Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: ediva »

Nicole Shitsinger bezczelnie kopiuje teledyski Teraz-Tu i Your High! :shock:
Sarenkowa Syrenka jest tylko jedna :edi:
MariahFan
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2014, 20:33
Lokalizacja: Polska

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: MariahFan »

ediva pisze:Nicole Shitsinger bezczelnie kopiuje teledyski Teraz-Tu i Your High! :shock:
Sarenkowa Syrenka jest tylko jedna :edi:
Po pierwsze to SCHERZINGER, a po drugie to, że nagrała teledysk na plaży nie znaczy, że skopiowała, przecież już wielu artystów tam nagrywało, a Nicole o istnieniu Edyty i jej twórczości z pewnością nie wie.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: ediva »

MariahFan pisze:
ediva pisze:Nicole Shitsinger bezczelnie kopiuje teledyski Teraz-Tu i Your High! :shock:
Sarenkowa Syrenka jest tylko jedna :edi:
Po pierwsze to SCHERZINGER, a po drugie to, że nagrała teledysk na plaży nie znaczy, że skopiowała, przecież już wielu artystów tam nagrywało, a Nicole o istnieniu Edyty i jej twórczości z pewnością nie wie.
Dla mnie to Shitsinger bo ma mizerny głos, a wypłynęła jako frontmenka grupy "śpiewających" tancerek, które parały się wcześniej striptizem. To, że większość populacji zna tylko gwiazdki nachalnie promowane przez największe wytwórnie, nie świadczy o tym, że twórczość Edyty jest mniej ważna, czy też mniej warta uwagi. Ja jestem dumna z naszej Edyty i zawsze będę podkreślać, że głosem i poziomem twórczości dorównuje, a nawet przewyższa 'naczelne' gwiazdy. Tak samo jak fani Mariah bezwzględnie głoszą jej wyższość nad każdą inną wokalistką, tak i ja mam prawo do podkreślania rangi i wpływu Edyty na mój gust muzyczny. Mam prawo do irytacji kiedy słyszę wokalną miernotę, która podpisała co trzeba i zaistniała w świadomości masowej głównie ze względu na fizyczne walory, a nie wokal.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: Gosia1423 »

ediva pisze:
MariahFan pisze: Po pierwsze to SCHERZINGER, a po drugie to, że nagrała teledysk na plaży nie znaczy, że skopiowała, przecież już wielu artystów tam nagrywało, a Nicole o istnieniu Edyty i jej twórczości z pewnością nie wie.
Dla mnie to Shitsinger bo ma mizerny głos, a wypłynęła jako frontmenka grupy "śpiewających" tancerek, które parały się wcześniej striptizem. To, że większość populacji zna tylko gwiazdki nachalnie promowane przez największe wytwórnie, nie świadczy o tym, że twórczość Edyty jest mniej ważna, czy też mniej warta uwagi. Ja jestem dumna z naszej Edyty i zawsze będę podkreślać, że głosem i poziomem twórczości dorównuje, a nawet przewyższa 'naczelne' gwiazdy. Tak samo jak fani Mariah bezwzględnie głoszą jej wyższość nad każdą inną wokalistką, tak i ja mam prawo do podkreślania rangi i wpływu Edyty na mój gust muzyczny. Mam prawo do irytacji kiedy słyszę wokalną miernotę, która podpisała co trzeba i zaistniała w świadomości masowej głównie ze względu na fizyczne walory, a nie wokal.
Od razu zaznaczę, że nie jestem fanką Nicole. Jednakże nie można zarzucić jej brak głosu lub słabego wokalu. Kolejną rzeczą jest, iż masz prawo do słuchania czego chcesz, lecz nie masz prawa do wyrażania swojej opinii o innych wokalistach w taki sposób. Już nie po raz kolejny twoja wypowiedź razi mnie zwykłym prostactwem, pluciem jadu na innych i bezpodstawną krytyką. Jeżeli uważasz, że takim zachowaniem "pomagasz" Edycie to jesteś w błędzie. Z całym szacunkiem do pani Edyty i jej wielkich fanów, ale już od bardzo dawna Edyta nie nagrała żadnej porządnej płyty. Sam głos to nie wszystko, trzeba również wiedzieć co chce się powiedzieć jako artysta.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: ediva »

