Beyoncé

Deja vu czy nie?

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Beyoncé

Post autor: Kamui Shiro »

Przy pierwszym podejściu piosenka mnie znudziła, ale zapoznałem się ze znaczeniem tekstu i teledysku, no i w konsekwencji bardzo mi się podoba. Jest zresztą całkiem bogata muzycznie. Trend u Bee i Riri moim zdaniem nie tyle na "dziwną muzę", co na szczerą, bezkompromisową można nawet rzec muzę na pohybel hegemonii białych w Ameryce. Fajna kontynuacja w kobiecym popie tego, co było 20-30 lat temu u Janet Jackson. I ciekawie.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Beyoncé

Post autor: addar »

She did it Again.... Bee wydała nową płyte - Lemonade. Ma być to event audiowizualny, Beyonce ma już w zwyczaju ilustrowac każda piosenkę teledyskiem ale jezeli to pójdzie w stronę tego co pare lat temu zrobiła lara Fabian , to nie moge sie doczekać... ide słuchać muzyki :edi: mam nadzieje że album jest bardziej przystepny od poprzedniego, który niezbyt mi podszedł tęksnie za klimatami z shaszy...Edyto ucz się, nawet od wokalnych robotów !
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beyoncé

Post autor: Dobi »

I oczywiście (co mnie w ogóle nie dziwi!) album jest dostępny tylko na Tidalu. Poczekam na wersję fizyczną i kupię z chęcią :d Spodziewam się, że album będzie brzmieniowo podobny do "czarnego" singla "Formation", który średnio mi się podoba no ale zobaczymy :d Fragmenty niektórych utworów brzmią interesująco ale nie można ocenić płyty po 30 sekundach ;)

-> Tidal - Lemonade
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beyoncé

Post autor: Blur »

addar pisze:muzyki :edi: mam nadzieje że album jest bardziej przystepny od poprzedniego, który niezbyt mi podszedł tęksnie za klimatami z shaszy...
Album jest chyba jeszcze mniej przystępny niż poprzedni :-D
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Beyoncé

Post autor: Joan »

Mi się podoba tylko jedna piosenka Daddy Lessons , reszta do mnie ani trochę nie przemawia....
Nadal liczę na album podobny do Saszyy lub 4 :D
Awatar użytkownika
agnete
Sit down
Sit down
Posty: 81
Rejestracja: 28 mar 2016, 16:57
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Polska

Re: Beyoncé

Post autor: agnete »

Ja czekam na calosc. Za Bey nie przepadam, ale ma glos i jak sie postara, pokaze co potrafi. I bedzie do czego trzesc dupskiem :D
Awatar użytkownika
Bybi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 251
Rejestracja: 22 mar 2008, 9:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWIFAY
Lokalizacja: Wrocław

Re: Beyoncé

Post autor: Bybi »

addar pisze:Edyto ucz się, nawet od wokalnych robotów !
Życzyłbym sobie więcej takich wokalnych robotów. ;-)
Dobi pisze:Spodziewam się, że album będzie brzmieniowo podobny do "czarnego" singla "Formation"
Album, jak dla mnie, jest bardzo zróżnicowany, na plus dla Queen B. :)
Joan pisze:Mi się podoba tylko jedna piosenka Daddy Lessons
Ja do tego dorzuciłbym jeszcze Sandcastles, bo lubię taki surowy wokal z pianem w tle i koniecznie Hold up, bo naprawdę robi robotę, zwłaszcza z obrazkiem, i głowa sama się kiwa.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beyoncé

Post autor: B@r »

Wiadomo kiedy minie wyłączność Tidala i płyta będzie dostępna wszędzie?
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beyoncé

Post autor: Dobi »

B@r ponoć od maja mają już być dostępne nawet fizyczne kopie płyty ;)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Beyoncé

Post autor: dorota »

tak się zastanawiam, jaki jest sens w śpiewaniu o rzekomych zdradach JayZ a potem ich zaprzeczaniu?

Uwazam, ze Bee zjada własny ogon, juz nie wie, co ma wymyśleć, zeby wzbudzić zainteresowanie wokół własnej osoby więc idzie w skandal w życiu osobistym, strasznie to słabe.....
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beyoncé

Post autor: Dobi »

Album "Lemonade" dziś pojawił się w sprzedaży w iTunes Store :d

Szybko zważywszy, że jeszcze wczoraj Billboard pytał kiedy album straci wyłączność na Tidal -> How long Beyonce "Lemonade" will be a Tidal streaming exclusive i usłyszał w odpowiedzi, że możliwe iż album nigdy nie pojawi się na Apple Music czy Spotify. Beyoncé chce wspierać portal męża ale to nie pomoże jej zdobyć #1 na liście Billboardu ;)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Beyoncé

Post autor: Virtual Tom »

Gdyby ten album nie był wydany pod szyldem Beyonce byłby niczym pierdnięcie komara :kijem:
Awatar użytkownika
agnete
Sit down
Sit down
Posty: 81
Rejestracja: 28 mar 2016, 16:57
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Polska

Re: Beyoncé

Post autor: agnete »

No to kiedyś wyda dobry :P
dorota pisze:tak się zastanawiam, jaki jest sens w śpiewaniu o rzekomych zdradach JayZ a potem ich zaprzeczaniu?

Uwazam, ze Bee zjada własny ogon, juz nie wie, co ma wymyśleć, zeby wzbudzić zainteresowanie wokół własnej osoby więc idzie w skandal w życiu osobistym, strasznie to słabe.....
Właśnie zabawne jest to że ona nagrała materiał z tekstami o zdradzie i raczej wiedziała że ludzie powiążą fakty i karuzela plotek, a co za tym idzie promocja rozkręci się. Ciekawe tylko czy to już działa.
Beyonce się celebryci, a raczej już dawno to zrobiła, i z uśmiechem celebruje własną osobę :P
Mam nadzieję że jeszcze jakąś intuicję artystyczną zachowa.

Matko, ale mi się przypomniał filmik na którym jedzie ze łzami i słodkim uśmiechem 'why God gave me this talent'
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Beyoncé

Post autor: endeven »

Znakomity ten nowy album. Po ostatnich 2 płytach zaczynam dostrzegać nie tylko świetny głos, ale też inteligencję, muzyczną erudycję, dojrzałość, zaangażowanie, szczerość i wielkość Beyonce. Czerpie w fantastyczny sposób z klasyki czarnej muzyki. Brzmi jakby robiła to w absolutnie niewymuszony i wyzwolony sposób. Ja uwierzyłem, że Beyonce nareszcie bezwarunkowo rozumie swoje korzenie, swoją czarną duszę i kocha rodzinę, nawet jeśli przysparza jej tyle bólu. Beyonce wszystko zamieniła w siłę. To czuć. Nareszcie wie, jak wykorzystywać swój talent.
no i Serena <3
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Beyoncé

Post autor: dorota »

to chyba jestes jednym z nielicznych, ktorzy nadal idą z Bee, reszcie nam juz nie po drodze :manicure:
ODPOWIEDZ