Ariana Grande

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Ariana Grande

Post autor: addar »

fuj myslałem ze focus to wstydliwy potworek który nie wejdzie na setrliste .... biore sie za słuchanie
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Ariana Grande

Post autor: Virtual Tom »

addar pisze:fuj myslałem ze focus to wstydliwy potworek który nie wejdzie na setrliste .... biore sie za słuchanie
Tylko Japonia dostała FOCUS jako bonus :d

Ale to pewnie dlatego, że jedna z edycji japońskich zawiera DVD:

1. "Dangerous Woman" (Visual 1)
2. "Dangerous Woman" (Visual 2)
3. "Dangerous Woman" (A Capella)
4. "Focus" (Music Video)

Mnie się Focus spodobał tydzień temu
Awatar użytkownika
agnete
Sit down
Sit down
Posty: 81
Rejestracja: 28 mar 2016, 16:57
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Polska

Re: Ariana Grande

Post autor: agnete »

Na krazku tutaj zaprezentowanym wreszcie wyglada jak kobieta, a nie podlotek :D
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Ariana Grande

Post autor: addar »

mały preview recki nowej płyty Ari- Jest świetna, ale juz teraz musze napisac o jednej piosence - Touch it !!
kurde co za utwór świetnie zbudowane emocje, muzyka wciąga i zajebiście zaspiewane , jeden z lepszych utworów ostatnich lat.... będzie singiel - bedzie hicior duży <3
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Ariana Grande

Post autor: Virtual Tom »

Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ariana Grande

Post autor: Dobi »

Podbijam dla Tomcia :kastaniety:
Awatar użytkownika
agnete
Sit down
Sit down
Posty: 81
Rejestracja: 28 mar 2016, 16:57
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Polska

Re: Ariana Grande

Post autor: agnete »

Side to Side jest fajne :D
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Ariana Grande

Post autor: weroniuka »

Wyręczę Toma. Oto teledysk do Into You.
https://www.youtube.com/watch?v=1ekZEVe ... e=youtu.be
Chyba będzie hit. Przynajmniej w moim serduszku. <3
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Ariana Grande

Post autor: Kamui Shiro »

Fajnie że zrzyna z Mis teeq, bo oryginalny utwor był niedoceniony trochę.
Niefajnie, że piosenka i klip nudne, jak wszystko zresztą, co wychodzi spod skrzydełek tej babki.
Taki pop klasy B, a chwilami (Focus) C.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Ariana Grande

Post autor: LaFidelite »

A pop klasy A to ich troje czy Britney?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Ariana Grande

Post autor: Kamui Shiro »

Nie klasuję swoich ulubionych wykonawców, ale co do Britney, to chyba oficjalnie jest uznane, że odpowiada za kawał najlepszego popu ostatnich dekad. Ich Troje są autorami przebojów, które każdy Polak pamięta i większość na swój sposób lubi. Kto będzie śpiewac po 5 latach "Into You" albo "Love Me Harder"? Próbujesz być złośliwa wobec mnie, bo nie słodzę na temat Arianki, jednak trochę głupkowatym argumentem jest czepianie się w stylu "ty się nie znasz na dobrej muzyce". To że słucham i lubię Ich 3 i Britney, nie znaczy, że mam trudności z oceną, do jakiego stopnia dany utworek pop jest dobrze zrobiony i ciekawy.
Powyższy utworek jest średnio zrobiony i średnio ciekawy według mnie, prywatnie. Zdania innym nie narzucę, tylko wypowiadam. Pop klasy A z aktualnie aktywnych wykonawców to dla mnie prędzej 21 Pilots, Justin Bieber (mam na myśli nową płytę), Zayn Malik, tak z wierzchu listy przebojów biorąc. I niestety nie umywają się do popu z dawnych lat lub może do niektórych mniej znanych wykonawców. Przykro mi, że nie podoba mi się muzyka Ariany.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Ariana Grande

Post autor: LaFidelite »

