Britney Spears

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Britney Spears

Post autor: niuto »

No i co do tańca, wydaje mi się, że - choć tak dobrych występów jak kiedyś już nie ma może (nie wiem, nie interesowałem się tym za bardzo nigdy)
Najpierw sie obruszasz, że ktoś wytyka Britney, że w ostatnich latach kiepsko tańczy, a teraz przyznajesz, że w zasadzie nie śledziłeś jej występów na przestrzeni całej kariery i nie masz porównania :P
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Britney Spears

Post autor: Kamui Shiro »

Bo nie uważam, że teraz kiepsko tańczy. Znane mi są różne jej wystepy z czasu całej kariery, ale nie znam się wybitnie na choreografii i nie śledzę pilnie występów np. z rezydencji w Las Vegas, bo średnio mnie to jara.

Producent Burns opowiada o nagrywaniu singla "Make Me":
Zrobiłem Make Me jakoś rok temu, utwór dostał się w ręce sztabu Britney, skontaktowali się ze mną i powiedzieli coś w stylu "Britney zaczyna nagrywać nową płytę i bardzo nam się podoba to [co zrobiłeś]" (…) Nie słuchałem tych wszystkich ostatnich produkcji Britney. Wszystkie były jakby na imprezę, w szybkim tempie. Tutaj wokal był głównym punktem, na którym się koncentrowałem, bo chciałem poczuć, że są tam jakieś emocje, które nie były konieczne w wielu jej poprzednich singlach. Chciałem odejść od autotune’a i mieć coś, co brzmi bardziej naturalnie, więc spędziliśmy dużo czasu pracując nad wokalem, by brzmiał, jakby śpiewała prosto z serca (…).
UWAGA: Wygrałem w konkursie płytę Glory, chyba deluxe. A już mam... Może ktoś chce odkupić po korzystnej cenie? :P
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Britney Spears

Post autor: niuto »

Też się nie znam wybitnie na choreografii, ale każdy jest w stanie ocenić poziom tańca. Porównaj występy Britney z show Beyonce, Kylie, Madonny czy Justina i wielu innych. Różnicę nawet laik zauważy. Kiedyś Britney na tańcu i show budowała swoja markę, porównywano ją do Madonny, która też nigdy dobrze nie spiewała, choć robiła to zdecydowanie częściej na żywo. Dziś niestety Britney nie ma na czym budować kariery. Bo nie ma juz ani głosu, ani nie robi wrazenia na scenie. Nie miała też niestety nigdy na siebie takiego pomysłu jak Madonna.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Britney Spears

Post autor: Kamui Shiro »

Nie bawię się w porównania tego typu, to bezsensowne. Tak samo jak oczekiwanie, że każda gwiazda przez xyz lat kariery pełnej przerw i dołów wróci w identycznej formie co w chwilach szczytowej. Dała z siebie i tak dużo ostatnio choćby pod względem wyglądu. Robi sporo jak na swoje możliwości wg mnie i niedocenianie tego jest wredne.

Gdyby Britney czy Madonna były złe w tym, co robią, to by tego nie robiły. Wielkie gwiazdy nie zostają gwiazdami przez pomyłeczkę, to nie rura w tęczowym klubie, gdzie każdy może być diwą. Żeby zaśpiewać tak, jak śpiewa Britney czy Madonna - albo zatanczyc - też trzeba co nieco ogarniać. Tłumaczę oczywiste rzeczy.

Na Tobie nie robi wrażenia, a na kimś robi... Weź se obejrzyj reakcje ludzi na jej występach, poczytaj opinie profesjonalistów, którzy z nią pracowali... hejć na końcu. Nie każdy musi mieć na siebie aż tyle pomysłu co Madonna, Britney miała go na tyle, by przez 18lat mówiono o niej nieraz więcej niż o Madonnie, odpowiadała za pomysł na klipy do paru debiutanckich utworów, mając ledwo 16-18 lat, za swoje próby wyjscia ze schematu. Poczytaj trochę o tym, co się u niej działo w latach 2003-2006 pod względem kreatywności.
Zgadzam się, że zabrakło jej czegoś ekstra, ale niektórzy mają w sobie czynnik, który zapewnia im długie zainteresowanie. Poczytaj recenzje. :)
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2016, 0:39 przez Kamui Shiro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Britney Spears

Post autor: Virtual Tom »

