Janet Jackson

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Janet Jackson

Post autor: ediva »

Nowa płyta Janet jest przecudna. Dużo lepsza niż tegoroczna chałturka Madonny. Świetne melodie, genialna produkcja, głos Janet brzmi dużo lepiej i pełniej niż na paru ostatnich płytach. Klasa.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Janet Jackson

Post autor: Kamui Shiro »

Czy ktoś wybiera się na któryś koncert Janet w Europie? Myślę o 20 kwietnia w Pradze lub 4 kwietnia w Glasgow, bo do obu miejsc i tak się wybieram... ale niekoniecznie w tych dniach :( terminy kiepskie, w środku tygodnia :P jednak dla Janet pragnę się poświęcić i na tę Pragę uderzyć w razie czego. No chyba że Berlin o.o
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Janet Jackson

Post autor: Dobi »

Ja zrobiłem sobie prezent i na początku grudnia kupiłem bilety na koncert w Pradze :d Szukałem hotelu, dojazdu a tu przed Świętami Janet odwołuje trasę. Tak przynajmniej zrozumiałem z jej wpisu. Ale w sumie dziwne, że nie ma jeszcze żadnej oficjalnej informacji. Sama Janet apeluje aby nie oddawać biletów.
Jej wpis poniżej:
Hey you guys… Happy Holidays to each and every one of you. I need you to know, I learned today, from my doctors that I must have surgery soon. It breaks my heart to tell you that I am forced to postpone the Unbreakable Tour until the spring. Every date will be rescheduled. Please hold on to your tickets. They will be honored in a special way when the new schedule is announced. Please pray for me, my family and our entire company during this difficult time. There will be no further comment. I love you all so much and am ever grateful for your understanding and your love. Gon' b alright.
Kamui Ty znasz angielski dużo lepiej ode mnie więc może napisz dokładnie o co chodzi :hmmm: Ja zrozumiałem, że terminy mają być poprzekładane ale na jakie i kiedy nic na razie nie wiadomo.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Janet Jackson

Post autor: addar »

bedzie jakas opercja, trasa przełozona na "wiosne" , zatrzymajcie bilety bo bedziecie w specjalny swposób uhnorowani kiedy noweterminy zostaną ogłszone. Módlcie sie za mnie za rodzine i cała firme w tych trudnych czasach(...)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Janet Jackson

Post autor: Kamui Shiro »

Dobi pisze:
Kamui Ty znasz angielski dużo lepiej ode mnie więc może napisz dokładnie o co chodzi :hmmm: Ja zrozumiałem, że terminy mają być poprzekładane ale na jakie i kiedy nic na razie nie wiadomo.
Proszę :) o, już w sumie Addar przetłumaczył. Ciekawi mnie ten 'specjalny sposób' ;D no i w sumie dla mnie dobrze, bo daty mi nie pasowały zbytnio. Fajnie jakby europejska część poszła na lato! Gorzej dla tych, którzy już zaplanowali te daty, co miały być, mam nadzieję, że tak nie masz, Dobi :)

Pisze, że będzie miała zabieg chirurgiczny i jest zmuszona przełożyć trasę na wiosnę. Każda data zostanie zmieniona na nową, więc prosi o zachowanie biletów - będą honorowane w specjalny sposób, kiedy pojawi się nowy terminarz koncertów. Nie będzie więcej komentarzy w tej sprawie [z jej strony, domyślam się], prosi o modlitwę za siebie, rodzinę i całą ekipę w tym trudnym czasie. Będzie dobrze.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Janet Jackson

Post autor: Dobi »

Dziękuję, tyle z jej wpisy sam zrozumiałem, myślałem że jest tam coś wartego uwagi ;) Ale to nadal jest dziwne bo strona na której kupiłem bilety nie przysłała mi żadnej informacji o zmianie daty czy odwołaniu koncertu :hmmm:

Całe szczęście nie kupiłem jeszcze ani transportu do Pragi ani hotelu ;) Czekam na nowe daty :d
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Janet Jackson

Post autor: Kamui Shiro »

Słucham sobie albumu "Unbreakable" online, bo próbuję zrozumieć, na czym polega jego fenomen poza tym, że Janet nie wydawała nic [bardziej sensownego] od wielu lat. Utwory znane mi mimochodem --- No Sleeep, Burnitup i nawet Unbreakable, wydają mi się strasznie miałkie... Takie popłuczyny po "Velvet Rope". Trudno przebić swoje opus magnum, no ale po prostu te wyrazy uznania wydają mi się mocno trącące kurtuazją. A może nie znam się na muzyce. No i słucham, co mi tam zalśni spośród pozostałych utworów na płycie.

