Janet Jackson

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Janet Jackson

Post autor: addar »

no własnie nie jest fajne uzywac invitro by zmusić stare niejare icało do rodzenia... słam na poprawność i mówie co myśle , to już jest chore i zakrwa o skrajny egoizm z brakiem totalnym wyobraźni... naszalała sie za młodu to teraz przypomniało jej sie że jednej masotki jeszcze nie zdobyła... nie watpie że chce i bedzie kochac, watpie czy dziecko urodzi sie zdrowe i zdoła je wychować
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Janet Jackson

Post autor: Piter »

Za bardzo oceniasz, a za mało wiesz.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Janet Jackson

Post autor: addar »

więc mnie oświeć, bom człowiek małej wiary :smile: - ja oceniam fakty... starucha bedzie miała bejbe , trudno mi uwiezryć że w sposób naturalny poczete :twisted:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Janet Jackson

Post autor: Piter »

Tylko po co? Po co oceniać czyjeś osobiste wybory? Patrzysz na sprawę tendencyjnie. Starucha, to in vitro, a in vitro, bo szalała w młodości i nie zdążyła. Tymczasem życie pisze różne scenariusze i dopiero stając z nim twarzą twarz uczymy się czegoś, czasami na błędach. A czasami po prostu warunki nie sprzyjają chęci posiadania dzieci. Różnie bywa.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Janet Jackson

Post autor: addar »

zgadzam się w 100 % tyle ze jedno nie wyklucza drugiego... z jej perspektywy to wyglada tak jak napisałes z mojego punktu widzenia jest to słabe i niewłaściwe tak jak 14 latka nie powinna rodzic tak samo ryczaca 50 :roll: ... a jak juz rodzi to mleko sie rozlało i trza wychowac, stad tresc mojego pierwszgo postu
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Janet Jackson

Post autor: Kamui Shiro »

Dokladnie, piszesz jakbys wiedzial o niej wszystko. To, że mogła mieć biologicznie problemy z planowaniem dzieci wcześniej, to raz, a poza tym każdy jej fan wie, że miała sporo problemów z partnerami i psyche + zwyczajnie kariera. Nie widzę nic złego w spróbowaniu zostania matką w tym wieku z takich przyczyn i nie powinno się za to nikogo krytykować, to faszyzmem trąci. Jej rodzina, jej ciąża,jej decyzja - pewnie wie, co i jak robi. I nie przesadzaj, że 50 lat niecałe to taka starość, ja pier papier :roll:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Janet Jackson

Post autor: Piter »

addar pisze:zgadzam się w 100 % tyle ze jedno nie wyklucza drugiego... z jej perspektywy to wyglada tak jak napisałes z mojego punktu widzenia jest to słabe i niewłaściwe tak jak 14 latka nie powinna rodzic tak samo ryczaca 50 :roll: ... a jak juz rodzi to mleko sie rozlało i trza wychowac, stad tresc mojego pierwszgo postu
Widać Pan Bóg tak chciał
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Janet Jackson

Post autor: addar »

no własnie boga bym chyba w to nie mieszał już bardziej rekę człowieka w sylikonie i z pipetą w dłoni :lol:
przypominam to nie któras z kolei ciaza to jej pierwsze dzieciadło, wogóle możliwe że wynajmie brzuszek jak beyonce, a sama bedzie udawać stan błogosławiony...

edit.
popaczyłem na poprzednią stronę czyzby ten zabieg to byłó zapłodnienie invitro? :?:
Awatar użytkownika
agnete
Sit down
Sit down
Posty: 81
Rejestracja: 28 mar 2016, 16:57
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Polska

Re: Janet Jackson

Post autor: agnete »

Mogla byc chora, mogla miec inne problemy. Matka sie jest najlepsza gdy czas najlepszej jakosci zapewnia sie dziecku. A nie dramaty nieustanne i niestabilnosc, ktora byc moze dopiero teraz znalazla. Nie wiadomo, nie znamy osobiscie sytuacji. Ja jej zycze szybkiego i jak najbardziej bezbolesnego porodu.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Janet Jackson

Post autor: niuto »

