Spice Girls

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Spice Girls

Post autor: Kamui Shiro »

Ciekawostka: podobno Victorię miała w 2012r. zastąpić Heidi z Sugababes.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: Dobi »

Oficjalnie zapowiedziany "wielki powrót" -> Powrót Spice Girls. Będzie trasa koncertowa, ale bez Victorii Beckham!

Szkoda, że bez Victorii no ale jak pisałem nie raz w tym wątku ona widocznie tego nie czuje i rozumiem ją. Plotkarskie media piszą jednak, że nie zgodziła się na powrót przez konflikt z Mel B :]
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Spice Girls

Post autor: niuto »

Zastanawia mnie jedno, po co to wszystko dla raptem sześciu koncertów i tylko w Wielkiej Brytanii? Wielu ideoli nastolatek sprzed lat (Westlife, Boyzone, Take That...) wyrusza regularnie w dużo dłuższe trasy. Chyba, że Wielka Brytania jest papierkiem lakmusowym i próbą wybadania czy opłaca się rozszerzyć trasę o inne państwa.

Czas obchodzi się z dziewczynami bardzo łaskawie,wyglądają lepiej niż w początkach kariery. Wszystkie poza Mel B - ona niestety stała się jakaś taka "grubo ciosana" i przysadzista :P
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: Dobi »

Budowanie szumu wokół powrotu trwa! Podczas wywiadu w radiu Heart Breakfast Show Mel B ogłosiła, że Victoria wróci do zespołu na jeden koncert na stadionie Wembley -> Mel B claims Victoria Beckham WILL join the Spice Girls at Wembley... days after Posh vowed never to perform with the group again

Ciekawe która z nich ma nieaktualne informacje :ha:
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: miko »

niuto pisze:Chyba, że Wielka Brytania jest papierkiem lakmusowym i próbą wybadania czy opłaca się rozszerzyć trasę o inne państwa.
Tak, to jest kreowanie buzzu, wszystkie duze venues sa zarezerwowane z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem i juz Mel B sugerowala w TV ze trasa jest zaplanowana na wiele innych miast poza UK.
W trakcie trasy po UK pojdzie w eter ze stadiony wyprzedane i "w zwiazku z sukcesem i ogromnym zainteresowaniem" zdecydowano o rozszerzeniu trasy poza UK. Taki dzisiejszy marketing.

Za organizacje trasy odpowiada Live Nation czyli najwieksza agencja koncertowa na swiecie.
Z nimi jedzie w trase Ariana Grande, na jej plakacie promujacym "World Tour" tez podano wylacznie miasta w USA :-) Ale Europa tez bedzie :-)

https://exclaim.ca/images/ariana_27.jpg
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Spice Girls

Post autor: Kamui Shiro »

Wiesz co, przynajmniej na stulecie niepodległości mógłbyś nie siać tyle zbędnych anglicyzmów :roll:
buzz i venues, wtf.

Życzę zespołowi kompletnego i udanego występu. A może zahaczyłyby o Polskę? :hellobaby:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: Dobi »

Mel C pochwaliła się dziś na swoim FB -> grafiką wedle której 5 z 8 zapowiedzianych koncertów wyprzedało się. W tym oczywiście 3 koncerty w Londynie. Można więc chyba powiedzieć o "sukcesie"? :hmmm:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Spice Girls

Post autor: niuto »

Sukces to by był gdyby wszystkie bilety rozeszły się w jeden dzień, albo gdyby wyprzedały się koncerty w innych krajach. W trasę ruszają też Westlife i oni również wyprzedają hale i stadiony, a dają zdecydowanie więcej koncertów. Z sukcesem koncertują też inne grupy popularne z lat 90.: Boyzone i Take That. Jestem jakoś chłodno nastawiony do tego powrotu. Ot taki tam skok na łatwe pieniądze. Szkoda, że dziewczyny nie pokusiły się o wydanie chociaż nowego singla - można by to było połączyć z jakąś akcją charytatywną. Nadal żałuję, że nie wyszło DVD z poprzedniej trasy.
ODPOWIEDZ