Eurowizja 2007

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Eurowizja 2007

Post autor: Aro »

Ruszają Krajowe Eliminacje do Eurowizji

Już dziś ruszają Krajowe Eliminacje do 52. Konkursu Piosenki Eurowizji - Helsinki 2007.


Eliminacje mają wyłonić piosenkę, która będzie reprezentować Telewizję Polską w Konkursie odbywającym się w maju w Finlandii.

Piosenka reprezentująca nasz kraj zostanie wybrana głosami Komisji Konkursowej i widzów. Utwory do konkursu można zgłaszać do 15 listopada 2006 r. do Redakcji Rozrywki Programu 1 TVP. Następnie Komisja wybierze z nadesłanych propozycji piosenki i wykonawców, którzy wystąpią w kończącym krajowe eliminacje koncercie "Piosenka dla Europy".

Koncert będzie miał miejsce 3 lutego 2007 roku w Warszawie. 24 godziny przed imprezą podane zostaną numery audio-tele do głosowania na utwory konkursowe.

Półfinał 52. Konkursu Piosenki Eurowizji – Helsinki 2007 odbędzie się 10 maja 2007 r. Finał Konkursu będzie miał miejsce 12 maja.
Dość wcześnie zaczynają. Może Edyta jednak się skusi i zgłosi jakiś nowy kawałek. :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Eurowizja 2007

Post autor: vanity »

Aro pisze:Może Edyta jednak się skusi i zgłosi jakiś nowy kawałek
ArO nie zaczynaj..... :D
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Eurowizja 2007

Post autor: Michael »

Może TVP powinna sobie po prostu odpuścić udział w ESC? 8) Po co znów się kompromitować :P
sebek26
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2006, 13:53
Lokalizacja: szczecin-poznań

ja proponuję DODI RABCZEWSKA !

Post autor: sebek26 »

mimo, iz ją niezbyt lubię (jako osobę) to muzycznie laseczka jest dobra i pewnie zrobiła by niezłe widowisko, ale znając DODI to pewnie nie zgłosi się z obawy przed ewentualną kompromitacją jakby jej nie wyszło...
później w kolejności proponuję:
Queens-skoczne pioseneczki
Cerekwicka Kasia-nastojowa:)
.....główkuję i niestety nikt inny nie chodzi mi po głowie:)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Eurowizja 2007

Post autor: Aro »

Ja prawdę mówiąc nie mam pojęcia kto w tej chwili miałby największe szanse na wejście chociaż do finału. Skoro przebojowe Ich Troje sobie nie poradziło to kto? Doda? Myśle, ze dla Europy będzie to po prostu ładna blondi czyli nic specjalnego. Jedynie wielki show w wykonaniu Dody sprawi, ze ktos zwroci na nią uwagę.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Eurowizja 2007

Post autor: ANETA »

Queens to zbiór panienek bez głosu, najwiekszy kicz w Polsce łacznie z Blogiem 27.

A Doda do Eurowizji raczej nie zgłosi swojej piosenki, boi sie kompormitacji. Polskie eliminacje pewnie by wygrała ale samą Eurowzjie juz byłoby trudno
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Eurowizja 2007

Post autor: Bob »

Jestem zdecydowanie za występem Edyty , a właściwie na razie za udziałem w eliminacjach.
W tym momencie hmm powiedzmy kariery 8) nie ma nic do stracenia, gorzej być juz chyba nie może, a w przypadku hitu i ewentualnego wygrania w polskich eliminacjch-własciwie darmowa promocja ze strony tv publicznej.Wystarczy zajrzeć na ebay -hasło Edyta Gorniak -wyświetają sie prawie same CD i DVD z Eurowizji.
Słucham odzyskanego z dvd To nie ja i po raz tysięczny wzruszam sie , tak genialne było to wykonanie /i tak genialnie zrobiłem to nagranie :P /
Może stała by się w końcu sprawiedliwość dziejowa i Edyta po tych 13 latach wygrałaby, bo w moim odczuciu przy każdym słuchaniu duetu Irlandczyków mam skojarzenia z takim pierdu-pierdu w stylu Gdzie się podziałyyyy tamte prywatki ;)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Eurowizja 2007

Post autor: Magda M »

Eurowizja to juz dawno spadła na psy... i od dawna nie wygrywa nic wartościowego....

