Spice Girls

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Spice Girls

Post autor: Kopaneek »

Dobi pisze:Piosenka nie porywa. Słucha się jej dobrze, dojrzałe głosy dziewczyn brzmią nieźle ale brakuje mi czegoś.
Podejrzewam, że to wyciek sterowany. Piosenka podobno nagrana w 2010.
Mnie się podoba. Czuć ducha SG = pełnowartościowy pop.
Jeśli czegoś brakuje, to na pewno wysokiego głosu Mel C, który nadaje dynamiki.

Najlepszy jest komentarz pod:
1 dislike from @melaniecmusic
:ha: :ha: :lol3:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Spice Girls

Post autor: niuto »

W 2010 już? To czemu tylko w 3? Portale podają cytat Emmy, że piosenka była nagrana dla zabawy w wakacje. Też uważam, że to wyciek kontrolowany - próba wybadania reakcji.

A czemu wypłynął album Geri?? Nie planuje go wydać oficjalnie?
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: Dobi »

Odrzut z 2010 wypłyną teraz jako "nowa muzyka"? :ha: Jeśli tak ma wyglądać cały ich powrót to niech lepiej siedzą w domu lub jurorują w jakimś tanecznym programie :]
I niech ktoś napisze, że Mel C i Victoria mają najgorzej; jedna promuje swój album, który wydała w swojej autorskiej wytwórni, druga promuje i otwiera nowe butiki ze swoimi ciuchami. Faktycznie bardzo potrzebny jest im powrót zespołu :P
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Spice Girls

Post autor: Kopaneek »

niuto pisze:W 2010 już? To czemu tylko w 3? Portale podają cytat Emmy, że piosenka była nagrana dla zabawy w wakacje.
Nie wiem - tak czytałem.
Dobi pisze:I niech ktoś napisze, że Mel C i Victoria mają najgorzej; jedna promuje swój album, który wydała w swojej autorskiej wytwórni, druga promuje i otwiera nowe butiki ze swoimi ciuchami. Faktycznie bardzo potrzebny jest im powrót zespołu
Album jest dobry.
Ale dobrych jest wiele.
Żadnej z nich powrót nie jest potrzebny.
Mnie się wydaje, że akurat teraz robią to dla czystego funu.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: Dobi »

Ciekawe ile w tym prawdy :hmmm: Czekam aż pojawi się jakieś "oficjalne oświadczenie" jednej z dziewczyn które wszystkiemu zaprzeczy :ha:

-> Spice Girls wrócą. W starym składzie (http://www.tvn24.pl)
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Spice Girls

Post autor: ediva »

Wątpię czy to prawda. Zarówno Victoria, jak i Melanie C już od lat nie są zainteresowane powrotem do Spice Girls. Pozostała trójka wręcz przeciwnie. Może powrócą na jakiś koncert jubileuszowy typu 20-lecie Spice World i tyle.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Spice Girls

Post autor: niuto »

Niestety też wątpię w te doniesienia. O ile jestem w stanie uwierzyć w to, że Mel C się zgodziła, byłaby to szansa na koncertowanie i nagrywanie, które lubi, o tyle nie wiem czym mogli by skusić Victorię. No chyba, że rzeczywiście reaktywują się na jakiś jubileuszowy koncert czy występ telewizyjny, ale na nową muzykę szans raczej nie widzę.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Spice Girls

Post autor: Kamui Shiro »

Pożyjemy, zobaczymy. 10 lat temu też wydawało się to niebywałe ;) może po dekadzie chcą zrobić to znowu?

Edit: Podobno jednak powrót - wiadomość wyszła od samej Posh.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Spice Girls

Post autor: fookmetoo »

Spotkały się dziś w domu Geri, był też ich były manager Simon Fuller, niby to prawda z tym kontraktem na 50 mln funtów z Chin. Ma niby być jakiś talent show, reality show, nowa składanka i wyssanie wszystkiego co się da z marki Spice Girls.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Spice Girls

Post autor: Kopaneek »

Dobrze byłoby, gdyby coś nagrały.

