Anastacia

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anastacia

Post autor: B@r »

Zgadzam sie, sliczna jest. Poza tym wydaje mi sie, ze jest ogromnie sympatyczna kobitka. Wspominalam juz, ze urodzila sie w ChT? :> :d
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Anastacia

Post autor: Kamui Shiro »

Moja bliska znajoma lubi prawie to samo, co ja, jeśli chodzi o muzykę, a Anastacii - jednej z moich ulubienic - jakoś nie trawi :( Mówi, że nie znosi jej głosu (a Amy Winehouse lubi o_o) i że jest brzydka i staro wygląda. Cóż, Anastacia rzeczywiście nie jest zbyt ładna, ale ma w sobie "coś", a najbardziej cenię ją za szczerość i inteligencję.

Może jak jej puszczę "Heavy On My Heart" z teledyskiem, to się przekona :s

Czemu w Stanach, Magdo, Anastacia nigdy nie była popularna (chyba że była, ale z listy przebojów mi nie wynikało)? Taka zdolna rodaczka...
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Anastacia

Post autor: Titter »

Nie jest ladna?? No coz.. kwestia gustu :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anastacia

Post autor: B@r »

Titter pisze:Nie jest ladna?? No coz.. kwestia gustu
Chyba nie ma osoby, ktora by sie wszystkim tak samo podobala. No i dobrze jest.
Wg mnie ladna z niej kobitka. :)
Kamui Shiro pisze:nie znosi jej głosu
Na samym poczatku nie podobal mi sie glos Any, a potem sie przekonalam (po uslyszeniu Paid My Dues) i teraz jest moja ulubiona wokalistka, razem z Eda. Uwielbiam jej glos, a od trzeciej plyty doszla do niego jeszcze delikatnosc w niektorych momentach, ktorej nie bylo wczesniej.
Kamui Shiro pisze:Czemu w Stanach, Magdo, Anastacia nigdy nie była popularna (chyba że była, ale z listy przebojów mi nie wynikało)? Taka zdolna rodaczka...
Nie mam pojecia! Wiem, ze pierwsze dwie plyty byly tu wydane, trzecia tylko elektronicznie. Zdarzylo mi sie tu slyszec Left Outside Alone, Ana byla na VH1 Divas swego czasu itp. Nie ma na to wytlumaczenia, po prostu nie ma. Plus tego taki, ze moze wrocic do wlasnego kraju i ma swiety spokoj od paparazzich.
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anastacia

Post autor: Invisible »

Qrczę, a mnie się wydawało, że Anastacia to Supermega star w USA pokroju Brit :shock: ... A tu taka surprise no, no, no. Nie zmienia to faktu, że w Europie jest jedną z najpopularnieszych wokalistek xD. Chyba niedawno w USA jej karierka nabrała rozpędu tz: piosenki były wzięte do promocji 2ch filmów Funtastic 4 i tego o tych z tej góry xD. To była tajemnica czegoś tam xD... Nie spopularyzowało jej to za wodą?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anastacia

Post autor: B@r »

Danielsss pisze:Nie spopularyzowało jej to za wodą?
Nie. Ale wydaje mi sie, ze Anie to nie przeszkadza zbytnio.
Nie moge sie juz doczekac na nowy album. oby byl tak dobry jak "Anastacia." :wub:
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anastacia

Post autor: Invisible »

Ja tam lubię ją za to jaka jest... Wydaje się być osobą bardzo otwartą, ciepłą, przyjazną. Jest piosenkarką ale nie daje po sobie poznać, że należy do kręgu celebrities. Przy tym całym medialnym zamieszaniu jest po prostu sobą, człowiekiem...
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Anastacia

Post autor: homerowa »

Anastacia niedawno wydala nowa plyte, choc ma swietny glos, naprawde bardzo mocny i czarny. To jednak samo brzmienie plyty jest slabe i nie widze na niej zadnego utworu na miare jej poprzednich hitow. A szkoda bo zapowiadalo sie super. Ktos sluchal nowej Anastacii? No i ten jej nowy image.Troche do Tiny Turner jest podobna.
Heavy Rotation
Obrazek
1.I Can Feel You
2.The Way I See It
3.Absolutely Positively
4.Defeated
5.In Summer
6.Heavy Rotation
7.Same Song
8.I Call It Love
9.All Fall Down
10.Never Gonna Love Again
11.You'll Be Fine
12.Beautiful Messed Up World (Bonus Track)
surferman
The story so far
The story so far
Posty: 547
Rejestracja: 28 gru 2005, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anastacia

