Top Trendy 2007

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Top Trendy 2007

Post autor: magda s »

nie nie są, ale cóż układy.. o i dziwnym trafem nie schodizli ze sceny jakby wiedzieli,że wszystko dla NICH!a po kutę to jury było,ani opini ani nic nie było, bez sensu kompletnego:/niedopracowany ten festiwal jak zwykle porażka moim zdaniem i już...
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top Trendy 2007

Post autor: kinga »

magda s pisze:a po kutę to jury było,ani opini ani nic nie było, bez sensu
No wlasnie mialam o tym pisać... Mogli jakąś opinię wyglosić czy coś, a nie... po co w ogóle tworzyć jakieś jury? :?
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Top Trendy 2007

Post autor: magda s »

powiem tak no tylko,że jury zaśpiewało haha jedyny moment kiedy dali głos...nie wiem możnaby zrobić tak jak finał szansy na sukces,że jakieś punkty przyznawać czy coś...chyab Edi dla pieniążków zasiadła, bo promocja też średnia skoro nie swoją piosenkę zaśpiewała...
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top Trendy 2007

Post autor: kinga »

magda s pisze:.chyab Edi dla pieniążków zasiadła, bo promocja też średnia skoro nie swoją piosenkę zaśpiewała...
Wiesz, Magda, piosenka swoja czy nie, ale zawsze ludzie uslyszeli Edyty glos, pokazala się, wystąpila. To też się liczy.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Top Trendy 2007

Post autor: vanity »

kinga pisze:a też nie, szczerze, to nie widzę nic ciekawego ani w nich samych, ani w ich barwach glosów.
ja uważam że pod względem wokalu są lepsi od tatusia, tzn jednen z nich, ale ja ich nie rozpoznaję.

córka Kozidrak - zdaje się Kasia Pietras z Kasmirem - ładnie, ale ciągle czekam aż się u nich coś rozwinie. ciągle mam w pamięci Opole i ich debiut, a o nich ciągle cisza....
magda s pisze:robią szopkę np z Połomskiego,
kto robi szopkę z Połomskiego?
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Top Trendy 2007

Post autor: magda s »

kurcze moze jakoś to źle zabrzmiało, bo ja to się ciesże że nie zaspiewała nowej!!:):):) tylko staram się zrozumieć motyw jury w tym "festiwalu" 8)
p.s. właśnie obejrzałam fotki Dody na różnych agnecjach, jejkuuu ona mnie rozwala jest tak h,m,mmmm obleśna wulgarna,że wygląda jak zdzira pierwsza z brzegu i tancerka gog go na rurze czy co:/nie mówię o piosenkach nawet nie słyszałam, oceniam wygląd!
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top Trendy 2007

Post autor: kinga »

ja uważam że pod względem wokalu są lepsi od tatusia, tzn jednen z nich, ale ja ich nie rozpoznaję.
Wokalu tatusia to ja w ogóle nie mogę sluchać, więc zgadzam się, że barwowo niebo i ziemia 8) Chociaz pewne podobieństwo slychać....
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Top Trendy 2007

Post autor: magda s »

vanity pisze:magda s napisał/a:
robią szopkę np z Połomskiego,

kto robi szopkę z Połomskiego?
_________________
publiczność, no litości nie powiesz mi że im sie podobało :shock: :? zawsze jak wychodzą starzy tej sceny naszej polskiej to są śmiechy i niby super zabawa po 5piwkach:]
tomasz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 364
Rejestracja: 08 gru 2006, 21:27
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Śląskie

Re: Top Trendy 2007

Post autor: tomasz »

96 Project i Loszka Vera (chyba tak on się nazywa?) jak dla mnie najlepiej wypadli, szkoda ze zadnej nagrody nikt z nich nie dostał. też mnie zastanawia sens istnienia tego jury, jakies to naciagane troche
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Top Trendy 2007

Post autor: magda s »

idac dale3j tzn krytykując ten "festiwal" jakos sensu nie widze rozkładu tego wieczorka,tzn no tka wykonawcy trendy to rozumiem,przynzawanie nagród, jury jakby miało coś do powiedzenia to też(weszła Caryca i już) występpy członków jury no tez jakas logika, I Kopania jako zeszłoroczny laureat, ale po co Kilijański, Brodka, Bułecka??a Połomski ludize naprawdę niedopracowany mają ten program"festiwalu"jakieś takie wtrącanie , przerywniki nie no bez ładu i składu zupełnie jak ta moja wypowiedź :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Top Trendy 2007

Post autor: vanity »

ja to sobie pomyślałam, że same Trendy mogłoby być nudne, więc wsadzili gwiazdy między by ludzie oglądali.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Top Trendy 2007

Post autor: Magda M »

kinga pisze:Kashmir o dziwo mi sie dzisiaj podobal w pierwszej piosence. Druga nudna.
to tak jak i mnie :) i był tam niezły pan gitarzysta :hellobaby:


A podobała mi sie rockowa wersja TOXIC! Ma ktoś mp3???? Bosssskie :D


Silski - tak ma fajny głos... a tak sie chlopak marnuje :roll:

Dzisiejsza para prowadzących... dobrana :lol3: Koterski bedzie rozchwytywany :lol3: ja nie wiem, że TVN go nie trzyma dla siebie :d

Podobał mi sie "ukrainski chórek" i te jego wstawki :) "Zabierzcie Koterskiego " the best 8P
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Top Trendy 2007

Post autor: grzechoo »

96 Project nie widziałem, ale Losza i Kashmir podobali mi się. Nagrodę przynałbym Loszy, obie piosenki śwetnie zaśpiewane
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Top Trendy 2007

Post autor: Gabra »

magda s pisze:ale po co Kilijański,
bo ja go lubie :lol:

ciesze sie ze zwyciestwa Braci - niby ktos ma racje mowiac, ze ludzie ich juz znaja, ale jednak sukcesu nie osiagneli, radia ich nie grywaja... Moze teraz sie zmieni na lepsze :)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top Trendy 2007

Post autor: Chill-out »

Wczorajszy koncert zdecydowanie lepszy niz piątkowy.Artysci Trendy dobrze wypadli.Rewelacyjnie wypadł Kashmir,jak i wszyscy poza Loszą :? Koleś tragiczny...Bardzo łądnie brzmiała Steczkowska.Ogólnie bardzo mi sie koncert podobał.
ODPOWIEDZ