Mariah Carey

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Mariah Carey

Post autor: Piter »

A to nie było tak że akurat emotions miała śpiewać wsparta playbackiem w wysokich tonach i odsłuch padł?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Mariah Carey

Post autor: ANETA »

To fakt, Amerykanie nie rozpamiętują tak jak Polacy. Wybaczają nałogi i kiepskie występy. Jej legenda jest niczym nie zachwiana. Cóż, wolała nie śpiewać wcale niż pokazać w jak słabej kondycji jest jej wokal. Na jej miejscu pewnie zrobiłabym to samo. Jestem pewna, że ona to bardzo przeżywa bo przykłada się do występów. I tak, że tancerzom udało się to ogarnąć to cud.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Mariah Carey

Post autor: niuto »

Kurczę, rozumiem, że trzeba zarabiać, a Mariah inkasuje za te występy pewnie ogromne sumy. Dodatkowo na muzyce przecież od lat nie zarabia bo nie wylansowała przeboju od czasu Touch My Body, ale mimo wszystko czuję niesmak. Nie wiem czy Amerykanie rozpamiętują czy nie, ale jak dla mnie Mariah zniszczyła swoja legendę :(
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Mariah Carey

Post autor: Marek »

Z tego co zrozumiałem, to padł odsłuch. W sumie to nie wina Mariah. Problemy od strony technicznej.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Mariah Carey

Post autor: ediva »

Padł odsłuch i biedna Marajka nie słyszała swojego playbacku? Faktycznie nie jej wina, dziewczyna nie miała do czego poruszać ustami. Edycie w Korei też szwankował odsłuch, jednak śpiewała jak potrafiła, bo nic innego w tej sytuacji nie pozostaje. Mariah nie raczyła zaśpiewać jednego wersu choćby acapella, tylko robiła to, co umie obecnie najlepiej - mizdrzyła się.
Swoją drogą, widzieliście świąteczny film Mariah z 2015 roku? 'Christmas melody' bodajże. Carey jest producentką tego filmu i wciela się w rolę snobistycznej koleżanki głównej bohaterki. Każde jej ujęcie jest do granic wystudiowane; ona jest nawet oświetlana inaczej niż inni aktorzy - by jej twarz była możliwie jak najbardziej wygładzona i rozpromieniona. Daje to niezamierzenie komiczny efekt. Nieskazitelna diva zeszła z Olimpu i rozmawia z plebsem. Brakuje tylko dodanej cyfrowo tęczowej aureoli i motylków.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Mariah Carey

Post autor: Piter »

ediva pisze:Padł odsłuch i biedna Marajka nie słyszała swojego playbacku? .
A był playback w emotions?
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Mariah Carey

Post autor: ediva »

W 'Emotions' był półplayback, później 'We Belong Together' całe z playbacku ale Mariah już nie wyrabiała z zażenowania i w pewnych momentach dawała sobie spokój z markowaniem 8P

https://youtu.be/btngNb5y3Eg?t=4m43s - DIVA Level Master
Barthez89
Sit down
Sit down
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2014, 19:42
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Impossible
Lokalizacja: Łódź

Re: Mariah Carey

Post autor: Barthez89 »

Kompletne lekceważenie swoich fanów. Nie poświęciła ani minuty na soundcheck, przećwiczenie choreografii czy chociażby przypomnienie tekstu własnej piosenki. Liczyła na to, że wszystko za nią zrobi playback. Gdyby chociaż znała słowa to mogłaby próbować ratować występ. Gdyby przećwiczyła wszystko wiedziała by co śpiewać i kiedy patrząc chociażby na ruchy tancerzy.
ryba
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:47
Lokalizacja: polska

Re: Mariah Carey

Post autor: ryba »

Barthez89 napisałeś o lekceważeniu fanow. Niezgodzę się. Nie wiemy jak to było naprawdę, czy rzeczywiście był to sabotaż organizatorów jak probuje tlumaczyć Mariah, czy rzeczywiście jej lenistwo i niedopracowanie. Nie wiem , nie osądzam. myślę że chciala wystąpić jak najlepiej i niestety dla tego ten playback.

Co do zarzutów, że mogła zacząć śpiewać. Ale nie zapominajmy że każdy z nas reaguje inaczej na stres. Jedni by stali cali czerwieni, inni by probowali ratować ten występ, inni by zaczeli się śmiać a jeszcze inni zaczeliby trochę pajacować - tak jak Mariah.

Kazdy charakter reaguje inaczej na stres, może on być mobilizacją a może być kapitulacją jak w przypadku Mariah.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mariah Carey

Post autor: endeven »

boshe, przeciez ona sie tłumaczy, że nie mogła śpiewać, bo playbacku jej lead wokalu zabrakło. więc postanowiła nie śpiewać. a w drugiej piosence czasem nawet nie chiało jej się otwierać ust do playbacku, albo myliła słowa jak już poruszała wargami. o czym my tu dyskutujemy? tu nie ma czego tłumaczyć. coś niebywałego.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Mariah Carey

Post autor: niuto »

Moi drodzy, Mariah się nie podaje i w piątek wydaje nowy singiel "I don't". Z jednej strony się go boję, ale jednocześnie spora radocha :) Maryśka nie zawodzi i na okładce pręży się jak kocica :ha:
https://www.facebook.com/mariahcarey/p ... =3&theater
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Mariah Carey

Post autor: Virtual Tom »

Jak stara prostytuta :ha:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Mariah Carey

Post autor: niuto »

Już jest. "I Don't" z teledyskiem. Bez oglądania sama piosenka dość przyjemna. W stylu ostatnich płyt Mariah.

https://www.youtube.com/watch?v=oiQ68AW0LMY
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Mariah Carey

Post autor: dorota »

Virtual Tom pisze:Jak stara prostytuta :ha:

obejrzyj teledysk .... tam dopiero wygląda
:lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Mariah Carey

Post autor: Flux »

Widzieliście tego subtelnego fuck'a na końcu? :lol3: Od razu przypomniała mi się Edyta na jubileuszu :ha: Maryśka, nie jest z tobą dobrze, oj nie...
ODPOWIEDZ