Eurowizja 2011

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Eurowizja 2011

Post autor: beniu »

Fan17 pisze:może faktycznie było coś nie tak.. nie zmienia to jednak faktu, że występ Magdy był slaby.. nawet wokal był lepszy na próbach :wink2:
oj ja tez sie nie zgadzam. Wokalnie bylo niesamowicie! poczatek byl lekko nieczysty ale pozniej byla miazga! Szczegolnie koncowka wyszla najlepiej poz wzgledem wokalny. Moim zdaniem nawalalia praca kamer i to ze z polowy panstw liczyly sie tylko glosy jury... a wiadomo ze jury na takie piosenki jak Magdy glosowac nie bedzie : ( No trudno. Moim zdaniem byla to najlepsza propozycja Polski od lat...
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Eurowizja 2011

Post autor: Natu$ »

Magdzie zarzucany jest ogólnie słaby wokal
:shock: :lol3:

Co jak co, ale akurat wokal trzeba pochwalić. Z tego, co czytałam, to wielu Europejczykom się ten utwór, jak i cały występ Magdy, podobał. No ale na pewno i tak się już nic nie zmieni, sprawa rozejdzie się po kościach i tyle. 8P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Eurowizja 2011

Post autor: Michael »

"Jestem" w wykonaniu Niemki:

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=PAkwoZpS4Dg

Bardzo dobrze poradziła sobie z wymową :-).
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Eurowizja 2011

Post autor: niuto »

Co jak co, ale akurat wokal trzeba pochwalić. Z tego, co czytałam, to wielu Europejczykom się ten utwór, jak i cały występ Magdy, podobał. No ale na pewno i tak się już nic nie zmieni, sprawa rozejdzie się po kościach i tyle.
no właśnie nie wiem jak to z tym było. mam wrażenie, że większość tych pozytywnych reakcji to wpisy polskich fanów na yt i na zagranicznych portalach wpisywane po angielsku dla zmyłki.

Na stronie eurovision.tv na bierząco pojawiały się wpisy z twittera po każdym występie, i po piosence Magdy wszyscy jednogłośnie twierdzili, że piosenka i show słabe....
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Eurowizja 2011

Post autor: beniu »

dzis drugi polfinal :) bardzo chcialbym zeby przeszly:

Cypr <3
Austria
Slowenia
Bulgaria
Ukraina

Wystarczy ze te kraje przejda i bede bardzo zadowolony :ha:

poza tym przejda pewnie jeszcze:
Irlandia :/
Szwecja :/
Estonia
Bosnia
i Dania
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Eurowizja 2011

Post autor: Virtual Tom »

TVP nie transmituje drugiego półfinału.

Można go obejrzeć na stronie festiwalu:

http://www.eurovision.tv/esctv
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Eurowizja 2011

Post autor: beniu »

ja ogladalem na BBC Three. Poziom komentatora TRAGICZNY. Nie bede przytaczal wszystkich debilnych komentarzy... tylko jeden: ''O, teraz Cypr, ktorego tematem przewodnim jest SPERMA''...

Bardzo ciesze sie z awansu Austrii ktora ma spore szanse na zwyciestwo. Niesamowita dziewczyna z poteznym wokalem. Szkoda Bulgarii i Cypru : ( nie rozumiem awansu Moldawi ktora byla zupelnie nie z tej bajki... Ogolnie wytypowalem 8 krajow dobrze. Pomylilem sie z Bulgaria i Cyprem - w ich miejsce weszla Rumunia i Moldawia : (
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Eurowizja 2011

Post autor: Virtual Tom »

beniu pisze:Poziom komentatora TRAGICZNY.
Dlatego czasami lepiej oglądać na stronie Eurowizji online, bez zbędnego komentarza :)
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Eurowizja 2011

Post autor: beniu »

Virtual Tom pisze:
beniu pisze:Poziom komentatora TRAGICZNY.
Dlatego czasami lepiej oglądać na stronie Eurowizji online, bez zbędnego komentarza :)
tak chyba zrobie z finalem. Bo nie wytrzymam kolejnych 2 godzin z tym panem...

