Justin Timberlake

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Justin Timberlake

Post autor: dorota »


czy ja dobrze widzę, że ten utwór trwa 8min!? :szok: :placzka:

zapewne wersja do radia będzie skrócona o połowę :)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Justin Timberlake

Post autor: Meg »

Mnie jakoś Justin nigdy nie pociągał muzycznie... Płytę jednak z ciekawości przesłucham.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justin Timberlake

Post autor: Dobi »

Jest już teledysk do utworu "Suit & Tie":

:arrow: Justin Timberlake - Suit & Tie (Official) ft. JAY Z

Teledysk z serii dwaj bogaci dżentelmeni, odtoczeni morzem pięknych kobiet, najlepiej rozebranych, popijający drogi alkohol. Mimo wszystko podoba mi się ;)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Justin Timberlake

Post autor: dorota »

szczerze? ten teledysk nieoficjalny, ze wstawkami z kreskówki, chyba bardziej przypadł mi do gustu, :roll:

jak jeszcze troszkę po wałkują tę piosenkę w radio i TV, to mi się nawet spodoba :cool2:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justin Timberlake

Post autor: Dobi »

Oto teledysk do drugiego singla z płyty "The 20/20 Experience":

:arrow: Justin Timberlake - Mirrors

Klip trwa ponad 8 minut ale nie jest nudny. Ogląda się do przyjemnie bo historia w nim pokazana jest ciekawa. W głównym wątku Justin nie występuje, pokazuje się dopiero gdy kończy się piosenka i zaczyna tzw bridge.

Wczoraj w czasie konferencji z okazji premiery nowej płyty Justin zapowiedział, że jeszcze w tym roku ukarze się jej część druga!

:arrow: 20 piosenek Justina Timberlake'a
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justin Timberlake

Post autor: addar »

czekam jak eda zlajkuje i wystawi komentarz JUSTIN BE MY LOVER!
teledysk fajny, piosenka w typowo justinowych klimatach, wciąga
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Justin Timberlake

Post autor: Marrcino »

Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justin Timberlake

Post autor: Dobi »

Tak jak się spodziewałem płyta Justina wykosiła konkurencję w USA :manicure: "The 20/20 Experience" debiutuje na 1 miejscu Billboardu ze sprzedażą ponad 980.000 tysięcy sztuk! :klaszcze: Wynik zasłużony.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Justin Timberlake

Post autor: dorota »

nie wiedziałam, że już sie ukazała ta płyta :hmmm:

Dobi - masz ją ? Chodzi mi o Twoją opinię na jej temat, chociaż stwierdzenie:
Dobi pisze:Tak jak się spodziewałem płyta Justina wykosiła konkurencję w USA :manicure: "The 20/20 Experience" debiutuje na 1 miejscu Billboardu ze sprzedażą ponad 980.000 tysięcy sztuk! :klaszcze: Wynik zasłużony.
wszystko wyjaśnia :cool2:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justin Timberlake

Post autor: addar »

osłuchałem się z płytą porządnie, i uważam że to bardzo porzadny materiał, jednkaze ma jedną poważną wadę-rozwlekłość, na Boga, najkrótsza piosenka trwa 4,5 miuty a i sa 2 kobyły po 8 minut, kit z tym jezeli te 8-miutuwy byłyby wypełnione różnorodnymi brzmieniami i głębokimi tekstami, ale nie, to ciągłe, jednostajne powtarzanie jednej frazy, zazwyczaj niezbyt górnolotnego tekstu. Nie mniej jednak płyta wciąga, kilka utworów wprowadza w swoisty muzyczny trans.Są piosenki gorsze, jest nawet jedna szkaradnie kiepska ale cała płyta to pop najwyższej próby, jedynie troszkę cięzko strawny do jednokrotnego, ciągłego wysłuchania. Moje faworyty to mirrors i blue ocean floor-świetne!
Awatar użytkownika
N/O
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 254
Rejestracja: 11 lut 2012, 9:15

Re: Justin Timberlake

Post autor: N/O »

@addar, pisząc o szkaradnej piosence, byłem pewien, że chodzi ci o Blue Ocean Floor, a tu zonk :D Która to jest taka straszna?

Płyta jest świetna i nie bardzo mam ochotę na rozpisywanie się. Odsłuchajcie koniecznie, o :ha:
Moje ulubione to: Pusher Love Girl, Tunnel Vision i Let the Groove Get In. W ogóle uwielbiam tekst do TV. Jest flawless :3
I look around and everything I see is beautiful, cause all I see is you! ~ Tunnel Vision JT
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justin Timberlake

Post autor: addar »

Na początku mi sie nawet podobała, ale teraz nie mogę znieść bitu z "Let the groove get in", a co masz do "blue ocean floor", jedna z lepszych hipnotyzujących piosenke, która zyskuje dużo na słuchawkach , efekt stereo buduje niewpowarzalny klimat, ale znów ciut za długie....mam ogólnie wrażenie ze 2 cześć płyty bedzię lżejsza taneczna, i krótsza
Awatar użytkownika
N/O
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 254
Rejestracja: 11 lut 2012, 9:15

Re: Justin Timberlake

Post autor: N/O »

Jest okropnie nudna i nieciekawa (dla mnie).

Bardzo dobrze, że JT nie poszedł za obecnie panującą modą. Zawsze jakiś powiew świeżości, który jak widać, ludzie kupują. Super :smile:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Justin Timberlake

Post autor: Wojtuś »

Płyta bardzo dobra ale zgadzam się z addarem, ze piosenki są stanowczo za długie. Narazie nie bardzo moge wybrać ulubione piosenki ale Let the groove get in i Mirrors pomału chyba wychodzą na prowadzenie.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justin Timberlake

Post autor: Dobi »

Mi ta "rozwlekłość" utworów z kolei bardzo się podoba. Te 8 minut to pełna historia, którą Justin chce opowiedzieć. Takie swoiste dopełnienie głównego przesłania utworu. Słuchając płyty nigdy nie czułem, że piosenka trwa 8 minut i ciągnie się jak makaron ;)

Płyta jest bardzo dobrze wyprodukowana. Czas "szału" na Timbalanda już się skończył a w płycie Justina słychać go lub jego bity w każdym utworze i co dziwne sprawdza się wyśmienicie. Czytałem kilka recenzji i wszyscy chwalą właśnie produkcję płyty.

Wokal Justina brzmi świetnie. Podoba mi się jak z nim eksperymentuje - czasem śpiewa dość mocno, innym razem delikatnie. Jego głos to jeden z głównych atutów tej płyty.

Jak na razie mam kilka typów: "Tunnel Vision", "Blue Ocean Floor", "Spaceship Coupe", "Body Count" i oczywiście "Mirrors".
Ten ostatni utwór to w tej chwili mój numer 2 wśród piosnek Justina. Teledysk do niego idealnie odzwierciedla jego przesłanie! Piosenka przez 3 tygodnie pod rząd była numerem 1 na liście w Wielkiej Brytanii.
ODPOWIEDZ