Idole

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Idole

Post autor: Angel »

Co sadzicie o uczestnikach programow typu IDOL? Czy byli jacys, ktorzy utkwili Wam do tej pory w pamieci?

Natkneliscie sie moze na to? http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 22446.html

Ale gosciu. :shock:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Idole

Post autor: Estratos »

az sam sie wzruszylem. Ach ten profesjonalny brytyjski montaz :D
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Idole

Post autor: karolnow2 »

No w mojej pamięci od 30 czerwca 2002 ciągle siedzi i nie moze wyjść Ala Janosz :)
Ale oprócz Niej to jakoś pamiętam pana z "Turystyczną piosenką", polską Britney, Gabi z "Zostań Idolem", chłopaka który śpiewał pisoenke z "Smurfów" i niejakiego Rolanda, który na castingu śpiewał "Just One Last Dance". To tak z tych śmieszniejszych.
Nastomiast z tych lepszych, którzy nie zrobili kariery to Gosia Stępień, Gosia Kunc, Ola Łysiak, Karolina Szarubka, Bartek Hom :D, Magda Diaków i chyba tyle :-)
Zza granicy najbardziej w pamięć zapadł mi Australijski idol Guy Sebastian i Libanka Diana Karazon. Fajną piosenkę nagrał ostatnio idol z RPA - heinz Winckler i ostatnia płyta 'Attention!" niemca - Alexandra Klawsa jest świetna z czołowym "Not Like You". Do dzisiaj nie rozumiem sukcesu brytyjczyka Willa Younga - totalna jajecznica... Aha i Kelly Clarkson... No i ostatnio zaintersowała mnie twórczość Anthonego Colleana (dzięki Tomkowi) 8P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Idole

Post autor: vanity »

Ania Dąbrowska - pisze teksty, komponuje, dla siebie i innych, śpiewa innym w chórkach.... już to kiedys pisałam, że pod tym względem bardzo mi przypomina drogę Kayah....
Szymon Wydra i Carpe Diem - fajnie grają, mają ładne piosenki. (to ich własne?). Szymek ma dobry wokal. no i jest odrobinę mocniej.....
Flinta - ładny głos, mocniejsza muza,
Ala Janosz - gdzieś się zapodziała, ale po występie w Europa da się lubić, zaśpiewała wyjątkowo pięknie. mam nadzieję że trafi na jakiś fajny materiał i znowu mnie kupi jak w Europie.
Makowiecki - zniknął, ale dobrze zaczął.
Queen - tam jest Patrycja Wódz - nie lubię jej ani zespołu, ale wiem o jej/ich istnieniu
karolnow2 pisze:chłopaka który śpiewał pisoenke z "Smurfów"
Gumiś chyba

jeszcze ten gostek od Dary losu - chyba w każdej edycji był obecny
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idole

Post autor: Chill-out »

vanity pisze: Makowiecki - zniknął, ale dobrze zaczął.
Makowicki wciąż tworzy i się udziela min. w chórkach u innych.Pracuje nad 3 plytą.
A mi się teraz przypomniało-"siedzi Błaszach na blaszaku..."-pamięta ktoś? ;>
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Idole

Post autor: karolnow2 »

vanity pisze:jeszcze ten gostek od Dary losu - chyba w każdej edycji był obecny
W każdej edycji i na każdym castingu :)
vanity pisze:Ala Janosz - gdzieś się zapodziała, ale po występie w Europa da się lubić, zaśpiewała wyjątkowo pięknie. mam nadzieję że trafi na jakiś fajny materiał i znowu mnie kupi jak w Europie.
Jeśli Cię toz achwyciła to płyta też Ci da się we znaki :-) w pozytywnym sensie ;-)
Scyntia
Sit down
Sit down
Posty: 69
Rejestracja: 13 cze 2007, 17:04
Ulubiony album: kaŻdy
Ulubiona piosenka: To nie ja, Dotyk
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Idole

Post autor: Scyntia »

Ala Janosz to napewno pomylka Idola. Uwazam ze sposrod wszystkich edycji ludzie ktorzy bardzo mi do gustu przypadli to: Ewelina Flinta, Krzysiek Zalew Zalewski, Silski i to by bylo na tyle..
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Idole