Gosia1423 pisze: Od razu zaznaczę, że nie jestem fanką Nicole. Jednakże nie można zarzucić jej brak głosu lub słabego wokalu. Kolejną rzeczą jest, iż masz prawo do słuchania czego chcesz, lecz nie masz prawa do wyrażania swojej opinii o innych wokalistach w taki sposób. Już nie po raz kolejny twoja wypowiedź razi mnie zwykłym prostactwem, pluciem jadu na innych i bezpodstawną krytyką. Jeżeli uważasz, że takim zachowaniem "pomagasz" Edycie to jesteś w błędzie. Z całym szacunkiem do pani Edyty i jej wielkich fanów, ale już od bardzo dawna Edyta nie nagrała żadnej porządnej płyty. Sam głos to nie wszystko, trzeba również wiedzieć co chce się powiedzieć jako artysta.
Ja odnoszę wrażenie, że bardziej mile widziane jest tutaj krytykowanie Edyty aniżeli innych artystów :? Poza tym gdzie obraziłam Nicole? To że Pussycat Dolls były tancerkami erotycznymi jest faktem, a możliwości wokalne Nicole to nie jest liga Edyty z pewnością. Zdarzały jej się dobre wykonania, ale to jest raczej poziom Janet Jackson i JLo - średnie możliwości, miła barwa, chwytliwe kawałki. Ksywkę 'Shitsinger' nadali Nicole fani popu na zagranicznych forach, jest ona może kąśliwa ale nie obraźliwa; przecież zagraniczne gwiazdy same mówią o swojej muzyce "check this shit" itp.
Przypomnę jeszcze, że główna bohaterka tego forum wydała całkiem dobrą płytę dwa lata temu, ale Polacy zawsze muszą mieć jakieś kompleksy wobec tego co zagraniczne i na szeroką skalę.
Teledysk do 'Your Love' naprawdę bardzo przypomina mi 'Teraz-tu' i momentami 'Your High'.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: Charlie »

Teledyski nad morzem wszędzie są takie same, więc nie ma się z czym spierać. Co najwyżej polecam przesłuchać możliwości wokalnych Nicole - najpierw trzeba mieć wiedzę by się wypowiadać. Edyta i Nicole to dwie różne barwy, tam gdzie Nicole wysiada tam Edyta błyszczy i na odwrót.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: Virtual Tom »

ediva pisze:Poza tym gdzie obraziłam Nicole?
Nie, edivo nie napisałaś Shitsinger, tylko wszystkim się przewidziało 8P :kijem:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: Grzegorz »

Your Love w wersji unplugged:

http://www.youtube.com/watch?v=aYOSLYexyJ8

Przyjemnie się słucha! :)

Ogląda też... :lol3:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: dorota »

Nicole jest prześliczna, wprost nie można oderwać wzroku :biega: :hellobaby:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: Virtual Tom »

Oto pozostałe (poza Cahill) oficjalne remixy, są naprawdę udane:

-> Your Love (Mike Delinquent Remix)
-> Your Love (Belanger Remix)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: niuto »

I takie remiksy to ja mogę słuchać :)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: Virtual Tom »

A to już było? Z ubiegłego roku? Ja dopiero dzisiaj trafiłem :d

->Il Divo feat. Nicole Scherzinger - Memory
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: dorota »

było, a może nie :hmmm: :P 8P
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: Virtual Tom »

dorota pisze:było, a może nie :hmmm: :P 8P
Jak było, to będzie drugi raz :ha: :5:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Nicole Scherzinger i The Pussycat Dolls

Post autor: Grzegorz »

Nowy singiel nosi nazwę On the Rocks i niedługo premiera. Nicole już kręci klip...
ODPOWIEDZ