Kylie Minogue

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Kylie Minogue

Post autor: Virtual Tom »

B@r pisze:Tom!!!

Co nowego u Wiewióry?! :edi: :roll:
Za nią urodzinki! Nowa kolekcja okularów i praca w studio.

Najnowsza informacja ściśle muzyczna - producentem nowego singla Kylie będzie Sigala, podano również że ma to być utwór podobny do "Spinning Around"

-> Sigala - Give Me Your Love (Official Video) ft. John Newman, Nile Rodgers
-> Sigala - Sweet Lovin' (Official Video) ft. Bryn Christopher
-> Craig David & Sigala - Ain't Giving Up
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kylie Minogue

Post autor: Dobi »

19 stycznia premiera nowego utworu "Dancing" :taniec:

-> Kylie Minogue to release new single Dancing this Friday
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kylie Minogue

Post autor: fookmetoo »

Nowy singiel jak i cały album wyciekły już do sieci, ale linki są natychmiastowo usuwane.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kylie Minogue

Post autor: Kamui Shiro »

Wczoraj szukałem na yt, ale nic, pirackich przecieków nie sprawdzam. Jesli Sigala, to dobrze wrózy, lubię ich styl i powinien pasowac do Kylie. Ma szansę teraz odnieść nowy sukces po latach, byle tylko włożyła w to więcej życia i kreatywności niż ostatnio. Timebomb było świetne, ale ostatni album studyjny i świąteczny promocja tak już trochę meeh...
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Kylie Minogue

Post autor: addar »

moze sie ostoi jaki odzut na płyte edz :P:P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Kylie Minogue

Post autor: Piter »

Słyszałem Dancing i podoba mi się. Czekam na klip.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kylie Minogue

Post autor: ray »

Ja też słyszałem. Znalazłem na YouTube bez problemu. Co chwilę ktoś wrzuca, a potem wideo jest usuwane.
Dancing to piosenka w stylu Kylie - lekka, taneczna. Miała być w stylu Spinning around, ale ja tam nie słyszę podobieństwa.
Generalnie jest OK, tylko tekst refrenu jest infantylny, nawet jak na Kylie. Refren brzmi tak:
When I go out, I wanna go out dancing
Ah-ah-ah-ah, ah-ah-ah-ah
When I go out, I wanna go out dancing
Ah-ah-ah-ah, ah-ah-ah-ah
I wanna go out dancing
:lol3:

Jest mi bardzo żal Kylie, że piosenka (lub być może nawet cała płyta) wyciekła do internetu przed premierą. Stało się to samo, co wcześniej z "Rebel heart" Madonny.
Parę dni temu pisano, że pierwszy singiel z nowej płyty wyjdzie w lutym. Czyli to właśnie ze względu na wyciek, premiera Dancing będzie już w piątek.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kylie Minogue

Post autor: Dobi »

Refren rzeczywiście jest dość banalny ale to w stylu Kylie. Sama piosenka jest też w jej stylu chociaż sądziłem, że się rozkręci a płynie dość spokojnie. Nie jest to taki pop jak chociażby w "Timebomb" zalatuje trochę country. To taka potańcówka w niszowym klubie na prowincji niż impreza w modnym klubie w mieście.

-> Dancing (Official Audio)

W moim wypadku na duży plus :taniec2:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Kylie Minogue

Post autor: niuto »

Oj, spektakularnego powrotu nie będzie niestety...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kylie Minogue

Post autor: Kamui Shiro »

Słyszałem fragment póki co, nie ma rewolucji i nie ma wstydu, wybroni się dzięki fanom. Miało być coś jak Spinning Around, a to nie było chyba nic szczególnego, no sorry xD
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Kylie Minogue

Post autor: max28 »

