Beyoncé

Deja vu czy nie?

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beyoncé

Post autor: Dobi »

Dzisiaj Beyoncé udostępnia remix do piosenki "Flawless'". W utworze gościnnie wystąpiła Nicki Minaj:

-> Flawless Remix (feat. Nicki Minaj)

Media doszukują się w utworze odniesień do ostatnich wydarzeń w życiu Beyoncé. Najciekawsze podsumowanie zrobił chyba Billboard:

-> Beyonce Drops 'Flawless' Remix Featuring Nicki Minaj
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Beyoncé

Post autor: Joan »

Video Music Awards 2014
Jak dla mnie występ genialny :D Rozwaliła system :d
https://www.facebook.com/photo.php?v=268496660008165
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Beyoncé

Post autor: dorota »

komentarz z FB, z którym się zgadzam
Jakieś nijakie te piosenki jak dla mnie, a występ trochę chaotyczny ale z rozmachem. I ładnie wygląda:)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beyoncé

Post autor: Dobi »

Do remixu "Flawless" Beyoncé wypuściła klip koncertowy:

-> Flawless (Remix) feat. Nicki Minaj

Panie ostro używają sobie ze sceny. Mięso lata na wszystkie strony :lol3:
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Beyoncé

Post autor: Joan »

Beyoncé - 7/11

Nowa piosenka i teledysk, który bardzo mnie rozbawił :D :D
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Beyoncé

Post autor: dorota »

teledysk śmieszny, to jest coś z nowej płyty, w sensie ten utwór? 8)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Beyoncé

Post autor: Virtual Tom »

dorota pisze:teledysk śmieszny, to jest coś z nowej płyty, w sensie ten utwór? 8)
To jest COŚ z nowej platynowej edycji albumu :D idą święta trza hajsu nachapać
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Beyoncé dla Stevie Wonder

Post autor: betka »

Minęło już jakieś półtora roku od wydania albumu "Beyonce" a ja wciąż bardzo chętnie i często do niego wracam . To jest naprawdę świetna muzyka.
Tym czasem, Bee wystąpiła w lutym na specjalnym koncercie w hołdzie dla Steviego Wondera. Wiedziałam o tym wydarzeniu od dawna a obejrzałam dopiero kilka dni temu i...spłynęło na mnie światło :d
To było niesamowite i wszyscy, którzy zarzucają jej brak autentyczności, muszą to zobaczyć!
Energia w ogromnej dawce.
Zamiast kawy, zamiast wina, może nawet zamiast seksu! :PP :
https://www.youtube.com/watch?v=WaoF9SbCzs0
(Szkoda, że na Narodowym królowa nie dała koncertu w podobnym stylu)
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: Beyoncé

Post autor: alternatywna »

Beyoncé przelożyla premiere swojego nowego albumu by Adele mogła blyszczeć z 25.
Moim zdaniem to ściema , bo bala się konkurencji , Adele udowodnila zże to ona jest najgrozniejszym rywalem na,,arenie międzynarodowej'' (- jakby to powiedzila :edi: )
shik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 229
Rejestracja: 16 gru 2010, 15:50
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Wrocław

Re: Beyoncé

Post autor: shik »

alternatywna pisze:Beyoncé przelożyla premiere swojego nowego albumu by Adele mogła blyszczeć z 25.
Moim zdaniem to ściema , bo bala się konkurencji , Adele udowodnila zże to ona jest najgrozniejszym rywalem na,,arenie międzynarodowej'' (- jakby to powiedzila :edi: )
Plotki ploteczki :hellobaby: Skąd wiadomo, że przełożyła z powodu Adele i skąd wiadomo, że w ogóle przełożyła wydanie albumu? Skąd wiadomo, że ten album jest skończony bądź nawet w połowie nagrany? :lol3:
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: Beyoncé

Post autor: alternatywna »

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=67967
U Edyty też tylko ploteczki i żadnych efektów.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Beyoncé

