MTV "bez prądu"-polska edycja!

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Piter »

Tak, na pewno.
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: flame »

Scyntia pisze:Mnie sie podobal wystep Korn'a z Amy Lee. :) Switne.. ale Kayah?? Nie bardzo moim zdaniem to czesc jej wielkiego powrotu do show biznesu! Taki come back! Chce za wszelka cene sie przypomniec! Nie wyszlo jej to najlepiej
Powrotu do show biznesu? Kayah jest w samym jego środku - oprócz bycia szanowaną i uznaną artystką jest też głową jedenj z najciekawszych i najprężniej rozwijających się wytwórni fonograficznych (Kayax). Unplugged Kayah zostało zrobione na naprwadę światowym poziomie a Kayah pokazała, że nie trzeba się uciekać do fanfar, cekinów i zimnych ogni na scenie bo muzyka, jeśli dobra, obroni się sama.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Chill-out »

Scyntia pisze:Mnie sie podobal wystep Korn'a z Amy Lee. :) Switne.. ale Kayah?? Nie bardzo moim zdaniem to czesc jej wielkiego powrotu do show biznesu! Taki come back! Chce za wszelka cene sie przypomniec! Nie wyszlo jej to najlepiej
:lol3: Jaki come back?! :lol3:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Piter »

Żeby się nie wdawać w bezzasadne spory, powiem tylko, że mnie, jako wielbiciela talentu tej artystki, najbardziej cieszy, tak trochę egoistycznie, fakt zaprezentowania perełek repertuaru, a nie muzyki dla mas. Żałuję, że na płycie nie znalazły się dwa genialne i być może najlepsze wykonania wieczoru - "Tam będę" i "Większy apetyt".
Scyntia
Sit down
Sit down
Posty: 69
Rejestracja: 13 cze 2007, 17:04
Ulubiony album: kaŻdy
Ulubiona piosenka: To nie ja, Dotyk
Lokalizacja: Zawiercie

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Scyntia »

Tak come back.. dobrze napisalam. O Kayah duzo osob zapomniala teraz postawnowila sie przypomniec. Co z tego ze ma firme ok niech ma i krzyz na droge. Ale kiedy wydala osttanio jakas plyte? :hellobaby:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: vanity »

Scyntia pisze:Tak come back.. dobrze napisalam. O Kayah duzo osob zapomniala teraz postawnowila sie przypomniec. Co z tego ze ma firme ok niech ma i krzyz na droge. Ale kiedy wydala osttanio jakas plyte?
no to był ten chyba Testosterom, potem The best czy jakoś tak, a teraz niedawno MTV Unplugged. do tego sama pisze teksty komponuje siebie produkuje, gra koncerty, ma firmę, która wydaje innych.
mało robi? ona wydaje z 10 płyt (swoich i innych wykonawców) w czasie kiedy Edyta jest w stanie wydać tylko singla :P
i pewnie nawet znadzie czas by do dziecka zaglądnąć.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Chill-out »

Scyntia pisze:Tak come back.. dobrze napisalam. O Kayah duzo osob zapomniala teraz postawnowila sie przypomniec. Co z tego ze ma firme ok niech ma i krzyz na droge. Ale kiedy wydala osttanio jakas plyte? :hellobaby:
A Ty na pewno wiesz kim jest Kayah? 8P
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: flame »

vanity pisze:
Scyntia pisze:Tak come back.. dobrze napisalam. O Kayah duzo osob zapomniala teraz postawnowila sie przypomniec. Co z tego ze ma firme ok niech ma i krzyz na droge. Ale kiedy wydala osttanio jakas plyte?
no to był ten chyba Testosterom, potem The best czy jakoś tak, a teraz niedawno MTV Unplugged. do tego sama pisze teksty komponuje siebie produkuje, gra koncerty, ma firmę, która wydaje innych.
mało robi? ona wydaje z 10 płyt (swoich i innych wykonawców) w czasie kiedy Edyta jest w stanie wydać tylko singla :P
i pewnie nawet znadzie czas by do dziecka zaglądnąć.
Dokładnie. O Edycie może i mówi się w mediach więcej ale z całą pewnością nie jest to za sprawą jest wyczynów na polu muzycznym...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Piter »

Scyntia pisze:Tak come back.. dobrze napisalam. O Kayah duzo osob zapomniala teraz postawnowila sie przypomniec. Co z tego ze ma firme ok niech ma i krzyz na droge. Ale kiedy wydala osttanio jakas plyte? :hellobaby:
No i co? To koncert Unplugged trza nagrywać tuż po wydaniu płyty? Przykro mi Scyntia, ale albo jesteś bezrozumna, albo chodzi Ci wyłącznie o to, żeby narobić szumu wokół siebie. Żałosne, bo i durne.
Scyntia
Sit down
Sit down
Posty: 69
Rejestracja: 13 cze 2007, 17:04
Ulubiony album: kaŻdy
Ulubiona piosenka: To nie ja, Dotyk
Lokalizacja: Zawiercie

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Scyntia »

Piter nie bedziesz mi mowic jakie mam miec zdanie na dany temat albo jakiego mam nie miec . Tak uwazam i koniec a ze ty uwazasz inaczej to juz twoj problem. Nikt nie bedzie narzucal swojego zdania innym.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Piter »

Nie mam nic przeciwko Twojemu zdaniu, a miej sobie, jakie chcesz. Po prostu brak tu logiki, jakiegoś sensu. I wszystko.
Woyt
Invisible
Invisible
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2007, 10:57
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Love is on the line
Lokalizacja: że znowu, że tak

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Woyt »

Dziś Kayah odebrała Złotą Płytę za "MTV Unplugged" :)
Pola
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 03 sty 2007, 7:59
Lokalizacja: Katowice

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Pola »

Woyt pisze:Dziś Kayah odebrała Złotą Płytę za "MTV Unplugged" :)
Dopiero teraz ? Myślałam, że lepiej się ta płyta sprzedaje.
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: pilsner »

troche a propos MTV, bardzo obiecujący artykuł:

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyd ... a_a_5.html
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: lisa »

Dobrze zrozumiałam ten artykuł? Hey i Unplugged? Tak? W takim razie bardzo się cieszę. Była Kayah, to Nosowska też może, tymbardziej, że bardzo lubię tą artystkę.
Do kompletu brakuje mi jeszcze tylko naszej Edki i Chylińskiej. Echhh...marzenia :P
ODPOWIEDZ