Britney Spears

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Zostan stylista Britney :D

Post autor: Robert »

http://www.paperdollheaven.com/

mozna tam dowolnie komponowac odzienie dla slawnych osob, zrobic makijaz X-tinie, ponadto kilka innych ciekawostek, zreszta zobaczcie sami :) swietna zabawa :)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Britney Spears

Post autor: Virtual Tom »

Ale fajne :D
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Britney Spears

Post autor: FRYMIK »

Fajne, tylko, że moja druga połowa nie może od trzech godzin usiąść do komputera- tak mnie to wciągnęło :D
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Britney Spears

Post autor: ANETA »

Rzeczywiście fajniutkie, i chyba zwłaszcza dla kobiet bo takie ubieranie to czysta przyjemność. Panowie pewnie woleliby rozbierać :grin: Szkoda, że Edytki nie ma tam
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Britney Spears

Post autor: B@r »

Britney oglosila na swojej stronie www.britneyspears.com , ze spodziewa się dziecka.
Gratulacje, niech będzie szczęśliwa ze swoim mężem i niech spelni się w roli matki. Cokolwiek by o niej i jej malzenstwie nie pisaly brukowce.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Britney Spears

Post autor: vanity »

gratuluję Brit, choć pierwsze co mi przychodzi do głowy, to współczucie dla dziecka. jakoś trudno mi sobie to wyobrazić. ale w sumie nie jedna kobieta zmądrzała pod wpływem dziecka. mam nadzieję jednak, że to wydarzenie zmieni jej życie na lepsze :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Britney Spears

Post autor: Magda M »

jakos nie umieme jej sobie wyobrazic w roli matki.... hmm.... ale mam nadzieje ze bedzie dobra mamusią.... :)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Britney Spears

Post autor: Estratos »

vanity pisze:gratuluję Brit, choć pierwsze co mi przychodzi do głowy, to współczucie dla dziecka. jakoś trudno mi sobie to wyobrazić. ale w sumie nie jedna kobieta zmądrzała pod wpływem dziecka. mam nadzieję jednak, że to wydarzenie zmieni jej życie na lepsze :)
Dziwny komentarz... Britney jest taka sama osoba jak kazda inna. To pewnie media ja wykreowaly na nie wiadomo kogo. Wiekszosc Polakow nie wyobrazalo sobie Edyty w roli matki a jakos sie sprawdzila (pomijajac slynne zdjecie A.).
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Britney Spears

Post autor: vanity »

na cóż masz rację. ja o Britney wiem tyle co gdzieś przeczytam czy usłyszę. ale wydaje mi się ona niedojrzałą i roztrzepaną dziewuchą. Edyta jest starsza więc i mądrzejsza życiowo. oczywiście życzę Brit najlepszego na tej nowej drodze życia. natomiast ja Edytę potrafiłam sobie wyobrazić jako matkę. Naprawdę!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Britney Spears

Post autor: Magda M »

zgadzam sie troche z vanity... dla mnie Britney to jeszcze takie dziecko... mała dziewczynka "not a girl.. not yet a woman"..... ten jej glosik dziecinny... no ale kto wie... moze okarze sie "zajefajną" mamuską :):D:D:D
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Britney Spears

Post autor: Estratos »

Nie przepadam za muzyka Britney, ale wiem, ze nie moge jej osadzac, bo jej po prostu nie znam,. Wizerunek wykreowany przez media, nia sama czy jej wytwornie to jedno, a prawdziwa ona to drugie. Tak samo jak Polacy maja Edyte za: idiotke, rozhisteryzowana wariatke czy malowana lale, a przeciez wszyscy doskonale wiemy ze tak nie jest. Nie mozna mowic czy ktos sie nadaje czy nie nadaje na matke.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Britney Spears

Post autor: Magda M »

ale tu nikt nie mowi czy brit sie nadaje na matke czy nie... po prostu wszyscy znają i kojarza jako 16latke.... przynajmniej tak jest u mnie... dla mnie to jest zawsze ta sama dziewczyna co w teledysku :one more time" .... i chocby nie wiem co... zawsze bedzie.... nie wiem jaka matka bedzie... niekt tego nie wie... mam nadzieje i zycze jej tego ze bedzie super mamką... ale po prsotu trudno jest mi troche zminic sobie jej wizerunek z Pop star na mamuske...... :P
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Britney Spears

Post autor: Estratos »

magdamiecz pisze:ale tu nikt nie mowi czy brit sie nadaje na matke czy nie... po prostu wszyscy znają i kojarza jako 16latke.... przynajmniej tak jest u mnie... dla mnie to jest zawsze ta sama dziewczyna co w teledysku :one more time" .... i chocby nie wiem co... zawsze bedzie.... nie wiem jaka matka bedzie... niekt tego nie wie... mam nadzieje i zycze jej tego ze bedzie super mamką... ale po prsotu trudno jest mi troche zminic sobie jej wizerunek z Pop star na mamuske...... :P
no tak ;-) to jest zmora gwiazd, ze ludzie zapamietuja jakis okreslony moment ich zycia i ciezko to pozniej wyprzec z pamieci. Niektorzy wlasnie Britney maja za nastolatke -dziewice :P. Edyta tez musi sie do dzisiaj tlumaczyc ze swoich wypowiedzi sprzed 10 lat :P
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Britney Spears

Post autor: Magda M »

hmmmm...... masz racje.... kazdy zawód ma swoje wady :D:D:D nie no ale tak serio mowiąc... niesetyty tak juz jest... jak juz sie sobie ma w głowie taki mały obrazek, wizerunek danej osoby to potem trudno jest tak po prostu przezucic sie na inny... mysle ze jak Brit troche zmieni swoje zachowania to i jej stereotyp sie zmieni.... ale to ciezkie bedzie... bo nie wyobrazam sobie jej bez jej sexi dziecinnego głosu :P

[ Dodano: 2005-04-13, 13:31 ]
a to wlasnie ten jej sexi głos mam w glowie i dlatego dla mnie ona cały czas jest nastolatka.... ;) a nie... męzatka ( ? ? ?)

[ Dodano: 2005-04-13, 13:43 ]
PS. nie ma to jak polemika na temat Britney Spears :P:P:P: :D:D:D:D
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Britney Spears

Post autor: ANETA »

Ja juz od dłuższego czasu byłam wręcz pewna, że Britney jest w ciązy bo to jasno wynikało z jej zdjęć - moje baczne oczka wypatrzą wszytko :grin:
Nie wiem jaka będzie matką, bo tylko ONA zna siebie tak naprawdę. Mimo wszytko życzę jej powodzenia i żeby jej się z Kevinem układało :grin:
ODPOWIEDZ