Ale przyznam Ci racje Bob z tą "darmową promocją". Tak samo wypromowana została Kaska Cerekwicka... Na Eurowizje nie pojechala - i dobrze, bo tam nie liczy sie talent tylko show :roll: .... A "Na kolanach" zna i lubi troche ludzi..... Mi osobiscie bedzie pasować jak Edka bedzie miala fajną piosenke a nie przejdzie eliminacji bo przeciez Ich Troje wreszcie ... musi wygrać tą Eurowizje :shock: :lol3: 8P
Fighter
Hope for us
Hope for us
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2006, 11:29
Lokalizacja: Polska

Re: Eurowizja 2007

Post autor: Fighter »

Eurowizja to wielki kicz. Nawet chyba Edyta mowila, ze kiedys to byl ceniony festiwal a teraz cos okropnego. Doda wg mnie nadaje się na Eurowizję. Ma jakis glos, dobrze wyglada. Ona pokaza cialko, zapiewa denną, kiczowatą piosenkę i ma szanse.

Bardzo czesto slucham Edzi jak spiewala TNJ na Eurowizji. Najczesciej proby, bo wg mnie tam lepiej zaspiewala. Pokazala wielką klasę, a przeciec miala powazne problemy z glosem.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Eurowizja 2007

Post autor: vanity »

magdamiecz pisze:Ale przyznam Ci racje Bob z tą "darmową promocją". Tak samo wypromowana została Kaska Cerekwicka...
i inni, Sistars też podobno z Freedom nie mieli ochoty tam jechać, ale promocja....
magdamiecz pisze:Mi osobiscie bedzie pasować jak Edka bedzie miala fajną piosenke a nie przejdzie eliminacji bo przeciez Ich Troje wreszcie ... musi wygrać tą Eurowizje
ludzie mogą się podeprzeć jej występem w 94 i zagłosować, jak nic nie wygra to ją zlinczują. jeśli weźmie udział w polskich eliminacjach (tylko w celu promocji nie chcąc jechać na galę) i przegra to też mogę pisać że się już skończyła....
wolę by w to nie wchodziła....
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Eurowizja 2007

Post autor: Michael »

Na temat ewentualnego udziału Edyty w ESC 2007 jakiś czas temu zostało napisane już prawie wszystko na tym forum. Edyta powiedziała, że nie ma zamiaru startować w preselekcjach, więc nie widzę sensu nadal drążyć tego tematu. Skupcie się na potencjalnych kandydaturach innych wokalistów/zespołów! 8)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2006, 19:36 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Eurowizja 2007

Post autor: vanity »

Michael pisze:Na temat ewentualnego udziału Edyty w ESC 2007 jakiś czas temu zostało napisane już prawie wszystko na tym forum. Edyta powiedział,że nie ma zamiaru startować w preselekcjach, więc nie widzę sensu nadal drążyć tego tematu.
cóż poradzić, temat wraca jak bumerang...
Michael pisze:Skupcie się na potencjalnych kandydaturach innych wokalistów/zespołów!
to proste, wszyscy poza Edytą no i może jeszcze Mandaryną bo live nie wyciągnie :D
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Eurowizja 2007

Post autor: Monalisa »

Heyka! Moim zdaniem Edytka powinna startować w konkursie Eurowizji, bo to jest nasza jedyna polska piosenkarka, któa ma tak dobry głos i do tego potrafi się dobrze zaprezentować, a to jest najważniejsze w taki konkursie. Samo to jaki Edyta odniosła sukces na Eurowizji w 94 roku. Narpawde, fajnie by było jak by znowu wystartowała w konkursie :D :lol: Mam nadzieje że wiekoszość się ze mną zdodzi, bo każdy wie jaka jest Edyta Góniak :d
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Eurowizja 2007

Post autor: grzechoo »

Ale teraz to nie ma znaczenia że to najalepszy polski głos i że dobrze sie prezentuje. W 94 wybierało jury teraz głosują telewidzowie a gusta są różne, zrestzą wystarczy popatrzeć na to co ostatnimi laty wygrywa. Moim zdaniem Edyta niemiałaby szansy na pierwszą trójkę może gdzies w okolicach miejsca 10 w najlepszym razie.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Eurowizja 2007

Post autor: ANETA »

Lepiej niech nie jedzie, nie rozumiem po co miałaby jescze raz tam jechac. Kolejna próba Ich Troje tez była beznadziejna.
ODPOWIEDZ