Kylie Minogue

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kylie Minogue

Post autor: Dobi »

Czas świąteczny blisko więc i Kylie przypomina o swojej zeszłorocznej płycie :] 25 listopada ma się pojawić reedycja z dopiskiem Snow Queen Edition. Lista utworów zwiększy się z 16 do 22 a wydawnictwo promuje nowa piosenka -> At Christmas (Official Audio)
It’s The Most Wonderful Time Of The Year
Santa Claus is Coming to Town (featuring Frank Sinatra)
Winter Wonderland
Only You (With James Corden)
Stay Another Day
Christmas Wrapping (with Iggy Pop)
At Christmas
I’m Gonna Be Warm This Winter
Every Day’s Like Christmas
Wonderful Christmastime (with Mika)
100 Degrees (with Dannii Minogue)
Let It Snow
I Wish It Could Be Christmas Everyday
White December
2000 Miles
Santa Baby
Christmas Isn’t Christmas ‘Til You Get Here
Have Yourself A Merry Little Christmas
Oh Santa
Cried Out Christmas
Christmas Lights
Everybody’s Free (To Feel Good)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kylie Minogue

Post autor: ray »

Dobi pisze:Lista utworów zwiększy się z 16 do 22 a wydawnictwo promuje nowa piosenka -> At Christmas (Official Audio)
Zajebiście! Nie mam pierwszej wersji tej płyty, więc od razu kupię tę rozszerzoną.

Kocham piosenkę Only you. <3
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Kylie Minogue

Post autor: Virtual Tom »

Jeśli ktoś nie nabył wersji deluxe to liczba nagrań zwiększa się z 13 do 22 :kastaniety:

Zaraz po północy reedycja ukazała się w streamingu - cudowna okładka, Wiewióra przebrana za Choinkę :choinka:

Spotify
-> Kylie Christmas (Snow Queen Edition)

Deezer
-> Kylie Christmas (Snow Queen Edition)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kylie Minogue

Post autor: Dobi »

Nowy rok nowa Kylie :d Wyczytałem, że Wiewióra podpisała kontrakt płytowy z nową wytwórnią i planuje wydać klasyczny popowy album oraz przy okazji może książkę i film.
Zastanawiam się co rozumieją przez słowa "klasyczny". Pewnie chodzi o płytę utrzymaną w modnych obecnie klimatach wczesnych lat 90 bo przecież wtedy powstały (podobno) najlepsze albumy :hmmm: Jestem zaintrygowany :aloha:

Do poczytania -> Kylie Minogue signs new record deal with BMG, new album expected this year
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Kylie Minogue

Post autor: Virtual Tom »

I już po zaręczynach, Joshua skoczył sobie na bok z hiszpańską aktoreczką, oby nie przełożyło się to na pracę nad płytą.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kylie Minogue

Post autor: Kamui Shiro »

ray pisze:
Dobi pisze:Lista utworów zwiększy się z 16 do 22 a wydawnictwo promuje nowa piosenka -> At Christmas (Official Audio)
Zajebiście! Nie mam pierwszej wersji tej płyty, więc od razu kupię tę rozszerzoną.

Kocham piosenkę Only you. <3
Ja tez lofciam Only You! Ale tak ogólnie nie czuję póki co jakoś klimatu na superpłytę od Kylie. Ale kto wie, może nagra nawet nowe Can't Get You :hellobaby:
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Kylie Minogue

Post autor: fanusia_anka »

Kylie może być tylko jedna! Najmłodsza Kardashianka chce zastrzec imię. Ostra reakcja Kylie Minogue.
http://viva.pl/ludzie/newsy/kylie-jenne ... paign=post
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kylie Minogue

Post autor: Kamui Shiro »

Minóg tylko na tym zyska przecież, reklama, jakiej nie miałaby nigdy na tym etapie.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kylie Minogue

Post autor: Dobi »

Zastanawiam się jak trzeba być "dziwnym" aby chcieć opatentować swoje imię? Adwokaci Minogue dobrze napisali, że jest to jedynie "drugoplanowa gwiazdka telewizyjna", która jest znana z tego, że jest znana. Nie ma nawet sensu ich porównywać bo byłby to policzek dla Minogue. Rozgłos jej to przyniesie napewno, chociaż nie wiem czy Minogue jest aż tak popularna w Stanach. Virtual Tom może na ten temat pewnie powiedzieć więcej ;)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kylie Minogue

Post autor: Kamui Shiro »

Chciała opatentować dlatego, żeby nie mylono jej z Kylie Minogue, albo dlatego, by przysporzyć tamtej rozgłosu.
Raczej na pewno nie robiła tego bez myśli o Kylie, chociaż z drugiej strony, też Kylie Minogue robi trochę siarę, kłócąc się praktycznie o to samo. Gwiazdy wielkiego formatu, które używały swojego imienia jako marki, po prostu nie miały żadnej konkurencji do tej pory ;) nie znam żadnej drugiej sławnej Whitney, Britney, Janet, Beyonce, chociaż... piątym najpopularniejszym wynikiem Google'a na hasło "Whitney" jest Whitney Johns, trenerka fitness. Niemniej, na pewno mniej aktualnie sławna jak Kylie Jenner. I dla masy młodzieży, zwłaszcza w Stanach pewnie, Kylie = jenner, nie MInogue. I o to też potoczy się wojna społecznościowa ;)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kylie Minogue

