Koncert Justyny Steczkowskiej on-line!

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
tatuuj
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:00
Lokalizacja: Poznań

Koncert Justyny Steczkowskiej on-line!

Post autor: tatuuj »

Justyna Steczkowska zaśpiewa na żywo w internecie! To pierwsza polska artystka, która w ten sposób promować będzie swój nowy album.

Internauci na stronie http://www.koncert.justynasteczkowska.pl będą mogli na żywo śledzić przekaz koncertu z toruńskiego Bulwaru Filadelfijskiego. Start 20 czerwca 2009 r. o godzinie 20:30. Transmisja nie będzie kodowana; każdy bezpłatnie będzie więc mógł obejrzeć w internecie show artystki.
Justyna Steczkowska chce w ten sposób dotrzeć do wszystkich swoich fanów: tych z kraju i zagranicy. – Pragnę odwdzięczyć się im za te wszystkie wspólne lata. Za liczne wyrazy uznania, za miłość do mojej muzyki i wsparcie w różnych etapach mojej kariery, które otrzymuję od początku swojej pracy – mówi. – W końcu to Oni stanowią sens mojego bycia na scenie! – dodaje.
Okazją do tego wyjątkowego wydarzenia jest piętnastolecie kariery artystycznej Justyny Steczkowskiej oraz promocja jej nowego albumu. Krążek zatytułowany „To Mój Czas“ nagrany został w Budapeszcie przez światowej sławy producenta Victora Rakonczai.
Utwory zgromadzone na płycie łączą nowoczesne brzmienia z wyjątkową barwą głosu Steczkowskiej. Charyzmatyczna wokalistka znów uwodzi kobiecością i porywa ekspresją. To gwarancja, że transmitowany w internecie koncert będzie mistrzowskim pokazem jej umiejętności wokalnych i jej scenicznej charyzmy! Publiczność zgromadzona przed sceną w Toruniu i przed ekranami komputerów poza nowymi utworami usłyszy też największe przeboje artystki.
Koncert w całości transmitowany w internecie i dostępny bezpłatnie dla każdego użytkownika sieci.



Obrazek
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Koncert Justyny Steczkowskiej on-line!

Post autor: Rose »

wow Justyna wprowadza powiew nowoczesności do polskiego showbiznesu :) .
Może Edyta weźmie z niej przykład :hellobaby:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Koncert Justyny Steczkowskiej on-line!

Post autor: vanity »

Rose pisze:Może Edyta weźmie z niej przykład
Na razie Edyta żyje w czasach kamienia łupanego i nie wie co to internet ani nawet strona www. Potem ewentualnie niech pomyśli o koncercie. :P
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Koncert Justyny Steczkowskiej on-line!

Post autor: Gabra »

czyli coś w ramach projektu RMF Live, co było ze 2-3 lata temu... To było fajne, mogliby powtórzyć ;]
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Koncert Justyny Steczkowskiej on-line!

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Fajnie mówiła dzisiaj rano w PNŚ...
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Koncert Justyny Steczkowskiej on-line!

Post autor: Wojtuś »

Już nie mogę się doczekać. To jest rewelacyjny pomysł i miejmy nadzieję, że inne gwiazdy też wezmą z Justyny przykład i zaczną tak promować płyty.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Koncert Justyny Steczkowskiej on-line!

Post autor: loveedyta »

Tylko pozazdrościć fanom Justyny, żeby Edyta kiedyś na taki pomysł wpadła :D :D (marzenie ściętej głowy)
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Koncert Justyny Steczkowskiej on-line!

Post autor: Wojtuś »

Ja oglądałem ten koncert i muszę powiedzieć, że Justyna jest w świetnej formie wokalnej! Piekne wokalizy w niektórych piosenkach, choćby w Daj mi chwilę czy ostatniej kołysance (nie znam tytułu). Mam nadzieję, że będzie można gdzieś pobrać ten koncert albo chociaż jeszcze raz zobaczyć.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Koncert Justyny Steczkowskiej on-line!

Post autor: Natu$ »

Również oglądałam i podzielam zdanie kolegi powyżej! Naprawdę przyjemny koncert, bardzo fajny repertuar. No i widac, że Justyna dorzuciła do niego "Grande valse brillante". :P Publika świetnie się bawiła, więc koncert na pewno udany! :)
ODPOWIEDZ