Sopot Hit Festiwal 2008

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Joan »

Nie wiem dlaczego tak piszecie :wink2: Doda jaka jest taka jest ale nie wam osądzać to. Doda czy zgadzacie się z tym czy nie jest piosenkarką a piosenki ma niektóre bardzo fajne bo wpadają w ucho. Edycie można to zarzucić bo nie ma żadnej piosenki która wpada w ucho :? Ja wiem, że każdy z nas lubi tu Edyte ale to nie jest powód aby tak krytykować Dode, Edyta się z nia kłóci a nie my.
Sory ale naprawde już nie moge czytać waszych komentarzy Doda jest taka - taka, już mi jest nie dobrze jak czytam coś na temat Dody :o
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Meg »

joasia55 pisze:Nie wiem dlaczego tak piszecie
joasia55, Ja piszę to co myślę i mam prawo do wyrażania swojej opinii, w końcu to jest forum dyskusyjne :!: i Ty mi tego niestety nie zabronisz :d
joasia55 pisze:Edycie można to zarzucić bo nie ma żadnej piosenki która wpada w ucho
:lol3: :lol3: :lol3: teraz to ja się z Tobą nie zgadzam :shock:
A wracając do tematu, ten festiwal aż za bardzo kojarzy mi się z Hitami Na Czasie.
To powinno być coś innego nowego a nie kopia tego co już jest...
No ale ludzie to kupują i oglądają... :)
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Joan »

Meg pisze:i Ty mi tego niestety nie zabronisz :d
Przecież nie zabroniłam ja też wyraziłam swoją opinie
Meg pisze::lol3: :lol3: :lol3: teraz to ja się z Tobą nie zgadzam :shock:
Jaka, bo powiem że u mnie w domu kazdy jest zmuszony słuchać piosenek Edyty i jakoś za nimi "nie chodzi" żadna piosenka tak jak np Dody czy kogoś innego :PP
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: loveedyta »

joasia55 pisze:Sory ale naprawde już nie moge czytać waszych komentarzy
to nie czytaj
Meg pisze:a piszę to co myślę i mam prawo do wyrażania swojej opinii
dokładnie

Dla mnie ta cała doda piosenkarką nie jest. Nawet gdyby Edi żyła z nią w zgodzie nie zmieniłabym swojego zdania. Jest pusta i tyle. O to jest ostatnie wykonanie właśnie pokazuje jak ona umie śpiewać. żenada.
to ala pudło czy co to było i te jej wspaniałe łzy wzruszenia. Teraz na Nią powinni pisać, bo jak Edi się popłacze to jest wielka tragedia a jak ta wspaniała "królowa kiczu" to jest wszystko cacy. Polska=żal
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Nat. »

loveedyta pisze:
joasia55 pisze:Sory ale naprawde już nie moge czytać waszych komentarzy
to nie czytaj
własnie nie chcesz to nie czytaj nikt cie nie zmusza
Meg pisze:a piszę to co myślę i mam prawo do wyrażania swojej opinii
dokładnie

Dla mnie ta cała doda piosenkarką nie jest. Nawet gdyby Edi żyła z nią w zgodzie nie zmieniłabym swojego zdania. Jest pusta i tyle. O to jest ostatnie wykonanie właśnie pokazuje jak ona umie śpiewać. żenada.
racja każdy ma prawo mieć swoje zdanie .Marta co do opinni o dodzie zgadzam się z toba w 100% - doda to beztalęcie artystyczne a jak fałszowała a nym pożal się boże festiwalu- ech... po co komu drugie Hity na czasie :x :x :x
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: diuk69 »

loveedyta pisze:Teraz na Nią powinni pisać, bo jak Edi się popłacze to jest wielka tragedia a jak ta wspaniała "królowa kiczu" to jest wszystko cacy
No,wlasnie,gdzie sa teraz te slawne plotki,pomponiki i pudelki??! :? Dlaczego to modne jest jezdzić tylko po Edi?!
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Anu$$ia »

diuk69 pisze:loveedyta napisał/a:
Teraz na Nią powinni pisać, bo jak Edi się popłacze to jest wielka tragedia a jak ta wspaniała "królowa kiczu" to jest wszystko cacy
No,wlasnie,gdzie sa teraz te slawne plotki,pomponiki i pudelki??! Dlaczego to modne jest jezdzić tylko po Edi?!
Bo na Edi zaraz by wszyscy zaczeli wrzucac,a na dode by zaczeli pisac,ze tez jest czlowiekiem,ze tez moze sie wzruszyc itd, a przecież wiadomo,że te wszystkie portale tylko oczerniają sławne osoby...
Awatar użytkownika
Justine
Hope for us
Hope for us
Posty: 48
Rejestracja: 30 kwie 2009, 1:11
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Neverland/Paris
Kontakt:

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Justine »

jak dla mnie Doda jakies 4 lata temu była super taka rokowa. A teraz wiekszosc rzeczy sciaga z Madonny i stała się kiczowata. "nie daj się" hmm gdzie to się ma do "Mam tylko Ciebie"/ Najbardziej z tego festiwalu podobalo mi sie Ich3 i Flinta z Zagrobelnym choc porazkowo wykonali ten utwor na live.
ODPOWIEDZ