Toni Braxton

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Toni Braxton

Post autor: Virtual Tom »

Toni Braxton zmieniła wizerunek - a raczej powraca do tego z początków kariery.
Nagrała także nowe piosenki "Stupid" oraz "Sposed To Be ", tą drugą można pobrać z oficjalnej stronki :D link poniżej
Niestety nie jest to zapowiedź nowego materialu.
W najbliższym czasie będzie mozna nabyc skłądankę "Un-Break My Heart: The Remix Collection" tak więc mamy docznienia raczej z odcinaniem kuponów od sławy.

Jak Wam się podoba Toni w nowej fryzurce? :D

Moim zdaniem wygląda słodko :grin:

Piosenka niczym sie nie wyróżnia, ale jakość tez taka sobie hmmm.


http://toni-online.com/
Ostatnio zmieniony 02 sie 2009, 14:00 przez Virtual Tom, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Toni Braxton

Post autor: B@r »

Wole ja z dlugimi wlosami, ale i tak wyglada ladnie. Swieta kiecka. :D

Przydalaby sie nowa plytka...
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Toni Braxton

Post autor: karol »

Rzeczywiscie w dlugich wlosach wyglada znacznie seksowniej,podobnie zreszta jak Edyta :wink: Lubie muzyke Toni,przypomnie tylko ze to jedna z ulubionych woklistek Edyty :wink:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Toni Braxton

Post autor: Kasia »

hehe, to juz wiemy czemu libisz Toni. ;) Szczerze mówiąc to za bardzo nie znam jej piosenek, tylko niektóre bardziej zane. A moze wiecej tylko nie kojarze wykonawcy.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Toni Braxton

Post autor: Piter »

Nie przepadam za Toni, i uważam, że czasy świetności ma już dawno za soba. A szkoda, bo mimo wszystko to niezła wokalistka i stać ją na wiele więcej, niż nam pokazuje w nowej piosence. A fryzurka kiepska- również wolę Toni w długich włosach.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Toni Braxton

Post autor: Bob »

Nic nie rozumiem. W ubiegłym roku zakupiłem już dwupłytowe CD zawierajace min remiksy,a Toni uwielbiam zwłaszcza w balladach.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Toni Braxton

Post autor: Virtual Tom »

Tak, ale na tym będzie kilka niewydanych dotąd remiksów :D tak jak pisałem - typowe odcinanie kuponów od sławy, niestety.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Toni Braxton

Post autor: Bob »

Nic nie mam przeciwko kolejnym remiksom, te które mam sa super zwłaszcza singielek z Spanish Guitar /z remiksami /jest znakomity. Zeby tak Edyta w podobny sposob odcięła w końcu tzw. kupon.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Toni Braxton

Post autor: Virtual Tom »

O! Tak - o wiele bardzie ucieszylbym się z takiego albumu niż, ze "Złotej kolekcji", której oczywiście nie kupiłem 8)
Ja uwielbiam mixy, więc bardzo ciekawi mnie ten album, jednak myslę, że konieczny jest nowy materiał - Toni na wiele stać, nie wykorzystuje swojego potencjału nawet w 1/8
Benita
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:13
Lokalizacja: Kolonia/ Deutschland

Re: Toni Braxton

Post autor: Benita »

Toni zdecydowanie podoba mi się jej pierwsza płyta, oraz z innych utworów, chetnie slucham Spanish Guitar :) z kolei jej 2 najnowesz piosenki, do sciagniecia z jej strony, sa absolutnie usypiające 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Toni Braxton

Post autor: vanity »

a ja dawno dawno temu kupiłam Secrets. wspaniała płyta.
płytę sory nie pamięam : heat czy jakoś tak - znam tylko jedną piosenkę he wasn't man enough. już mi się znudziła po 5 razach jak puszczali w radio. ale do secrets mogę wracać i wracać...
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Toni Braxton

Post autor: Virtual Tom »

Pomyślałem, że nie będę zakładał nowego tematu, jestem właśnie pod dużym wrażeniem nowej piosenki Toni "Please" i naprawde bardzo się cieszę :) bo wygląda na top, że powróciła do formy :D
Polecam serdecznie, nie mogę doczekać się już nowego albumu 8)

Stronka Toni została oczywiście całkowicie odswiężona i nie przypomina tej, do której dawałem tu swego czasu link 8)

Nie byłbym sobą gdybym nie wspomniał, że "Please" zmiksował Jason Nevins Please (Jason's Rock Da Club Remix) jets po prostu doskonały.
Można go wysłuchać na stronie Jasona http://www.jasonnevins.com w sekcji MUSIC :wink: jedak najpierw polecam oryginał 8)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Toni Braxton

Post autor: Titter »

Nie znam jeszcze nowych piosenek, ale kiedyś uwielbiałam słuchać TONI.. To niewątpliwie wokalistka z WIELKIM TALENTEM :)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Toni Braxton

Post autor: Virtual Tom »

Znan jest już premiera albumu "Libra" - 27 września :)

Oto okładka:

Obrazek

Oto tracklista promo CD, być może na reguralnej wersji znajdzie się więcej piosenek, zobaczymy :

01 Please
02 Trippin' (That's The Way Love Works)
03 What's Good
04 Take This Ring
05 Midnite
06 I Wanna Be (Your Baby)
07 Sposed To Be
08 Stupid
09 Finally
10 Shadowless

Nie jest to drugie "Secrets" ale brzmi świetnie 8) dojrzałe i relaksujące r'n'b 8)

Więcej szczegółów po oficjalnej premierze 8)
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Toni Braxton

Post autor: betka »

Polecam wszystkim tę płytę! To bardzo dojrzały album- tak można go zdefiniować najkrócej i najtrafniej. Libra jest moją ulubioną płytą Toni i już w tej chwili- jedną z ukochańszych w ogóle. Szkoda, że ma taką słabą promocję- teledysk do „please” widziałam tylko raz i to na ‘mtv base’ a szkoda bo i piosenka „całkiem całkiem” i ładnie zilustrowana. Album już dawno miał premierę a u nas żadnego wywiadu, nawet informacji, że Toni wydała nowe piosenki, w stacjach radiowych też jej nie słychać... Żałuję- bo to przepiękny głos i naprawdę udana płyta.
W zasadzie każda piosenka jest moją ulubioną... Jednak najciekawsza wydaje mi się ‘Trippin’ (jeśli chodzi o warstwę tekstową i interpretację) no i ‘Take This Ring’- uważam nietypowa dla Toni. Jest też kilka bardzo dobrych piosenek, bardziej przypominających stare nagrania T. (‘What’s good’, ‘Midnite”, ‘Sposed to be’). Znalazła się jedna bardzo smutna ballada „Stupid”. No i piosenki, których słucham jednak częściej niż pozostałych : „I Wanna Be (Your Baby)- jedno z piękniejszych wyznań jakie słyszałam...”Finally”- tytuł mówi sam za siebie. I wreszcie prawdziwa perła albumu- „Shadowless”- z każdym przesłuchaniem jest coraz piękniejsza... Jak z resztą cała płyta.
:)
ODPOWIEDZ