Jej obecny taniec najlepiej wyraża to: :hahaha:
Obrazek Drewno w każdym znaczeniu tego słowa :kijem:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Britney Spears

Post autor: Kamui Shiro »

Niekorzystnego gifa każdemu można zrobić. Zdumiewa mnie, Wirtualny Tomie, że tak nienawidzisz Britney, a tyle czasu i zapału jej poświęcasz, śledzisz co robi, hejcisz co chwila... dobrze Ci z tym? Współczuję. Może spróbuj znaleźć coś pozytywnego na jej temat, sobie na dobranoc :) też się znajdzie, gwarantuję.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2016, 0:15 przez Kamui Shiro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Britney Spears

Post autor: Virtual Tom »

Hejcę każdemu komu się należy, tylko tak razy trzy w stosunku do normy :smierc: A Brit się należy jak mało komu! :d

P.S: Doceń, że już przed Tobą nie używam pseudo ŁYSA :d
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Britney Spears

Post autor: Kamui Shiro »

Super, skoro Ci to potrzebne... Ale ja czegoś takiego nie rozumiem, jak nie lubię jakiegoś wykonawcy, to napiszę to raz, maks dwa, i się odczepię ze swoją negatywną postawą. Przypomnijcie mi, jeśli napisze po raz 3-ci, że Ariana jest do niczego. Wasze posty tylko świadczą o tym, jak wiele Britney budzi nadal zainteresowania.

Nie dziwiłyby mnie takie uwagi parę lat temu, ale teraz, kiedy akurat Spears zaczęła nad sobą pracować, przestała tkwić w miejscu i tylko kłamać, to jest trochę nie fair. Leżącego się nie kopie, myslałem, że każdy zna tę zasadę :) Brit cienko przędzie, popracowała na to, ale też popracowała nad sobą przed i po.

Dodano po 1 minucie 3 sekundach:
Virtual Tom pisze:Hejcę każdemu komu się należy, tylko tak razy trzy w stosunku do normy :smierc: A Brit się należy jak mało komu! :d

P.S: Doceń, że już przed Tobą nie używam pseudo ŁYSA :d

Ooooo :edi: jesteś jednak kochany *
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Britney Spears

Post autor: niuto »

Nie bawię się w porównania tego typu, to bezsensowne. Tak samo jak oczekiwanie, że każda gwiazda przez xyz lat kariery pełnej przerw i dołów wróci w identycznej formie co w chwilach szczytowej. Dała z siebie i tak dużo ostatnio choćby pod względem wyglądu. Robi sporo jak na swoje możliwości wg mnie i niedocenianie tego jest wredne.
No właśnie ty nie rozumiesz chyba tego, co się pisze i wyłapujesz tylko hejcenie. Nikt nie odbiera Britney lat ciężkiej pracy. Sam słuchałem Britney umiarkowanie do wydania "Circus". Napisałem wyraźnie, że na początku kariery przyciągała tłumy swoją świeżością i talentem, ale to się zmieniło i tyle. Fakty są faktami - tańczy jak tańczy i właśnie przez porównanie z innymi gwiazdami można zauważyć tę przepaść. Tobie może się to podobać, każdy ma swój gust, tylko dziwi mnie to, że idziesz w zaparte, kiedy yutube roi się od przykładów pokazujących, że Britney już nie daje rady, co się zresztą na sprzedaż przekłada.

A to, że osoby, które z nią pracowały wypowiadają się o niej pochlebnie to chyba normalne? Nie wyobrazam sobie, żeby producent po skończonej pracy powiedział, że Britney skrzeczy, a wszystko wygładził komputer, bo zarobił na tym miliony.


Ja uwielbiam Mariah, ale zaprzeczam, kiedy ubiera się jak dzidzia piernik, śpiewa z playbacku czy retuszuje okładki płyt...

Bez odbioru! Britney rulez!
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Britney Spears

Post autor: Kamui Shiro »

Jest też dużo filmików, że daje radę. Ja nie oglądam ani jednych, ani drugich, bo nie potrzebuję sobie niczego udowadniać w temacie Britney. Pewnie że mam prawo mieć swój gust i zdanie. Mi się podoba i co w tym złego. Nie wszystko, bezkrytycznego podejścia nie mam. Ale jest postęp i w moim oraz wielu ludzi odczuciu dzieją się teraz całkiem fajne rzeczy po stronie Spears.

Obok masy stukniętych malkontentów jest masa stukniętych fanatyków, więc warto wypośrodkować swoje poglądy, a nie iść w czarno-białe.

