Top Trendy 2007

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Top Trendy 2007

Post autor: monia80 »

jak lubie Justynke Steczkowska to niestety za wczorajszy wystep musze ja skrytykowac-nie porwala mnie wogle zawsze justyna ma klase ,styl i wogole tak wczoraj no niestety -strasznie tez wygldala w tych spodenkach tak to mozna na zakupy isc po buleczki-justyna zawsze pieknie sie ubierala suknie sliczne nie wiem co to sie wczoraj stalo :?
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top Trendy 2007

Post autor: Chill-out »

monia80 pisze:jak lubie Justynke Steczkowska to niestety za wczorajszy wystep musze ja skrytykowac-nie porwala mnie wogle zawsze justyna ma klase ,styl i wogole tak wczoraj no niestety -strasznie tez wygldala w tych spodenkach tak to mozna na zakupy isc po buleczki-justyna zawsze pieknie sie ubierala suknie sliczne nie wiem co to sie wczoraj stalo :?
No ale Justyna już sie rozstała z sukniami i dawnym stylem.Z nowa płytą-nowy wizerunek.

[ Dodano: 2007-06-10, 11:41 ]
radek pisze:
Chill-out pisze:Ja nie powiedziałem,ze ona byławinna tylko,ze być może przyczyniła się do tego.
Ok. A co miala zaspiewac jeszcze, co spiewala na probach?
Nie wiem co miała zaśpiewać podczas koncertu.O próbach nie będę mówił.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Top Trendy 2007

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

Dabrowska mnie rozczarowala...

Rynkowski w C'est la vie... bomba to moja ulubiona piosenka Zauchy

.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Top Trendy 2007

Post autor: magda s »

włodarczyk mi się z Antkowiakiem podobała...DĄbrowskiej nie trawię i Flinty też , reszty nie pamiętam po prostu...Wilki teraz luknę dla ochłody...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Top Trendy 2007

Post autor: Piter »

Podobała mi się Włodarczyk, zabrzmiała bardzo lekko. Antkowiak mi się nie podobał. Podobała mi się Geppert, ale chyba nie jestem obiektywny. Zaskoczyła mnie Dąbrowska - na plus. I zauroczyła, jak zwykle zresztą, Łobaszewska. Za mało jej dziś było, zdecydowanie za mało!
Aha, "Łatwopalni". Wolę Marylę. Występ Braci był co najwyżej poprawny. Miałem wrażenie, że Piotrowi zwisa, o czym śpiewa.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Top Trendy 2007

Post autor: magda s »

Piter pisze:Miałem wrażenie, że Piotrowi zwisa, o czym śpiewa.
_________________
haha ja mam zawsze takie wrażenie, nawet jak swoje piosenki nucą...
tomasz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 364
Rejestracja: 08 gru 2006, 21:27
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Śląskie

Re: Top Trendy 2007

Post autor: tomasz »

Poza Edytą w dzisiejszym koncercie świetny występ Edyty Geppert, szkoda że tylko jeden utwór, ale Jacek Cygan chyba w ogóle ze dwa tylko jej napisał, Agnieszka Włodarczyk całkiem dobrze sobie radzi, a Polsat nieźle ją lansuje, Łobaszewska super, a Ania Dąbrowska jak dla mnie lepiej brzmi z płyt... Vondrackovej w ogóle nie potrafiłem zrozumieć, a to coś o sikoreczce i Daniec - miałem wrażenie, że to jakaś żałosna impreza w TVP2
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Top Trendy 2007

Post autor: vanity »

Piter pisze:Podobała mi się Geppert, ale chyba nie jestem obiektywny
mnie się podobało, z małym wyjątkiem, akurat w piosence "Jaka róża..." lubię jak jest głosno fortepian, tutaj nie był.....
Piter pisze:Aha, "Łatwopalni". Wolę Marylę. Występ Braci był co najwyżej poprawny. Miałem wrażenie, że Piotrowi zwisa, o czym śpiewa.
też mnie to nie ruszyło.

aha i w finale fajnie się mylili :d jedni śpiewali "na górze" inni "na dole", myliły im się piosenki :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Top Trendy 2007

Post autor: Magda M »