Austria
http://www.youtube.com/watch?v=8CajJHFc3AU :wub:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Eurowizja 2011

Post autor: Michael »

beniu pisze:Bardzo ciesze sie z awansu Austrii ktora ma spore szanse na zwyciestwo. Niesamowita dziewczyna z poteznym wokalem.
Wokal faktycznie ciekawy i mocny, ale piosenka jak dla mnie very średnia.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Eurowizja 2011

Post autor: homerowa »

Mi sie bardzo podoba Austria, ale na zywo tak sobie.
Za to Niemka w piosence Magdy Tul jest swietna. Chcialabym zeby cos zaspiewala Edyty, nie koniecznie po polsku ale moze Sit down albo Impossible, lub cokolwiek innego.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurowizja 2011

Post autor: Dobi »

Bardzo dobry utwór :-) Na pewno milion razy lepszy niż nudny i sflaczały utwór z Litwy... Mój brat stwierdził, że w drugim półfinale jest zwycięzca Eurowizji.

Ja drugiego półfinału nie oglądałem. Nie rozumiem dlaczego TVP tego nie transmitowała.
W sumie to nawet dobrze bo okazało się, że i tak nie miałbym czasu zobaczyć występów ;)

Nie rozumiem jednej sprawy - ballady się podobają, wszyscy są nimi zachwyceni (stwierdzam to po ich awansie do finału). Oczywiście wszystkie poza polskimi... 8P
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Eurowizja 2011

Post autor: caterina78 »

Moj glos wlasnie poszedl na piosenke z Austrii, kibicuje jej od poczatku, po prostu jest najlepsza w tegorocznym ESC. Bardzo pozytywnie zaskoczyla mnie swoim wczorajszym wykonaniem, widac, ze scena to jej miejsce, piekny, wzruszajacy glos i klasyczna ballada, no wlasnie tak dotarla do mnie i do wiekszosci glosujacych. Zobaczymy jak sobie poradzi w sobote.

Warto zwrocic uwage na reprezentacje z Rumunii, bardzo oryginalna, ciekawa kompozycja, no to czekamy na final, bardzo mnie intryguje rowniez reprezentant Francji, bedzie ciekawie, jakkolwiek ja tylko oddam glos na Austrie, tak jak wczoraj, a jesli wyda plyte, to znajdzie sie na mojej polce, ten glos jest wart mojej uwagi ...
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Eurowizja 2011

Post autor: Michael »

Trzymam kciuki za zwycięstwo Węgier. Świetna kompozycja, mocny wokal. Dla mnie to najlepsza piosenka tegorocznej Eurowizji. Często jej słucham :wieza: .
Poza tym podoba mi się jeszcze piosenka duńska, ale nie jest to kandydat na grand prix.
Reszta utworów nie zrobiła na mnie większego wrażenia.
caterina78 pisze:Warto zwrocic uwage na reprezentacje z Rumunii, bardzo oryginalna, ciekawa kompozycja
Chyba żartujesz?! To jest bardzo klasyczna piosenka eurowizyjna. Tysiące podobnych się już przewinęło przez ten konkurs. Niemniej miła dla ucha.
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Eurowizja 2011

Post autor: beniu »

Michael pisze:Trzymam kciuki za zwycięstwo Węgier. Świetna kompozycja, mocny wokal. Dla mnie to najlepsza piosenka tegorocznej Eurowizji. Często jej słucham :wieza: .
Poza tym podoba mi się jeszcze piosenka duńska, ale nie jest to kandydat na grand prix.
Reszta utworów nie zrobiła na mnie większego wrażenia.
caterina78 pisze:Warto zwrocic uwage na reprezentacje z Rumunii, bardzo oryginalna, ciekawa kompozycja
Chyba żartujesz?! To jest bardzo klasyczna piosenka eurowizyjna. Tysiące podobnych się już przewinęło przez ten konkurs. Niemniej miła dla ucha.
zgadzam sie odnosnie Rumunii, mnie niczym ta piosenka nie urzekla, wrecz przeciwnie zabrala miejsce mojemu Cyprowi i uroczej Bulgarii. Ja uwazam ze czarnym koniem moze byc Gruzja ktora niesamowicie sie wyroznia i ma bardzo dopracowany wystep, tylko te stroje... :roll:
Wegry taki troche nadmuchany faworyt... piosenki swietnie sie slucha w mp3 ale nie na zywo, Kati wokal ma calkiem calkiem ale w polfinale zawiodla... w kluczowych momentach sluchac bylo zdenerwowanie w glosie.
Moj glos pojdzie dzisiaj do Austrii i Gruzji, no chyba ze ktos mnie zaskoczy i zauroczy na zywo to jeszcze zobaczymy :-D
ODPOWIEDZ