Ponieważ ma taki status materialny jaki ma, to z wychowaniem sobie poradzi. Ale w tym co pisze addar - jest w tym coś egoistycznego, co nie zmienia faktu, że takie dziecko nie może być szczęśliwe.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Janet Jackson

Post autor: Piter »

addar pisze:no własnie boga bym chyba w to nie mieszał już bardziej rekę człowieka w sylikonie i z pipetą w dłoni :lol:
przypominam to nie któras z kolei ciaza to jej pierwsze dzieciadło, wogóle możliwe że wynajmie brzuszek jak beyonce, a sama bedzie udawać stan błogosławiony...

edit.
popaczyłem na poprzednią stronę czyzby ten zabieg to byłó zapłodnienie invitro? :?:
W tym też Bozia macza swe paluszki. Skoro doprowadza do zapłodnienia. I do tego że ciąża się utrzyma. Wszystko Bozia. Lubię gdy Bozia pokazuje fucka katolom. :)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Janet Jackson

Post autor: addar »

bozia nie pokazuje fackola nikomu ,a gdybyś uwazał na lekcji religii a nie ciągnął za ptaszka kolege z ławki to byś wiedział ze człowiek ma wolną wolę i to co robi z zyciem danym od boga to jego broszka..problem ze człowiek i dzie o krok dalej i walczy z naturą...

fack ju niekatolu, jeszcze zatesknisz za ksiedzem w kolaratce obmacującym chłopców gdy ci sniady pan jajca pobcina w imie bozia :PP

szanować inne religie krzyczą ludzie współczesni , a srają na własną... i jak mamy tu przetrwać potop islamski :( ;)


koniec offtopu..jestem betonem... tęczowym młotem mnie nie przebijecie 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Janet Jackson

Post autor: vanity »

niuto pisze:Ale w tym co pisze addar - jest w tym coś egoistycznego, co nie zmienia faktu, że takie dziecko nie może być szczęśliwe.
Dotychczas egoistkami nazywano kobiety, które zgłaszały brak chęci posiadania dzieci, publicznie wytykano je palcami i wyzywano od najgorszych. A to, czy dziecko będzie szczęśliwe jest uzależnione od miłości i wsparcia jakie otrzyma od rodziny, a nie od wieku matki, choćby ta matka miała nawet krótko żyć.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Janet Jackson

Post autor: Piter »

addar pisze:bozia nie pokazuje fackola nikomu ,a gdybyś uwazał na lekcji religii a nie ciągnął za ptaszka kolege z ławki to byś wiedział ze człowiek ma wolną wolę i to co robi z zyciem danym od boga to jego broszka..problem ze człowiek i dzie o krok dalej i walczy z naturą...

fack ju niekatolu, jeszcze zatesknisz za ksiedzem w kolaratce obmacującym chłopców gdy ci sniady pan jajca pobcina w imie bozia :PP

szanować inne religie krzyczą ludzie współczesni , a srają na własną... i jak mamy tu przetrwać potop islamski :( ;)


koniec offtopu..jestem betonem... tęczowym młotem mnie nie przebijecie 8)
Mi jest naprawdę obojętne, czy mnie spalą na stosie w imię Jezusa Chrystusa, czy mi utną łeb w imię Allaha. Jedni i drudzy fanatycy nie różnią się od siebie ani poziomem inteligencji, ani wrażliwością, niczym. Takie same tłuki, tylko wyznają co innego.
Żadna religia mi nie przeszkadza, dopóki ktoś ze swoich dogmatów nie robi ogólnych praw.
W przypadku zapłodnienia in vitro, wolna wola człowieka kończy się tam, gdzie już działa sama natura, szczęście lub ręka boska. Czyli w momencie utrzymania takiej ciąży.
Walka z naturą to również przyjmowanie antybiotyków.

Nikt Cię nie chce przebijać tęczowym młotem. To Ty skrycie tego pragniesz. Jak większość fanatyków. Lippy kisses sweetie darling.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Janet Jackson

Post autor: Kamui Shiro »

Chyba nowy singiel... Dammn Baby - świetny, wreszcie coś konkretnego :)
ODPOWIEDZ