Lady GaGa

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lady GaGa

Post autor: endeven »

Kilka dni temu miał miejsce koncert poświęcony Frankowi Sinatrze z okazji 100 rocznicy urodzin artysty.
Lady Gaga zaśpiewała "New York, New York". Właściwie to nie tylko zaśpiewała, ale i spróbowałą wcielić się w postać Sinatry. Jak dla mnie, genialne wykonanie :) Video pod tym linkiem -> http://www.mjsbigblog.com/lady-gaga-new ... -video.htm
Transmisja zdaje się jakoś w niedzielę w CBS. Pewnie dlatego na you tubie są blokowane nieoficjalne linki video.
Naprawdę polecam sprawdzić.

ps. Dzięki @Matiz!
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Lady GaGa

Post autor: Kamui Shiro »

Mam jakieś dziwne wrażenie, że ta baba nie ma pomysłu na siebie i goni w piętkę. Stąd te ostatnie wysiłki na ambitność. Może się mylę.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lady GaGa

Post autor: endeven »

Lady Gaga od jazzowych klimatów zaczynała.
Jest już dostępny link z okazji 100 urodzin sinatry -> https://www.youtube.com/watch?v=hpiw3cDWmvc
Lady Gaga jest nominowana do Złotych Globów w kategorii najlepsza aktorka mini serialu za rolę w American Horror Story <3
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Lady GaGa

Post autor: ediva »

endeven pisze:Lady Gaga od jazzowych klimatów zaczynała.
Jest już dostępny link z okazji 100 urodzin sinatry -> https://www.youtube.com/watch?v=hpiw3cDWmvc
Lady Gaga jest nominowana do Złotych Globów w kategorii najlepsza aktorka mini serialu za rolę w American Horror Story <3
A idźcie z tą szansonistką. Jej drewniana gra w AHS to żenada roku. I dostaje za to nominacje do Globa? Gdzie są nominacje dla genialnej Frances Conroy, czy Lily Rabe, które w AHS przez cztery sezony tworzyły genialne kreacje aktorskie, a jakoś ich nie nominowano do Golden Globes za AHS. Nagle w piątym sezonie przychodzi popularny GarGulec, gra na żenującym poziomie i już prawie ma Złotego Globa. 8P
Niech lepiej zajmuje się śpiewaniem coverów jazzowych, bo jej własna muzyka jest nie słuchania. #Fartpop#Artflop#GarGamella
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lady GaGa

Post autor: endeven »

Gra świetnie, podobnie jak K. Bates, czy A. Bassett. Im dalej w odcinkach, tym lepiej. W retrospektywnych scenach w zupełnie innym klimacie potwierdza to ze zdwojona siłą.

ps. nie cytuje się na forum postu bezpośrednio poprzedzającego bieżący wpis.

-- Dodano: 22 gru 2015, o 14:32 --

zapomniałem dodać z ciekawostek, że Gaga została Woman of the year magazynu Billboard.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Lady GaGa

Post autor: ray »

Za dwie i pół godziny, dokładnie o 5 rano, premiera nowej piosenki - Perfect Illusion.

Niedawno ze zdumieniem uświadomiłem sobie, że zupełnie zapomniałem o istnieniu Lady Gagi. :-) Parę lat temu była niemal wszędzie, a teraz jedna wielka cisza na jej temat...
Bardzo jestem ciekaw nowej piosenki i tego, jak ten utwór zostanie przyjęty.

Lady Gaga podarowała nam tyle wspaniałych - pięknych i dziwacznych zarazem - teledysków: Paparazzi, Bad romance, Telephone, Alejandro, Born this way, Applause. Ciekawe, co wymyśliła tym razem. ;-)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Lady GaGa

Post autor: Marrcino »

https://youtu.be/oB94lvJbETE

Jest :D Perfect Illusion :d
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Lady GaGa

Post autor: Wojtuś »

Bardzo przyjemna piosenka. Ciekawy jestem jak będzie wyglądał do niej teledysk.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Lady GaGa

Post autor: addar »

czy ktos mi powie z czego to jest zżyna ? refren jest do złudzenia podobny do znanego utwory tyle że nie mogę sobie przypomnieć do którego, trąci latami 80
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lady GaGa

Post autor: endeven »

od strony muzycznej brzmi jak jakies demo, wokalnie zbyt gwałcące. nie słyszę tu przeboju.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lady GaGa

Post autor: Dobi »

A może Gaga wzorem Beyonce zrywa z komercyjnym wizerunkiem i idzie w stronę bardziej undergroundowych brzmień? :hmmm:

Nowy utwór straszny. Brzmi jakby była pod wpływam dopalaczy i bardziej bełkocze niż śpiewa. Nie spodziewałem się w sumie za wiele bo już od dawna nie jest mi po drodze z jej muzyką i brzmieniami.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Lady GaGa

Post autor: niuto »

Wiecie co jest najlepsze? wydawałoby sie, że Gaga zrobiła już wszystko, a jednak nadal potrafi zaskakiwać, szokować i wzbudzać skrajne emocje :) Nigdy nie byłem jej wielkim fanem, a tę piosenkę uważam za znośną, po odpowiedniej promocji może odnieść umiarkowany sukces.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Lady GaGa

Post autor: ray »

Średniawka. Nie porwało mnie. Faktycznie ta piosenka brzmi jak demo. Tekst refrenu jest zbyt prosty, wręcz niedorobiony...
Gaga potwierdziła, że jej nowa płyta ma wyjść jeszcze w tym roku. Nie chciałbym, by cały album był w takim rockowym klimacie...
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Lady GaGa

Post autor: Virtual Tom »

Czasami demo jest lepsze od wersji ostatecznej! Nie przepadam za Gagą, od czasu BORN THIS WAY unikałem jak ognia. To mi się podoba, dramatyczny, przerysowany wokal pasuje do tekstu - kto przeżył ten zrozumie :lody: a czy będzie hit? Na to już dzisiaj nie ma żadnej reguły.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Lady GaGa

Post autor: Kamui Shiro »

Ja też nie przepadam za Gagą dokładnie od Born This Way :!: Czasami ma jednak jeszcze jakiś fajny utwór i to może być jeden z nich. Nie ma szału, nie wróżę też megahitu, ale jest ogieniek, zwłaszcza pod koniec.
czy ktos mi powie z czego to jest zżyna ? refren jest do złudzenia podobny do znanego utwory tyle że nie mogę sobie przypomnieć do którego, trąci latami 80
Jak większa część jej hitów...
Lady Gaga podarowała nam tyle wspaniałych - pięknych i dziwacznych zarazem - teledysków: Paparazzi, Bad romance, Telephone, Alejandro, Born this way, Applause. Ciekawe, co wymyśliła tym razem
Paparazzi, Bad Romance, Telephone, od biedy i Applause - taką Gagę lubiłem. Za Alejandro i BTW nie lubię.
ODPOWIEDZ