Bardzo mi się nie podoba brak zaufania i szacunku ze strony jej dawnych słuchaczy (fanami na pewno nie byli --- popularni tak mają, że idą za nimi i ci, co powinni, i różni netowi nienawistnicy). Ok, znikąd się to nie wzięło, spadek formy i natłok ściem z jej strony był - ale bez przesady. Wizerunek Britney nie polegał nigdy na bezbłędności. Za to właśnie była, jest i będzie lubiana - że jest niedoskonała, frustrująca, że prawda na jej temat pozostaje w pewnym stopniu tajemnicą i zarazem że ma w sobie coś takiego, co przyciąga i powoduje, iż nawet hejterzy śledzą, co u niej.

Polecam ci poczytać każdą cytowaną i polecaną recenzję, choćby artykuł w NME, gdzie pracują ludzie znający się na rzeczy. I potem pisać, że to ja idę w zaparte.
Pewnie że można założyć, że każdy kłamie i został za to kłamanie opłacony, a kariera Britney opiera się na jednej wielkiej ściemie. Ale to już kwestia tego, dla kogo szklanka jest w połowie pełna, a dla kogo pusta. Dla hejterów zawsze będzie coś nie tak. Bez odbioru, daj mi spokój i leave Britney alone ;)

Taka ciekawostka: Glory wcale nie radzi sobie komercyjnie najgorzej. Co prawda zaliczyło megaspadki drugiego tygodnia i szybko opuszcza największe muzyczne rynki, jednak w niektórych krajach to największy sukces Britney od +-15 lat i album sprzedał się nieźle, przy czym od premiery jeszcze nie minął miesiąc. Np. we Włoszech, Hiszpanii, Kanadzie, na Dalekim Wschodzie, w Czechach i na Węgrzech. W Stanach jako tako, góra dół. Zaskakującym jest za to zdecydowany flop we Szwecji. Fani czekają na drugi singiel...
Ja uwielbiam Mariah, ale zaprzeczam, kiedy ubiera się jak dzidzia piernik, śpiewa z playbacku czy retuszuje okładki płyt...
Też masz problemy. Potrzeba doszukiwania się porażki to nie jest coś, co cechuje fana. Retusz, playback i ekscentryczne kreacje były, są i bedą w świecie pop. Mariah jest ok. Też ją lubię i jakoś mi zwisa, jak wyszła na okładce płyty i co z tym robił grafik komputerowy.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Britney Spears

Post autor: Dobi »

Drugim singlem promującym album "Glory" został utwór "Slumber Party". Pomijając kwestię czy nie jest już za późno na promocję albumu, warto nadmienić, że piosenka została wydana w nowej wersji z gościnnym udziałem piosenkarki Tinashe. Jutro pojawi się teledysk a tymczasem nowej wersji można posłuchać w serwisach streamingowych -> Slumber Party
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Britney Spears

Post autor: Kamui Shiro »

Przynajmniej szybko zbiegli premierę teledysku z audio. Zwlekają, zwlekają, bo chyba kombinują jak kon pod górkę, jak by ożywić trupa.
Piosenka fajna, osobiście widziałem w niej najlepszy wybór na drugi singiel, nawet jeśli minie się znowu z listami przebojów.
Ale uwaga, Glory jest w pierwszej piątce kobiecych debiutów tego roku. Komercyjnie ^_^
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Britney Spears

Post autor: Dobi »

I oto teledysk -> Slumber Party ft. Tinashe

Nie jestem zaskoczony jego treścią bo spodziewałem się, że głową rolę będzie w nim grała Britney oraz Tinashe, chociaż od razu widać kto tu jest gwiazdą ;)

Sama piosenka z kolei coraz bardziej mi się podoba. Zwróciłem na nią uwagę już wcześniej ale teraz po kilkukrotnym przesłuchaniu coraz bardzie zapada mi w pamięć i wyróżnia się z albumu.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Britney Spears

Post autor: dorota »

Brit w teledysku wygląda obłędnie .. czy ona coś zrobiła ze swoją twarzą , tj. nosem? :hmmm:

piosenka taka se
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Britney Spears

Post autor: ediva »

dorota pisze:Brit w teledysku wygląda obłędnie .. czy ona coś zrobiła ze swoją twarzą , tj. nosem? :hmmm:
Ma zoperowany nos.
ODPOWIEDZ