Beyoncé

Deja vu czy nie?

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Beyoncé

Post autor: Kamui Shiro »

Ale wybrała na singiel, bo się wpasowało w sytuację ? ;) ;)
W ogóle nie słyszałem tego Ring The Alarm, przeszło bez echa :/
Ale dobrze, że teraz promuje Irreplaceable, bo nareszcie wydała jakąś miłą dla ucha piosenkę z niegłupim tekstem, ostatnio rzadko się jej zdarzało, a stosunkowa klapa poprzednich singli pokazała, że słuchacze, poza zagorzałymi fanami, mają raczej dosyć super-duper diwy joł joł joł Bijącej :-D
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Beyoncé

Post autor: Cypix »

Kamui Shiro pisze:Czy ja wiem, czy płynie... mi się wydaje, że już powoli wpada pod tę falę ;) - jej nowy album nie cieszysię już takim zainteresowaniem jak "Dangerously In Love". W Stanach "Deja Vu" ledwo liznęło pierwszą dziesiątkę i poszybowało w dół, a "Ring The Alarm" tylko trafił na 11 miejsce i już z niego spadł.
Nowy singiel Beyonce szybko poprawia jej sytuację. "Irreplaceable" to po prostu fajny numer i fani to doceniają. Zaledwie 4 tygodnie piosenka jest na singlowej liście Billboardu i juz jest na 4 miejscu :!: Album zaś nadal znajduje się w TOP 20, obecnie na miejscu 13, wiec raczej ponownie wypływa nasza czekoladowa piekność. Warto dodać, że już wkrótce w kinach zagości "Dreamgirls". Recenzje tego obrazu są bardzo entuzjastyczne, mówi sie o Oscarach...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beyoncé

Post autor: B@r »

Beyonce dalej jest popularna i album/piosenki niezle sobie radza, ale chyba wiekszy sukces byl przy poprzedniej plycie. Niemniej mysle, ze teraz jest dobrze.

A tu wspanialy wystep u Oprah - niesamowity wokal, do tego przepieknie wygladala:
http://www.youtube.com/watch?v=rhL2x86geAU
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Beyoncé

Post autor: homerowa »

Magda pisze:A tu wspanialy wystep u Oprah
wow, jestem pod wrazeniem, naprawde swietny wokal.
Ooo Beyonce tez lubi czerwona szminke tak jak Edyta :d
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Beyoncé

Post autor: Cypix »

Tą piosenkę z programu Oprah zachwalałem już jakiś czas temu :D
Cypix pisze:Polecam posłuchać "Listen", piosenkę Beyonce z filmu "Dreamgirls", znakomity kawałek :d
Zaiste kawałek super :!: Ma on promować zresztą film "Dreamgirls", co sprawia, że piosnka ma w chwili obecnej niemal pewną nominację do Oscara :d

A co do ostatniej płyty Beyonce i jej sukcesu. Coś ostatnio artyści pikują swoimi ostatnimi albumami ku dołowi. Na tle reszty Beyonce trzyma się dzielnie, a taka choćby Aguilera może na notowania jej singli i albumu patrzeć tylko z zazdrością...
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Beyoncé

Post autor: Angel »

Ten wystep u Oprah to byl na zywo? Jesli tak to dowod na to ze jednak mozna na zywo w programach tv.
Mam wrazenie jakby troche kopiowala Whitney.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Beyoncé

Post autor: Cypix »

Ostatni singiel Beyonce juz na 3 miejscu w USA, a album powrócił w wielkim stylu do TOP 10 :d
Awatar użytkownika
ENDRIU
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 274
Rejestracja: 17 gru 2005, 11:29
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Praga

Re: Beyoncé

Post autor: ENDRIU »

ja za to slyszalem ring the alarm wszedzie i u mnie jest na pierwszym miejscu jesli idzie teraz o nowe piosenki. jest boska i lepsza os 3 go singla. ta piosenka z oprah jest naprawde swietna lecz jak ktos jest pod wrazeniem to radze przesluchac calej pierwszej plytki tam pokazuje ze umie spiewac jeszcze wyzej. poza tym lubie beyonce, ciesze sie ze jest.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beyoncé

Post autor: B@r »

Angel pisze:Mam wrazenie jakby troche kopiowala Whitney.
Tez mi sie sojarzyla z Whitney, ale nie lubie nikogo posadzac o kopiowanie.
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beyoncé

Post autor: Robert »

nie kazda mloda MUrzynka w fajnej kiecce spiewajaca ballade musi byc kopia whitney....
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Beyoncé

Post autor: Cypix »

"Irreplaceable", kolejny singel z ostatniego albumu Beyonce "B-Day", znalazł się na szczycie ostatniego notowania tygodnika "Billboard".

To czwarta solowa piosenka ukochanej Jaya-Z i wokalistki znanej z Destiny's Child, która znalazła się na pierwszym miejscu notowania singli "Billboardu". Tym samym Beyonce zakończyła dwutygodniowe panowanie na liście rapera Akona, który spadł na miejsce drugie. W pierwszej trójce znajduje się jeszcze jedna kompozycja z jego udziałem - "Smack That" (nagrana z Eminemem). ONET

Ja widać Beyonce ma sie bardzo dobrze. Na dodatek już 14 grudnia zostaną ogłoszone nominacje do Złotych Globów. Czekoladowa piękność jest faworytką, i to nie tylko za piosenkę (Listen), ale równiez za główną rolę w filmie "Dreamgirls".
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beyoncé

Post autor: B@r »

Mila niespodzianka, bo cos poprzednie single troszke slabiej sobie radzily. B'Day dostalo tez nominacje do Grammy, w tym za wokal na "Ring the alarm" (mam nadzieje, ze B wygra w tej kategorii). Wyglada wiec na to, ze o ile o Beyonce nie bylo najglosniej w tym roku, to jednak sukces jest.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Beyoncé

Post autor: dorota »

przesłuchałam wczoraj single z ostarniej płytki Beyonce i muszę przyznać,ze o ile Deja vu jakos mnie nie zachwyciło choć nawet przyjemny kawałek to ring the alarm dla mnie jest rewelacją! nie wiem dlaczego kiepsko sobie radził :? duzo bardziej mi się podoba niz irreplaceable,
a tak przy okazji, co było 3 singlem? między ring... a irreplaceable?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beyoncé

Post autor: B@r »

dorota pisze:a tak przy okazji, co było 3 singlem? między ring... a irreplaceable?
Wydaje mi sie, ze byly wlasnie 3 single:
1 - Deja Vu
2 - Ring the alarm
3 - Irreplacable

Ring the alarm jest genialny!!! Takiej B nie znalam, wokal swietny. Piosenka chyba byla w pierwszej 20-stce, Deja vu w piatce chyba, no a Irreplacable na szczycie.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Beyoncé

Post autor: Virtual Tom »

Z "Ring the alarm" była prawdziwa szopka, najpierw miało sie ukazać, później nie - mimo że był już nagrany klip. Osatecznie ukazało się tylko w Stanach.

"Deja Vu" nie trawie, po prostu nie znoszę :blink:

Natomiast "Irreplacable" bardzo mi się spodobało, dlatego też cieszy nr 1 :jol:
ODPOWIEDZ