Eurowizja 2010

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Eurowizja 2010

Post autor: Virtual Tom »

Dostałem parę wiadomości z Danii od znajomych z podziękowaniami za 12 punktów od Polski :d Miło :D

:nadrutach:
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Eurowizja 2010

Post autor: princess_edyta »

edikate pisze:Nasza Lena z Hanoweru !!!
Tutaj od kiedy wygrala konkurs Unser Star für Oslo nieustannie goscila w prasie czy TV Niemcy pokladali w niej wielkie nadzieje ale nikt nie myslal o zwyciestwie po tym jak przez ostatnie lata Niemcy zajmowali ostatnie albo przedostanie miejsca na zwyciestwo nikt nie liczyl...
A tutaj szok!!! nasza rodzinka bardzo ja lubi moje dziewczynki mowia ze Lena jest najlepsza na swieci i ciagle sluchaja jej piosenek...
Wygrala rowniez przez to ,ze ta piosenka byla grana w radio non stop i nie tylko w niemczech!Kiedys nie mozna bylo sluchac piosenek przed konkursem! Tak naprawde to ona glosu nie ma tylko glosik taka jest prawda !Melodia wpada w ucho! Trzeba rowniez dodac ze STEFAN RAAB u niego jest wszystko mozliwe! :P

[ Dodano: 30-05-2010, 14:44 ]
Virtual Tom pisze:Dostałem parę wiadomości z Danii od znajomych z podziękowaniami za 12 punktów od Polski :d Miło :D

:nadrutach:
robisz na drutach :) ?? bo ja tez ;)
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Eurowizja 2010

Post autor: beniu »

e tam. Niemcy wcale nie były takie rewelacyjne. Piosenka ok, radiowa taka. Ale nie na zwycięstwo! o wiele większe wrażenie zrobiła na mnie Ukraina. Wyszła jedna i wgniotła w fotel.
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Eurowizja 2010

Post autor: princess_edyta »

Jak dobrze ,ze kazdy ma inny gust ...ale tu chodzilo glownie o nia natrualna dziewczyna z dystansem do siebie i dziwnym zachowaniem (pozytywnym oczywiscie) zadna lala ze zrobionym biustem czy ustami po prostu inna niz inni !Jej ruchy i miny takie osoby sie rzadko zdarzaja ...
Awatar użytkownika
loveEdyzia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 26 sie 2009, 12:44
Ulubiony album: Perła/EKG
Ulubiona piosenka: Dotyk/ Linger/TCN
Lokalizacja: z Innej Galaktyki

Re: Eurowizja 2010

Post autor: loveEdyzia »

beniu, Na mnie dokładnie tak samo. Od samego początku trzymałam za Alyoshę kciuki. Ma dziewczyna głos. :-D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Eurowizja 2010

Post autor: Magda M »

heh dopiero co się dowiedziałam, ze juz po konkursie :lol3: rzeczywiście, popularny ten konkurs ;)


Brawo Nina. moim zdaniem najlepsza piosenka.Wreszcie coś "normalnego" wygrało.

co do innych piosenek to przypadkiem wpadłam na propozycje Rosji. przyznaje, że wpadała mi w ucho. Rosyjska angielszczyzna brzmi jak ruska chińszczyzna ale to chyba urok tego utworu. Doszły mnie słuchy, że ten kawałek ma podłoże ironiczne... co autor miał na mysli? Rzeczywiście propozycja odstaje od discopolowych piosenek... poważna mina wokalisty, przepiękne stroje dają do myślenia... ale to w końcu Rosja.. ;) Czy ktoś wie o co chodzi?
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Eurowizja 2010

Post autor: edikate »

princess_edyta pisze:Jak dobrze ,ze kazdy ma inny gust ...ale tu chodzilo glownie o nia natrualna dziewczyna z dystansem do siebie i dziwnym zachowaniem (pozytywnym oczywiscie) zadna lala ze zrobionym biustem czy ustami po prostu inna niz inni !Jej ruchy i miny takie osoby sie rzadko zdarzaja ...
DOKLADNIE!!!!
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Eurowizja 2010

Post autor: ja30 »

edikate pisze:
princess_edyta pisze:Jak dobrze ,ze kazdy ma inny gust ...ale tu chodzilo glownie o nia natrualna dziewczyna z dystansem do siebie i dziwnym zachowaniem (pozytywnym oczywiscie) zadna lala ze zrobionym biustem czy ustami po prostu inna niz inni !Jej ruchy i miny takie osoby sie rzadko zdarzaja ...
DOKLADNIE!!!!
Różnie mówią o niej w jej kraju. Uważają ją za osobę pewną siebie i dumną.
Piszą że czas był teraz na Niemcy aby wygrali Eurowizje bo inne państwa za bardzo nie chcą robić tego przedstawienia.
Mi piosenka podoba się miła dla ucha.
Polecam :)
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Eurowizja 2010

Post autor: Robik »

Pojawiły się gdzieś informacje jaki kraj i ile punktów oddał na Polskę w półfinale :?:
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Eurowizja 2010

Post autor: ja30 »

Robik pisze:Pojawiły się gdzieś informacje jaki kraj i ile punktów oddał na Polskę w półfinale :?:
Słyszałam że 13miejsce mieli a ile punktów nie wiem :)
ODPOWIEDZ