Kamui Shiro pisze:Słyszałem fragment póki co, nie ma rewolucji i nie ma wstydu, wybroni się dzięki fanom. Miało być coś jak Spinning Around, a to nie było chyba nic szczególnego, no sorry xD
Spinning Around był przebojowy, Dancing jest przeciętny, jest bo jest. Podobnie, jak Dobiemu zaraz skojarzyło mi się z country, to z tej przeciętnośći wolę Andromedę.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Kylie Minogue

Post autor: ediva »

Kylie - Dancing pisze:Ah-ah-ah-ah, ah-ah-ah-ah When I go out, I wanna go out dancing Ah-ah-ah-ah, ah-ah-ah-ah
To chyba najgorszy refren w historii Kylie. Brzmi jak przedpotopowe 'hiciory' Vengaboys albo po prostu disco-polo. O ile zwrotki mają jakiś urok, o tyle refrenów nie da się słuchać. Każda nie-singlowa piosenka z poprzedniego albumu Kylie jest o niebo lepsza od tego nowego singla :? Natomiast Andromeda to wysublimowany majstersztyk w porównaniu doń.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kylie Minogue

Post autor: ray »

Nowy album Kylie, "Golden" ukaże się dopiero 6 kwietnia, ale już można zamawiać go na empik.com:
http://www.empik.com/golden-minogue-kyl ... 0,muzyka-p

Wersja standard (z 12 piosenkami) kosztuje 62,99 zł, a wersja de luxe (z 16 piosenkami) - 66,99 zł.
Te ceny są wyrąbane w kosmos. I nie rozumiem, czemu między wersją standard a wersją de luxe jest różnica tylko 4 zł. Ale ponieważ uwielbiam Kylie, i tak kupię tę płytę i to w wersji de luxe. :)
Można też już zamawiać winyl - i tutaj również są dwie wersje, mimo że na obu będzie po 12 piosenek. "Zwykły" winyl kosztuje 99,99 zł, a clear vinyl - 126,99 zł.
Co to jest clear vinyl i czym różni się od normalnego winyla?

Jeśli chodzi o okładkę albumu, to - według mnie - nie jest najlepsza. Kylie na tej okładce powinna nas zachęcać do tańca, a tymczasem ona siedzi rozkraczona na jakiejś starej kanapie. ;-) Ale może ta okładka i tytuł płyty mają sugerować, że na albumie będzie klimat "retro", że Kylie zrobi "step back in time" do lat 2000-2001? Oby, bo wtedy naprawdę miała swój złoty czas.

Dancing nie jest superpiosenką, ale mnie się cały czas podoba. Ten infantylny refren idealnie sprawdzi się na koncertach. Ale mam wrażenie, że Kylie trochę goni w piętkę. O ile pierwszy singiel z jej poprzedniej płyty, czyli Into the blue był trochę przekombinowany i nie miał łatwego do powtórzenia refrenu, o tyle teraz Kylie chyba przegięła w drugą stronę...
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kylie Minogue

Post autor: Dobi »

ray pisze:Jeśli chodzi o okładkę albumu, to - według mnie - nie jest najlepsza. Kylie na tej okładce powinna nas zachęcać do tańca, a tymczasem ona siedzi rozkraczona na jakiejś starej kanapie. ;-) Ale może ta okładka i tytuł płyty mają sugerować, że na albumie będzie klimat "retro", że Kylie zrobi "step back in time" do lat 2000-2001? Oby, bo wtedy naprawdę miała swój złoty czas.
Może w tym coś być. Na początku 2017 roku umieściłem link do artykułu o "nowym rozdziale" w życiu Kylie. Podpisała kontrakt z nową wytwórnią i planowała "great, big, classic Kylie pop record"
Cały artykuł -> tutaj
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kylie Minogue

Post autor: KrzysiekF »

Szykuje się niestety klapa i to duża.

Nie wiem kto wpadł na pomysł singla w postaci Dancing :lol3: :lol3: :lol3: Nie jestem w stanie słuchać tej piosenki dłużej jak minutę.
ODPOWIEDZ