Sopot Hit Festiwal 2008

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Chris »

żeby każdy myślał że to naprawdę głosy widzów a to pic na wodę fotomontaż. Żenada fajna był Cerekwicka włosy na Edytę ;D i mikrofon Edki nono :D
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Anu$$ia »

No i fajnie,że wygrał Shaun Baker :) Lubie jego piosenki :D
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Robert »

ogladalem tylko troche koncowki wiec widzialem skroty i.... mi sie wydaje czy pani od shauna bakera spiewala na zywo a pani Jasmina z Niemiec spiewala o tylnej czesci ciala.... z playbacku?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Aro »

Dodrze Ci się wydaje. :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Michael »

Zupełnie nie rozumiem fenomenu piosenki Hej, Hi, Hello :? Wokal tej pani drażni mnie do tego stopnia, że nie mogę tego słuchać 8)
Mnie najbardziej podobał się z tego wszystkiego kawałek Du Hast Den Schönsten Arsch Der Welt - tekst ma trochę "glupawy", ale fajny bit :) :wieza:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: DeathlySilence »

"Vanitas vanitatum et omnia vanitas - marność nad marnościami i wszystko marność".

Tak pokrótce można ocenić Sopot Hit Festiwal 2008.

I gdyby tego muzycznego cyrku objazdowego nie przyjęła pod swe strzechy telewizja publiczna, to chyba nawet bym nie pisnął ani słówkiem. Jednakże dawka kultury jaką wstrzyknięto telewidzom, tym razem w koncepcji festiwalowej, to istny pavulon - finał wszystkim znany.

Festiwal gibkich ciał, przebojów sezonu ogórkowego, ogólnie panującego playbacku.

Jak zwykle w tego typu konkursach byli wygrani i przegrani. Jednakże tym razem Ci drudzy nie tyle przegrali, co zostali wydymani, a mowa o duecie Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny.

W czym rzecz - chodzi po prostu o polskie piekiełko, tworzenie regulaminów pod siebie, z możliwością ich zmiany w czasie trwania konkursu - ba, nawet tuż przed zakończeniem.
Organizator zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie w czasie trwania konkursu i zobowiązuje się do natychmiastowego opublikowania zmienionego regulaminu w miejscach określonych w ust.1.
Jeszcze w czasie trawania występów artystów nikt nie spodziełwał się, że będzie jakakolwiek dogrywka, a o zwycięstwie miała decydować największa liczba zdobytych głosów na przestrzeni trwania całego konkursu, a nie jak się okazało 5cio, lub 10cio minutowego głosowania, po występach wszystkich artystów, wytypowaniu top3 z największą ilością głosów i wyzerowaniu ich kont.

TVP2 nie dopracowała tego - cóż cały festiwal był robiony na kolanie. Tak bywa, jak nie ma się pomysłu, a całe widowisku robi się na siłę - widowisko z 'tradycją' - klon niewypału sprzed dwóch lat.

Przynajmniej podczas tegorocznego Opola i wręczania SuperJedynek wszystko było jasne i klarowne - a dodatkowe głosowanie polegające na zbiciu kasy nie wyłaniało nowego zwycięscy, a umożliwiało artyście ponowne wystąpienie.

Na machlojkach regulaminowych stracił duet - na łebka po 25 tysiaków - zyskała podopieczna TVP2. I żeby dalej nie gdybać i niepotrzebnie odgrywać się na Dodzie, zakończe swe wywody.
:wink:
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Ayula91 »

hahaha! to jest podsumowanie;]
zreszta calkiem sluszne :lol3:
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: diuk69 »

No,piękne podsumowanie, powiedziano tu wszystko,że nic doda'c :wink2: ogólnie to bylo wlaśnie to-Sopot (s)Hit Festiwal 2008.
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Ayula91 »

hahahaha <lol2> xd
cos mi tu SUXI xD

dobre dobre :D moze za rok tak to nazwa
SOPOT SHIT FESTIVAL <lol2> 2009 ;d:D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Aro »

Sopot Hit Festiwal 2008: 3,4 mln widzów

Pierwszą edycję Sopot Hit Festiwal 2008, który odbył się w miniony weekend, oglądało w telewizyjnej Dwójce 3,4 mln widzów - wynika z danych AGB Nielsen Media Research.


Średni udział dwudniowego festiwalu nadawanego w godzinach wyniósł 30,05 proc. widowni zgromadzonej w tym czasie przed telewizorami. Pierwszy dzień festiwalu oglądało 3,9 mln widzów (udział w widowni wyniósł 30 proc.), a drugi dzień 3,3 mln (udział wyniósł 30,11 proc.).

Sopot Hit Festiwal 2008 przyciągnął przed telewizory głównie kobiety (61 proc.), a także widzów w wieku powyżej 30 roku życia. Większość z nich pochodzi z małych miast liczących od 50 – 100 tysięcy mieszkańców.

Dla porównania tegoroczny TopTrendy telewizji Polsat oglądało średnio 2,6 mln widzów.
/Media2.pl/

Narzekają, a oglądają. :P
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Joan »

Aro pisze:Narzekają, a oglądają. :P
Jeśli o mnie chodzi ja nie oglądałam ani w piatek ani w sobote. Niania była ciekawsza :PP
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Meg »

DeathlySilence pisze:Jednakże tym razem Ci drudzy nie tyle przegrali, co zostali wydymani, a mowa o duecie Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny.
Jak dla mnie to Oni wygrali... a polskie piekiełko i tak będzie polskim piekiełkiem... :nienie:
Nie daj sięco to w ogóle za badziew...
Nie daj się, nie daj się ludzie niech swoje myslą... :612: :boshe:
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Anu$$ia »

Meg pisze:Nie daj sięco to w ogóle za badziew...
Nie daj się, nie daj się ludzie niech swoje myslą...
Tak jak reszta piosenek Dody :P Ona ma strasznie durne teksty xD
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Nat. »

Anu$$ia pisze:
Meg pisze:Nie daj sięco to w ogóle za badziew...
Nie daj się, nie daj się ludzie niech swoje myslą...
Tak jak reszta piosenek Dody :P Ona ma strasznie durne teksty xD
piosenki dody(nie zasługuje na napisanie z dużej litery :x ) określe tak : wieś śpiewa i tańczy ;/ żenada poprostu . echhhh.... i jeszcze robi z siebie na scenie ,, kobiętę lekkich obyczajów''- tak jak to zrobiła na tym festiwalu - co to za strój :x niech jeszcze cały tyłek pokaże

i jeszcze jak wygrała była zaskoczona ze kase dostanie :x żenada boże i te łzy :x :x jeden wielki żal :x
Powinna wygrać Flinta z Zagrobelnym :)
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Sopot Hit Festiwal 2008

Post autor: Wojtuś »

Ja oglądałem ale niestety nie byłem szczególnie zachwycony. Jak już ktoś napisał były to drugie Hity Na Czasie tylko, że dwudniowe. Poczekam jeszcze na festiwal w TVN ale wydaje mi się, że jednak Top Trendy wypadło w tym roku najlepiej z tych wszystkich festiwali emitowanych w telewizji.
ODPOWIEDZ