Kamui Shiro pisze:ale co do Britney, to chyba oficjalnie jest uznane, że odpowiada za kawał najlepszego popu ostatnich dekad
Ty tak na poważnie ?
Kamui Shiro pisze:i większość na swój sposób lubi
Obrażasz w ten sposób sporą część narodu.
Kamui Shiro pisze: Próbujesz być złośliwa wobec mnie, bo nie słodzę na temat Arianki, jednak trochę głupkowatym argumentem jest czepianie się w stylu "ty się nie znasz na dobrej muzyce". To że słucham i lubię Ich 3 i Britney, nie znaczy, że mam trudności z oceną, do jakiego stopnia dany utworek pop jest dobrze zrobiony i ciekawy.
Nie próbuję. Ty jesteś złośliwy, więc postanowiłam odpisać, bo prześmieszne wydaje mi się, że oceniasz jej utwory słuchając ich troję. O gorszej jakości muzykę naprawdę trudno.
I wcale nie twierdzę, że to dobry czy ciekawy utwór, ale to nie ma tutaj nic do rzeczy. Jeżeli kreujesz się na eksperta, to musisz liczyć się z tym, że ktoś pewne rzeczy może ci wypomnieć.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Ariana Grande

Post autor: Kamui Shiro »

Nie kreuję się na eksperta. Zwyczajnie oceniam, jak odbieram. Masz chyba jakieś kompleksy, że zabraniasz innym w taki sposób prywatnej oceny piosenki czy wykonawcy.
Dobrze, niech będzie zatem, że Ich Troje to pop klasy F, G H i tak dalej*, a britney nagrała tylko totalne dno i w ogóle chociażby jako wysiłek producencki nic nie znaczy w historii tzw. teen pop, który reprezentuje również Grande. Nadal uważam, że to nie ma nic do rzeczy w tym temacie, spoko. Wypominanie (what the fuck?) nie ma tu racji bytu.


Nie wiem czy znane jest ci pojęcie guilty pleasure, ale uważam, że masz wyjątkowo dziwne podejście, jeśli twoim zdaniem osoba choć trochę orientująca się w jakości muzyki nie ma prawa lubić ultrakiczowatego zespołu - po prostu lubić, bo tak. I zarazem wcale nie przypisywać mu wielkich ambicji artystycznych. Rozumiem, że słuchanie Ariany Grande jest znacznie bardziej nobilitujące w środowisku posiadającym prawo do prywatnej oceny danego wykonawcy i nagrania.
Nie mam naprawdę ambicji kłócić się z kimś takim na takie tematy.

* a gdzie ja pisałem, że Ich 3 są popem klasy A? :roll:
Awatar użytkownika
agnete
Sit down
Sit down
Posty: 81
Rejestracja: 28 mar 2016, 16:57
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Polska

Re: Ariana Grande

Post autor: agnete »

Przypominam że my tu głównie o Arianie :P Ari zbiera się na porządny pop, a Focus wcale zły nie jest, choć wysokich lotów również nie. Widzę że dziewczyna się szarpie między wykazaniem wokali a poziomem muzycznym czy też przebojowością wykonań, czy coś... Z tego co przesłuchałam na live wynika, że mam do czynienia z 3,5/5 według siebie. A Focus w ogóle jest moim music jam, jak mam zły humor odpalam sobie i trzęsę dupą. Guilty pleasure :oops:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Ariana Grande

Post autor: Kamui Shiro »

I ja nic nie mam do Focus, poza tym że jest trochę głupkowate ;) ogólnie jednak nagrania Ariany wydają mi się zbyt mało ekscytujące i przebojowe (może poza Problem,dzięki Iggy), żeby dużo nad nią piać. Zgadzam się, że jest ta 'szarpanina' między wykazaniem wokali a przebojowością i może to dlatego efekt jest średni. Jak dla mnie. Nikogo nie zmuszam do dzielenia swojej opinii, nie mam nic przeciwko, żeby dla kogoś był to perfekcyjny styl i awangarda popu.
ODPOWIEDZ