Na koncert do Pragi jednak na pewno 'chętnie' się wybiorę (nie wyobrażam sobie tam nie być!). I tu pytanie do Dobiego lub kogokolwiek z forum, kto też tam planuje być: jak to sobie organizujecie? Nocleg konieczny? Mam nadzieję, że koncert skonczy się na tyle przed środkiem nocy, że jeszcze czymś choćby z przesiadkami wrócę do Wrocławia :) szkoda mi forsy na hotele, co innego może jakbym jechał w więcej osób. A może ktoś jedzie po koncercie autem do PL i przyjmie pasażera ? :D Bilet też kupię jak najmniej zadrożony, przy czym ciekawi mnie, czy skoro płatność jest pewnie w koronach czeskich, czy można spodziewać się niższych niż zwykle cen? :P tak pytam, oczywiście mogę to sobie sam sprawdzic ^^

-- Dodano: 12 lut 2016, o 22:08 --

After You Fall - śliczne. Póki co jestem w połowie odsłuchu albumu i to jedyna piosenka, która wg mnie broni dobrego imienia albumu.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Janet Jackson

Post autor: Dobi »

Czyli zdecydowałeś się jechać :d Po przeanalizowaniu wszystkich środków transportu, wybrałem samolot. Rozważałem też pociąg ale z Warszawy do Pragi jedzie ponad 8 godzin, samolot 1,15 ;) Poza tym ceny biletów podobne. Myślę, że ty z Wrocławia możesz mieć więcej połączeń i może nawet większy wybór :hmmm: Polski Bus też napewno go Pragi jeździ.
Hotel też mam zarezerwowany bo będę w Pradze dwa dni przed koncertem i dzień po. Nigdy tam nie byłem więc warto pooglądać co tam ciekawego :d

Hala w której odbędzie się koncert leży przy linii metra więc z dojazdem problemu nie będzie :d Ale czy ceny są niższe niż w PL? Raczej podobne. Za swój bilet zapłaciłem 1990 koron czyli około 324 zł. Nie kupiłem najtańszych :P Skoro jedziesz sam to pewnie nie będziesz miał problemu z kupnem biletu, bo zawsze pojedyncze miejsca zostają.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Janet Jackson

Post autor: Kamui Shiro »

Dobi, ja jestem cały czas zdecydowany, tylko ogarniam, czy to ogarnę :D

Jak z Wawy, to na pewno lepiej polecieć niż tłuc się drogami lub koleją :) też tak myslę, że cenowo się opłaca lot. A z Wrocławia faktycznie jest mi blisko i w miarę dogodnie :P i tylko się dziwić, czemu nigdy wcześniej nie byłem w Pradze... Mam ostro obczajony dojazd na rano i pozwiedzam cały dzień. Tylko na powrót coś muszę skombinować sensownego. Koncert jest o 20, więc Polskibus o 23.55 będzie jak znalazł :D bilety na stronie Polskiegobusa są dostępne najpóźniej na 12 kwietnia, więc się czaję... :D

Dziękuję Ci za informacje :D właśnie widzę, że te ceny wcale nie czeskie... ;D dziwne, w UK są tansze! a teraz widzę, że na koncert w Pradze wszedzie od 350zł. Może to cena wysyłki... więc myślę o ryzyku, aby kupić tani bilet juz na miejscu ;D jestem skąpy jak diabli. No i do zobaczenia, myślę, w O2 Arena :)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Janet Jackson

Post autor: Dobi »

I po koncercie :placzka:

Dziś dostałem maila z Ticketmaster, że cała europejska trasa została odwołana bez podania nowych dat koncertów. Szkoda bo bilet do Pragi mam już wykupiony ale najwyżej pojadę tam tylko w celach rekreacyjnych :d

Co zabawne 26 marca Janet zagra koncert w Dubaju w ramach "Dubai World Cup 16" ale koncert 31 marca w Londynie został już odwołany... :]
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Janet Jackson

Post autor: Kamui Shiro »

Ooooo ooooo oooo :o :(

Szkoda... dobrze, że się nie spieszyłem z kupnem biletów przejazd/koncert. Ale może jeszcze poda nowe daty? Dziwne, nawet nie wypowiedziała się ani słowem na ten temat na fb, gdzie trwa rozżalona reakcja fanów europejskich - chyba jednak to skomentuje, myślę. Póki co ma tylko zajawkę Dubaju i Stanów na maj.
Z drugiej strony - może to ma jakiś związek z tym odwoływaniem dat pod koniec zeszłęgo roku? Wydało mi się wtedy dziwne, że europejskie daty pozostały nietknięte.
W gruncie rzeczy to ulga dla mnie, bo w kwietniu mam kilka innych koncertów na oku i czułem finansowo-czasową spinę z tą Pragą, a zalezało mi wziąć udział w koncercie.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Janet Jackson

Post autor: Dobi »

Już wyjaśniło się dlaczego Janet odwoła trasę. Jest w ciąży :bobo2: Druga wesoła nowina jest taka, że cała trasa zostaje anulowana :] Fani z Europy nie muszą się czuć już pokrzywdzeni :ha:

-> A message from Janet...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Janet Jackson

Post autor: Piter »

Pierwsza ciąża w wieku 50 lat. Wow!!! Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Janet Jackson

Post autor: addar »

patologia ...dosłownie...oby dziecko urodziło sie zdrowe :?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Janet Jackson

Post autor: Kamui Shiro »

Niefajne jest takie pisanie, Addar, każdy ma prawo zajść w ciążę, kiedy chce. Niektórzy chcą decydować o prawie kobiet do usuwania ciąży - ok, nie wnikam - ale przynajmniej do koncepcji należy im się pełne prawo chyba, nie? Po to ciąża Janet jest pod pilną opieką lekarza, żeby obyło się bez problemów. Nie dziwię się, że odwołała trasę, za to cieszy mnie, że do niej wróci. Mam nadzieję, że prędko będzie mogła...
ODPOWIEDZ