Ciekawe czy to już ten moment, w którym wydadzą wszystkie niepublikowane utwory.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Spice Girls

Post autor: Kamui Shiro »

Obstawiam, że do składanki best of zapewne nagrają chociaż jedną nową piosenkę. Albo starą w nowej wersji?
Fajnie, jakby Victoria przestała jeżyć się na śpiewanie. Póki co jednak nie mam pewności, czy cokolwiek więcej z tego wyjdzie poza wspólną fotką - jedna kobieta bywa marudna, dwie tym bardziej, a co dopiero pięć :lol: :wink: Ale to i tak dużo.
fookmetoo pisze:Spotkały się dziś w domu Geri, był też ich były manager Simon Fuller, niby to prawda z tym kontraktem na 50 mln funtów z Chin. Ma niby być jakiś talent show, reality show, nowa składanka i wyssanie wszystkiego co się da z marki Spice Girls.
Moim zdaniem tak wiele nie wyssano. Racja, że jest sporo nieopublikowanych utworów, a o zespole oraz dziewczynach solo jest nieproporcjonalnie cicho w zestawieniu z szałem, jaki robiły,i jakim dobrym były kwintetem, mimo wszystkich niedociągnięć. Jest jakiś inny boysband czy girlsband, którego poszczególnych członków wciąż tak dobrze się kojarzy i pamięta? Myślę, że BSB i Take That byliby dziś większą legendą, gdyby nie rozmieniali się na drobne coraz gorszymi płytami. Dobrze, że GEM nie wypaliło - niech wracają albo wszystkie 5, albo wcale.

Btw, podobno miniony rok jako pierwszy przyniosł straty finansowe marce Victoria Beckham...
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Spice Girls

Post autor: fookmetoo »

Jestem na FB w grupie fanów Spicetek i mam całą tablicę zasypaną newsami...

- Greatest Hits jest #16 na iTunes
- Mel C udzieliła dziś wywiadu radiowego i powiedziała że "nic nie jest wykute w kamieniu co do planów SG"
- fani twierdzą że to spotkanie i zjazd paparazzi pod domem Geri to był plan PR by narobić szumu, bo tak naprawdę nie ma żadnej oferty z Chin, ale chcą narobić hałasu i sprawdzić czy dostaną jakieś propozycje z dużymi kwotami.
- inne źródła podają że ma wyjść re-edycja Greatest Hits z niepublikowaną piosenką W.O.M.A.N. z 1999 roku.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: Dobi »

A to nie jest tak, że po prostu pięć przyjaciółek spotkało się na plotki, przy okazji robiąc sobie kilka zdjęć? :hmmm: A media i fani już prześcigają się w tworzeniu teorii na temat powrotu, nowej płyty, trasy itp :ha:

Ja nie wierzę w żaden powrót. Tym bardziej gdy mam w głowie stanowisko Victorii na ten temat.
Pamiętam też jej relację na Intagramie gdy pojechała na wspólne wakacje z Mel C. Mel dała mini koncert zaśpiewała nawet jeden utwór Spice Girls, Victoria wyszła do niej na scenę ale jedyne co robiła to bujała się do rytmu. Myślę, że skoro Victoria zapowiedziała koniec z muzyką w jej wydaniu jest to prawda.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Spice Girls

Post autor: fookmetoo »

Victoria tonie w długach bo jej modowy biznes stracił 10 milionów w zeszłym roku. Mel B po rozwodzie potrzebuje kasy.

Victoria jako pierwsza wrzuciła fotke grupy na insta. Teraz polajkowała artykuł prasowy o tym że Spicetki wystąpią na ślubie Harry'ego.

Media informują że Emma potajemnie nagrywa nowy solowy album.

Mel B taguje posty tekstami #spicythingscoming itp

Po analizie zdjęć ze spotkania ludzie dostrzegli białe kreski, prasa rozpisała się w UK że to kokaina... 8P

Teorią jest że to spotkanie miało na celu wygenerowanie szumu wokół grupy i zebranie potencjalnych ofert na wysokie kwoty. Celem wszystkiego jest potrzeba dorobienia sobie w trudnej sytuacji finansowej.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Spice Girls

Post autor: Kamui Shiro »

O, a wystąpią? Nie załapałem :)

Jeśli wszystkie byłyby na tak, a jedna Victoria na nie, to naprawdę nie byłoby sympatyczne posunięcie wobec fanów z jej strony - po tych wszystkich podpuchach, za które właśnie odpowiada. Pewnie że będą teraz zmniejszać napięcie, że niby nic niepotwierdzone, ale jednak bez powodu spotkań i szumu się nie robi :)
Moim zdaniem ich powrót jest wart pieniędzy, ale szkoda, gdyby było zbyt oczywiste, że chodzi tylko o pieniądze. Headlines było niezłe, ale są w stanie to przebić, myślę.
ODPOWIEDZ