Post autor: ray »

alternatywna pisze:Moim zdaniem to ściema , bo bala się konkurencji
Też tak myślę. Beyonce chce zrobić wszystko, by jej nowy album zadebiutował na pierwszym miejscu Billboardu. I wcale się jej nie dziwię.
W tym roku z nowymi płytami mają wrócić i Beyonce, i Rihanna, i Lady Gaga, i Katy Perry, i Britney Spears i Christina Aguilera. Wszystkie wiedziały, że nie ma co wydawać albumów wcześniej (czyli w 2015), bo i tak przegrają z Adele.
Tym samym Edyta może mieć kolejne wytłumaczenie na brak płyty: "Tyle artystek wydaje w tym roku nową muzykę, że nie chciałabym teraz narażać swoich fanów na koszty zakupu również i mojej płyty. Ale nie martwcie się - to i tak będzie bardzo muzyczny rok. Postanowiłam spełnić Waszą prośbę i przyjęłam zaproszenie do siódmej edycji najlepszego programu muzycznego w Polsce". :lol3:

Alternatywna, nie porównywałbym jednak Beyonce do Edyty - Beyonce to pracuś, Edyta - nie. :-)
Fanem Beyonce nigdy nie byłem, podoba mi się tylko parę jej piosenek (Halo, Single ladies (Put a ring on it), If I were a boy). Ale życzę jej jak najlepiej - jest pracowita i jest perfekcjonistką, a ja lubię takich ludzi. :-)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Beyoncé

Post autor: Kamui Shiro »

Czemu Kozaczek napisał, że ma 24 lub 36 lat? Jakoś kombinowano z jej metryczką ostatnio? :P
Adele już i tak zeszła z góry dla Bowiego. I choć wiadomo, że tzw. diwy czasami wydają płyty tydzień po sobie, by uniknąć sztucznej rywalizacji w mediach, to nie wiem, czy tak sobie faktycznie one bądź ich sztaby wiele robią z premier płyt konkurencji - na przestrzeni miesięcy... Od czasu "Beyonce" jest też taka tendencja na niewydawanie albumu, nie dziwię się, bo sprzedaż strasznie spadła i zwykle na poziomie Adelowo-Taylorowym jest miejsce dla jednej artystki na rok, a reszta musi cieszyć się sprzedażą ok. 500-750tys. Jak dobrze pójdzie. Za to sporo dochodu przynoszą trasy i... widzimy na przykładzie naszej Gwiazdy, co teraz jest trendem ;D najpierw trasa... potem płyta. Albo i brak płyty ;)

Że Beyonce ma w planach gorących nowy album - na już - to nawet nie wiedziałem, za słabo się nią interesuję. Jej piosenki lubię wybiórczo - tak co drugą - ale szanuję jako wyrazistą muzycznie postać... no i podoba mi się, jak rapuje ^^
shik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 229
Rejestracja: 16 gru 2010, 15:50
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Wrocław

Re: Beyoncé

Post autor: shik »

Jezus wy jesteście niemożliwi... Napisałem, że to zwykła plotka z przekładaniem albumu.

Nie ma żadnego info od Beyonce, że cokolwiek nagrywa, jedynie plotki rozsiane przez zajaranych fanów wynikające z jakich tam wpisów producentów na twitterze... Typu #QB#amazing... Ale jednak portale mimo tego, że nie wiadomo czy ona cokolwiek nagrała i czy cokolwiek wyda w tym roku uważają, że już dawno miała to zrobić jednak przełożyła premierę ze względu na Adele.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beyoncé

Post autor: Blur »

Kalendarz premier jest ustawiany tak, by dwóch pierwszoligowych artystów nie wydało w tym samym czasie płyt, bo każdy chce mieć #1. Oczywiście robią to wytwórnie i dotyczy to każdej gwiazdy pop, żadna to sensacja.
ODPOWIEDZ