Post autor: surferman »

homerowa pisze:To jednak samo brzmienie plyty jest slabe i nie widze na niej zadnego utworu na miare jej poprzednich hitow.
chyba muszę się nie zgodzić :-)
brzmienie płyty nie jest (jak dla mnie) "słabe", a hita "na miarę poprzednich" z pewnością uda się znaleźć...
cieszę się bardzo, że płyta odbiega od tego co było wcześniej...bo po co nagrywać takie same płyty?
płyty słucha się szybko i sprawnie co wcale nie oznacza, że mija bez echa

homerowa pisze:A szkoda bo zapowiadalo sie super.
no właśnie nie zapowiadało się super...bo (jak dla mnie) pierwszy singiel wcale nie ejst dobrym wyborem...bo piosenka średnia :)
zdecydowanie wole: I Call It Love, .All Fall Down, Defeated czy The Way I See It

zastanawia nie co będzie następnym singlem...:-)
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Anastacia

Post autor: Wojtuś »

Ja po płytę sięgnąłem tylko ze względu na to że bardzo lubie jej poprzednie płyty, bo niestety pierwszy singiel nie bardzo mi sie podoba. Niestety musze stwierdzić, tak jak poprzednicy, że płyta jest niestety słabsza od poprzednich, chociaż z każdym następnym przesłuchaniem zaczynam sie do niej przekonywać.
surferman
The story so far
The story so far
Posty: 547
Rejestracja: 28 gru 2005, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anastacia

Post autor: surferman »

Wojtuś pisze: Niestety musze stwierdzić, tak jak poprzednicy, że płyta jest niestety słabsza od poprzednich,
jacy poprzednicy?
ludzie....czytajcie ze zrozumieniem.... :?
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Anastacia

Post autor: Wojtuś »

Przepraszam faktycznie żle zrozumiałem. Zgadzam sie zatem z wypowiedzią homerowej
Buratino
Hope for us
Hope for us
Posty: 41
Rejestracja: 19 lis 2008, 21:15
Ulubiony album: pierwszy
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Głogowskie

Re: Anastacia

Post autor: Buratino »

Wojtuś pisze:Ja po płytę sięgnąłem tylko ze względu na to że bardzo lubie jej poprzednie płyty, bo niestety pierwszy singiel nie bardzo mi sie podoba. Niestety musze stwierdzić, tak jak poprzednicy, że płyta jest niestety słabsza od poprzednich, chociaż z każdym następnym przesłuchaniem zaczynam sie do niej przekonywać.

Czemu się nie podoba? Warto posłuchac uważnie... Mnie też z początku nie przypadł do gustu, jest bardzo skromny w porównaniu z poprzednimi. Jednak to jest całkiem dobra piosenka. Anastacia nagrała po prostu szczery, Anastaciowy album. Szkoda oczywiście, że to nie spotka się z większa popularnością, ale ja to kupuję :)
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Anastacia

Post autor: Wojtuś »

Nie napisałem że mi się nie podoba( to tyczyło się tylko pierwszego singla, choć teraz muszę stwierdzić że zaczyna mi się podobać) tylko, że jest słabsza od poprzednich. Płyta jest dobra tylko trzeba się do niej przekonać. Ja z każdym kolejnym przesłuchaniem przekonuję się coraz bardziej i być może kiedys stwierdzę że to jedna z najlepszych jej płyt ale póki co to narazie jeszcze jak dla mnie za wcześnie na takie stwierdzenie.
Buratino
Hope for us
Hope for us
Posty: 41
Rejestracja: 19 lis 2008, 21:15
Ulubiony album: pierwszy
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Głogowskie

Re: Anastacia

Post autor: Buratino »

Ja jeszcze nie znam nowej płyty, przede wszystkim chciałbym wreszcie nabyć "Anastacię" z 2004 roku (nie uznaję ściągania, lubię mieć oryginalne płyty w formie oryginalnych płyt).
ODPOWIEDZ