Piter pisze:Podobała mi się Włodarczyk, zabrzmiała bardzo lekko. Antkowiak mi się nie podobał.
zgadzam sie. W ogole On fałoszował ... Aga jest nowicjuszką wiec rozumiem.... ale On wyszedł gorzej od niej... Aga fajnie :)
tomasz pisze:Poza Edytą w dzisiejszym koncercie świetny występ Edyty Geppert,
TAK!!!!
Piter pisze:ha, "Łatwopalni". Wolę Marylę. Występ Braci był co najwyżej poprawny. Miałem wrażenie, że Piotrowi zwisa, o czym śpiewa.
zero emocji, bezadzieja :?
DYZIO_MARZYCIEL pisze:Dabrowska mnie rozczarowala...
mnie też... chyba toczy wojne ze stylistą i fryzjerem :/

Flinta... nie pasuje mi jej głos do głosu Rynkowskiego... Ich duet mi sie nie podobał..
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Top Trendy 2007

Post autor: Gabra »

powrzucałam trochę różnych występów z Sopotu, najwięcej TOP, no i Cyganerii. z Trendów prawie nic, bo mi karta nie chodziła
http://gabra.wrzuta.pl/katalog/hMqQC0Pl8k/sopot
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Top Trendy 2007

Post autor: Piter »

Gabra, a masz może Geppert?
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top Trendy 2007

Post autor: Chill-out »

magdamiecz pisze:
DYZIO_MARZYCIEL pisze:Dabrowska mnie rozczarowala...
mnie też... chyba toczy wojne ze stylistą i fryzjerem :/
Ania ma swój styl,którego sie trzyma,jest konsekwentna.Wystep z Łobaszewską byl rewelacyjny.
Dopiero dzis zorientowałem się,ze Halinka śpiewała po polsku ,a nie po czesku 8P
Cyganeria bylą zdecydowanie najlepszym koncertem podczas festiwalu.
Koncert sie przedłużyl i nie pokazali bisu Wilków(3 piosenki) no ale fałszującego Roberta pokazywać nie musieli :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Top Trendy 2007

Post autor: Magda M »

Chill-out pisze:Ania ma swój styl,którego sie trzyma,jest konsekwentna.Wystep z Łobaszewską byl rewelacyjny.
wiem ale nie podoba mi sie.. i nie pasuje mi do niej.. No ale to ona ma sie dobrze czuć a nie ja więc niech sobie zakłada co chce :)
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Top Trendy 2007

Post autor: Marcin A. »

Jestem pod ogromnym wrażeniem tegorocznego festiwalu. Organizatorom udało sie zebrać całą ekipe wielkich gwiazd, scenografia, oświetlenie i obraz w tv o niebo lepszy niz w poprzednich latach. Widać caryca Nina T. ostro wzięła się za zmianę wizerunku stacji. TVNie drżyj!!!!!

Co do wykonawców, to poza Edytka bardzo podobał mi się występ Edyty Geppert, Grażyny Łobaszewskiej z Anką oraz Krzyśka Antkowiaka.Piasek w sumie też fajnie :)

Ciekawe, gdzie Edzia za 2 lata będzie obchodziła swój jubileusz ???? :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Top Trendy 2007

Post autor: Piter »

vanity pisze: mnie się podobało, z małym wyjątkiem, akurat w piosence "Jaka róża..." lubię jak jest głosno fortepian, tutaj nie był.....
Ja w ogóle nie lubię tej aranżacji Herdzina. Jest za bardzo upiększona chórkami i innymi wstawkami. Wolałem surową pierwotną aranżację, za którą chyba nie przepada sama wokalistka.
Tak na marginesie, czy nie powinniśmy zrobić ankiety, rozstrzygającej, czy można w ogóle dyskutować o tej piosence?
Marcin A pisze:Jestem pod ogromnym wrażeniem tegorocznego festiwalu.
A ja nie. Jak na mój gust było bardzo chaotycznie. Festiwal miał wiele niedociągnięć. I gdyby nie wczorajszy koncert, zapomniani przez publiczną artyści, rewelacyjne piosenki oparte na mistrzowskich tekstach Cygana - byłoby beznadziejnie.
A młody Dowbor gada jak Koterski, tyle że Koterski ponoć udaje idiotę.
ODPOWIEDZ