Spice Girls

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Spice Girls

Post autor: niuto »

Czuję niedosyt - za krótko :( znalazł ktoś już na yt ten występ? ja nie mogę znaleźć, ale może źle paczę.
Awatar użytkownika
lux20
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 05 kwie 2009, 21:21
Lokalizacja: bydgoszcz i okolice

Re: Spice Girls

Post autor: lux20 »

niuto pisze:Czuję niedosyt - za krótko :( znalazł ktoś już na yt ten występ? ja nie mogę znaleźć, ale może źle paczę.
Tu możesz obejrzeć : https://allmyvideos.net/byi9fwy5ualz
Tu możesz pobrać ( post mirek237): http://www.melaniec.net/board/viewtopic ... e#p1315236
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Spice Girls

Post autor: niuto »

Link już nieaktywny ;/
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Spice Girls

Post autor: DAAMI »

dopiero teraz obejrzałem sobie występ i uważam, że nie wyszły najgorzej, dały radę ale Victoria tam nie pasowała ( była sztywna) i w ogóle Jej nie słyszałem, najwięcej udzielała się (chyba) Mel B.
Awatar użytkownika
iga103
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 628
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:24
Ulubiony album: Dotyk, EG, MY
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Spice Girls

Post autor: iga103 »

Przez Was słucham starych piosenek Spice Girls.....To były czasy... :wieza:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Spice Girls

Post autor: Kopaneek »

‎"Sales of the Spice Girls’ Greatest Hits album are also up since the closing ceremony; on today’s Official Albums Chart Update, it climbs 155 places to Number 9".
Noo, wystąpiły za piątaka ale swoje zarobią. :D

Wersja studyjna występu z ceremonii: http://www.youtube.com/watch?v=YznFyE3c ... r_embedded
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Spice Girls

Post autor: niuto »

Bez przesady, nie one, a wytwórnia :P
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Spice Girls

Post autor: Kopaneek »

Przecie mają udziały w zysku.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Spice Girls

Post autor: niuto »

No ale bez przesady. Niech się nawet kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy sprzeda, to po podzieleniu ich zysku na pięć starczy może dla każdej na sukienkę z kolekcji Beckhamowej :P
Awatar użytkownika
lux20
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 05 kwie 2009, 21:21
Lokalizacja: bydgoszcz i okolice

Re: Spice Girls

Post autor: lux20 »

Ostatecznie GH uplasowało się na 18 miejscu UK album chart (5,708 sprzedanych egzemplarzy) i 9 UK album download chart. :d nawet niezły wynik. Natomiast ich występ na Olimpiadzie obejrzało już na YT (tylko na oficjalnym olipmijskim kanale) ponad 2 mln ludzi dokładnie 2.393.730 WOW :D
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Spice Girls

Post autor: Kopaneek »

Video świetnej jakości ze stadionu -> http://www.youtube.com/watch?v=wTU9rfv6 ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: sexuality »

Kopaneek pisze:Video świetnej jakości ze stadionu -> http://www.youtube.com/watch?v=wTU9rfv6 ... e=youtu.be
Kilkanaście lat minęło, a jednak wciąż człowiek ma wielki sentyment do Spice Girls.
Te piosenki są ponadczasowe. Wciąż słychać w nich oryginalność, świeżość, power.
Jeśli kiedykolwiek któraś ze Spicetek miałaby wydać własną płytę to niech zgada się lepiej
z resztą dziewczyn, bo w 5. mogą znacznie więcej osiągnąć i całość wypada naprawdę smacznie :)

Patrzę na nie wszystko jak fantastycznie wyglądają. Mel C zdecydowanie na korzyść, Geri też niczego sobie :) Mel B fantastyczna, Emma troszkę poleciała, ale wciąż ma w sobie ten uśmiech za czasów SG. Co do Victorii... Hmm... nigdy za nią nie przepadałam. Nie można jej odmówić urody, ale wkurzają mnie te jej fochy. Sprawiała wrażenie jakby śpiewała za karę. Chyba zapomniała ile tak naprawdę zawdzięcza Spice Girls. Bez nich byłaby nikim.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: Dobi »

sexuality jesteś bardzo surowa dla Victorii i trochę niesłusznie. Ona w każdym wywiadzie podkreśla jak wiele zawdzięcza zespołowi, jak wiele nauczyła się przez cały czas jej kariery muzycznej i że dzięki Spice Girls może realizować się w tym w czym jest najlepsza czyli w modzie.

Victoria jest przeciwna kolejnemu powrotowi na scenę ale czy to źle? Myślę, że ona zdaje sobie sprawę, że wokalista z niej żadna a odcinania kuponów od dawnej sławy widocznie nie chce.
Jej kariera w gruncie rzeczy jest już stabilna, w branży odzieżowej ma już wyrobioną pozycję więc po co jej kolejny "powrót na scenę"?

W moim odczuciu to właśnie Victoria jest najbardziej spełniona z całej piątki. Ma męża (tego samego od 15 lat), gromadkę dzieci, własną markę odzieżową oraz fortunę dzięki której nie musi pracować do końca życia. Nie twierdzę, że inne dziewczyny są nieszczęśliwe ale patrząc np. na taką Mel B, która raz tańczy z gwiazdami, raz juroruje w talent show, a raz ma program o swoim życiu, "świat" Victorii jest uporządkowany.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Spice Girls

Post autor: Kopaneek »

One wszystkie nie muszą pracować do końca życia już od 96 roku.

Jest szał na SG. Gdyby tylko wróciły na serio, nagrały świetne piosenki - Katy Perry i Riahnna prosiłyby je o możliwość bycia ich supportem.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Spice Girls

Post autor: Kamui Shiro »

Niestety nie szykuje się na to, a raczej wątpię, by jakikolwiek girlsband miał szanse na udany powrót w wieku +- 40-lat w okresie chudym dla girlsbandów. Póki co taka akcja udała się chyba tylko boysbandowi Take That. Dziewczyny zresztą nie starają się, idą po linii najmniejszego oporu i nie są solidarne pod względem wspólnych występów. Teraz mają mieć jakiś powrót niby z nowymi nagraniami (?) i koncertami, ale bez Victorii i bez Sporty Spice. Szkoda, bo pierwsza jest najbardziej 'hot' w show biznesie z całej piątki, a druga najlepiej broni się muzycznie. Ale i tak trzymam kciuki, moim zdaniem legenda nie do pokonania. Hity z dziecinstwa wszyscy teraz lubią i otaczają kultem, no niestety nie przekłada się to zwykle na aktualną pozycję ich wykonawców, jesli sami nie dadzą z siebie wszystkiego.
ODPOWIEDZ