Post autor: vanity »

Scyntia pisze:Ala Janosz to napewno pomylka Idola.
napewno nie pomyłka, reklame bardzo dobrą sobie zrobiła udziałem w tym programie. pozatym dziewczyna jest lubiana (co nie jest bez znaczenia), jest po prostu sympatyczna. porażka po Idolu chyba była spowodowana wiekiem, za młoda na ambitną płytę, za stara na "małe chinki" (czy jaki tam tytuł Kajowej piosenki).
ja mam nadzieję, że dziewucha wyda w końcu pożądną płytę, bo głos ma - a takie miksy są miłe dla odbiorców.
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Idole

Post autor: karolnow2 »

Scyntia pisze:Ala Janosz to napewno pomylka Idola.
ja myślę, że Ala Janosz to bardzo dobra reklama dla "Idola". Może Wy nie amcie takiego spojrzenia jak Wy na tą całą sytuację, ale ja wiem, że Alicja była w sam raz na ten program. Nie udało się z debiutem bo w 2 m-ce debiutantce nie uda się ebrać i nagrać fajnyej płyty, ale myślę, ze w tym roku na jesieni poznacie coś co wszystkich zaskoczy. Jednak to nie jest temat o Miss Janosz.

ja osobiście polecam pisoenkę "Dranie" Alicji Janosz i "Unbrekable" Guy'a Sebastian'a z Australii. polubiłem też "Ensani Ma Binasak" Diany z Libanu i chyba całość nagrać Alexandra z Niemiec. Z polskich idoli (piosenek) ostatnio mi się spodobało "Miał być ślub" Bordki i w pewnym sensie "Time To party" Oli Strunin czyli Sashy z Jet Set.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Idole

Post autor: Magda M »

nie wiem gdzie pisaliśmy o 6letniej Connie śpiewającej Somewhere over the rainbow więc o tym talencie napisze tu:

11 lat :hellobaby:

http://www.youtube.com/watch?v=4RBLYCNqprs&NR=1

nie wiem jak Wy.. ale ja miałam ciarki :oops: :d
Pola
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 03 sty 2007, 7:59
Lokalizacja: Katowice

Re: Idole

Post autor: Pola »

Po tegorocznym fantastycznym występie w Opole Krzysiek Zalewski zyskał wielu nowych fanów. Chłopak ma świetny głos, ogromny talent i wielka zaletę - ogromny dystans do siebie i tego co robi.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Idole

Post autor: Magda M »

a nie wiesz czy On ma w planach coś wydać?? Marnuje sie nam chłopak :/
Pola
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 03 sty 2007, 7:59
Lokalizacja: Katowice

Re: Idole

Post autor: Pola »

magdamiecz pisze:a nie wiesz czy On ma w planach coś wydać?? Marnuje sie nam chłopak :/

W tegorocznych planach jest płyta w stylu, którego jak to się Krzysiek wyraził "nie znosi".
Mozna sie tylko domyśleć o jaki styl chodzi. Ja trzymam za niego kciuki i wierzę, że mimo tego iż płyta będzie bardziej komercyjna, Krzysiek pozostanie sobą.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idole

Post autor: B@r »

Angel pisze:Co sadzicie o uczestnikach programow typu IDOL? Czy byli jacys, ktorzy utkwili Wam do tej pory w pamieci?
Mi utkwił w pamięci występ jednego chłopaka, od 2 lat próbuję go gdzieś dostać, ale na marne.Nazywał się Sławek Peca i spiewal piosenkę Presleya "You are always on my mind". Wg mnie slicznie.Potem już mu tak nie szło i szybko odpadł.
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Idole

Post autor: karolnow2 »

Aguss, on był chyba w pierwszej edycji na casting przyszedł z siostrą, która śpiewała piosnkę z PokeMonów "Pikachu", ona odpadła, on odpadł w etapie klubowym. Ten chłopak teraz tańczy u Mandaryny w Mandaryna Dance Studio.
ODPOWIEDZ