Post autor: ray »

Nie rozumiem, jak można porównywać status Kylie Minogue ze statusem Kylie Jenner.
Kylie Minogue jest znana z tego, że wydała kilkadziesiąt popowo-dance'owych hitów, a jej koncerty to dopracowane pod każdym względem wielkie show. Natomiast Kylie Jenner jest znana z tego, że ma siostrę, która jest znana z tego, że ma wielką dupę. Tyle. :)

Po dłuższej przerwie oglądałem niedawno DVD z trasy "Aphrodite: Les Folies Tour" z 2011. Przejrzałem ten wątek i ze zdziwieniem odkryłem, że nikt - nawet Virtual Tom - nie napisał nic o wydaniu tego DVD.
Trasa, w którą Kylie wyruszyła po wydaniu "Aphrodite", była po prostu fenomenalna - mamy tu Minogue jako Afrodytę na muszli, rydwany, lot z aniołem, brazylijski karnawał, fontanny na scenie i oczywiście świetne kreacje i niesamowitych tancerzy (na szczęście, mocno rozebranych ;-)). Pod względem estetycznym show jest gejowskie aż do granic (dlatego Addarowi pewnie by się nie spodobało), może troszkę kiczowate, ale i tak rozmach tego widowiska i wyczucie, z jakim je przygotowano, są naprawdę imponujące. Do tego Kylie zaśpiewała aż 11 spośród 12 piosenek z płyty "Aphrodite", a największe przeboje przedstawiła w nowych wersjach - np. Can't get you out of my head zaaranżowano na rockowo, a Slow - na jazzowo. Koncert został wydany na DVD, Blu-ray i CD już pod koniec 2011, ale można go też obejrzeć na YouTube - tutaj. Polecam. Tak właśnie powinny wyglądać koncerty Edytki. :)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kylie Minogue

Post autor: Kamui Shiro »

Można porównywać - pod kątem sławy.

To tak jakby książę Karol postanowił opatentować imię Karol i fani Karola Wojtyły by się pogniewali, że co tam księciu do papieża. No, nic tam, ale co poradzić na to, że są kraje i pokolenia, gdzie "Karol" bardziej kojarzy się z tym a nie z tamtym.

Teraz są takie wspaniałe czasy, że naprawdę nie trzeba nic umieć artystycznego, a mieć fanów więcej niż najbardziej pracowite artystyczne mrówki, supergwiazdy pop itd., no taka era, mozna podziękować durnym portalom społecznościowym i telewizji tylko. Kylie M. za słabo się na tych kanałach promowała,w porownaniu z Kylie J. ;)

Show jest gejowskie czyli co, panowie się całują i coś więcej? Jak nie, to trochę mieszanie pojęć - ja nie wiem, czemu równać gejostwo z kiczem

Osobiscie nie jestem fanem Kylie (żadnej xD), ale też doceniam (obie XD), a ta starsza ma na koncie naprawdę spoko nagrania - i szacunek za wierność scenie, impakt, przemyślany wizerunek. Ogólnie jednak dobre płyty i utwory gonią u niej mocno średnie, a charyzmy do tego wszystkiego jednak też chwilami brak, tak mi się wydaje. Koncerty to od dawna jej megamocna strona i może dlatego nikt nic nie pisał xD koń jaki jest, każdy widzi xD
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kylie Minogue

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:Show jest gejowskie czyli co, panowie się całują i coś więcej? Jak nie, to trochę mieszanie pojęć - ja nie wiem, czemu równać gejostwo z kiczem
Widziałeś ten koncert?
Nie chodzi mi o to, czy się całują, czy nie, ale o pewne przerysowanie w warstwie wizualnej tego show.
Związek estetyki gejowskiej z kiczem to już jest osobny temat. Swoją drogą, to ciekawe, skąd w występach gejowskich diw, jak i samych drag queens, takie zamiłowanie do kiczu...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kylie Minogue

Post autor: Kamui Shiro »

Temat do dłuższej dyskusji dla zainteresowanych ;) wydaje mi się, że chodzi trochę o prowokację i skłonność do przesady, trochę o sentymentalizm, trochę o potrzebę bycia słodkim i uroczym.

Pewnie nie widziałem, ale pytam po prostu dlatego, żeby nie konotować od razu kiczu samego w sobie jako czegoś gejowskiego :P Smuci mnie trochę to przepisywanie, kiczowatość takich gwiazd jak Kylie może być odbierana nie tylko przez ten kanał :) ;) doszło do tego, że jak zobaczymy tęczę na niebie, to pomyślimy: o, ale gejowsko ;p (nie że mam z tym problem, ale fajnie jak to wszystko ma rózne równoprawne oblicza)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kylie Minogue

Post autor: B@r »

Tom!!!

Co nowego u Wiewióry?! :edi: :roll:
ODPOWIEDZ