierwszego singla, Kelly w jednym z wywiadów powiedziała, że teledysk do niego będzie odważniejszy niż jej dotychczasowe klipy...
Tego sie wlasnie boje, zeby nie poszla rozbierana droga tak jak tyle gwiazdeczek mlodego pokolenia. Mam wrazenie, ze kazdy zaczyna skromnie. Owszem, czlowiek dorasta i zmienia poglady i nastawienie, ale nie chce, zeby wytwornie ja pchaly do rozbieranych klipow tylko po to, zeby zaskoczyc czyms "nowym". Wtedy moze stracic duza czesc fanow jak MC (wlasnie tych, co sluchaja Adult Contemporary). :/
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kelly Clarkson

Post autor: Dobi »

Magda pisze:Tego sie wlasnie boje, zeby nie poszla rozbierana droga tak jak tyle gwiazdeczek mlodego pokolenia. Mam wrazenie, ze kazdy zaczyna skromnie. Owszem, czlowiek dorasta i zmienia poglady i nastawienie, ale nie chce, zeby wytwornie ja pchaly do rozbieranych klipow tylko po to, zeby zaskoczyc czyms "nowym". Wtedy moze stracic duza czesc fanow jak MC (wlasnie tych, co sluchaja Adult Contemporary). :/
W takim razie jest nas dwoje...
Z drugiej strony Kelly w owym wywiadzie (poszukam go!) nie sprecyzowała dokładnie w jakim sensie teledysk ma być odważniejszy... Równie dobrze mogło chodzić o sam teledysk a nie jej wygląd...

Poza tym jakoś trudno wyobrazić mi sobie Kelly machającą tym i owym na wszystkie strony... :D
Zresztą w "Walk Away" często są przecież ujęcia na tyłeczek Kelly lub w ogóle na jej biodra...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kelly Clarkson

Post autor: B@r »

Dobi pisze:W takim razie jest nas dwoje...
Mysle, ze troche wiecej.
Dobi pisze:Równie dobrze mogło chodzić o sam teledysk a nie jej wygląd...
Miejmy nadzieje.
Dobi pisze:Zresztą w "Walk Away" często są przecież ujęcia na tyłeczek Kelly lub w ogóle na jej biodra...
Zauwaz, ze odziany tyleczek, odziany. :d
ODPOWIEDZ