DVD muzyczne godne polecenia

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Bob »

Dziś dokonczę oglądania Madonna Drowned world tour zz 2001 roku. Po obejrzeniu mniej wiecej połowy jestem pod wrażeniem rozmachu , choreografii i jakości dzwięku całego wydawnictwa. Polecam
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Robert »

u Madonny wsio jest zawsze na najwyzszym poziomie :) tzn moze oprocz glosu momentami ;) no ale szoł robi nie z tej ziemi ;)

polecam ponadto Sarah Brightman Harem Live in Las Vegas - jak ktos mysli ze divy operowe sa nudne, to sie zdziwi. Sarah wyglada niczym Christina Aguilera z czasu czarnych wlosow, tanczy, lata na jakichs uprzezach itp.... no i speiwa wyje***** :)

poza tym Jeanette - na zywo jest boska :) na tym samym koncercie potrafi byc extra rock-diva a za chwiel prawie nieodziana spiewac akustycznie ;)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Bob »

Drowned world tour szokuje, totalny show, perwersyjny, brutalny, prowokujacy, głownie z płyt Ray of Light, Music, ale na koniec znakomite La Isla Bonita w wersji Flamenco!!!, Holiday. Wcześniej duzo elementów japonskich, anime , Madona walczy we Frozen w jakiejś odmianie matriksowego kung fu, fruwa na linkach . Pełen odlot.Jutro na tapete rzucam Madonna Girlie show i Live in Italy.
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Wiolinka »

słyszałam,że koncert Christiny Aquilery na dvd jest wart grzechu, ma dobre recenzje, aczkolwiek sama nie widziałam :|
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Virtual Tom »

KOncerty koncertami, a ja chciałem polecić teledyski Lisy Stansfield "The biography" świetnie się ogląda i słucha, kilka dodatków wartych uwagi m.in. rewelacyjne What did I do to You? (live), A little more love (live), Change (Live), People Hold On (Live), przepiękny utwór Suzanne (Live) - polecam 8)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Bob »

Kryśka ogólnie jest warta wielokrotnego grzechu, co do Lisy to szalałem nigdys jeszcze na studiach na parkiecie przy all around the world i przy duecie z Barrym Whitem.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Virtual Tom »

Bob pisze:Kryśka ogólnie jest warta wielokrotnego grzechu, co do Lisy to szalałem nigdys jeszcze na studiach na parkiecie przy all around the world i przy duecie z Barrym Whitem.
Tak i ten duet jest w dodatkach :D Ogólnie jak dla mnie niesamowita płyta, a duet z Georgem Michaelem "These are the days of our lives" powala, to jedna z najpiekniejszych piosenek Queen. Zawze bardzo lubiłem Lisę i tak mi juz zostało 8)
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Marek »

Polecam: Garou- Live A Bercy - [DVD]

Obrazek

DVD zawiera nie tylko fantastyczny koncert ale również materiał filmowy ukazujący pracę artysty i jego załogi "od kuchni". Ponadto na DVD znajduje się utwór "Sous le vent" wspaniale wykonany w duecie z Celine Dion.

1. Je n'attendais que vous
2. Gitan
3. La bohchme
4. You Can Leave Your Hat On
5. Au plaisir de ton corps
6. La dame de Haute-Savoie
7. Que l'amour est violent
8. Georgia On My Mind
9. Lis dans mes yeux
10. Demande au soleil
11. Sous le vent (with Céline Dion)
12. Salut les amoureux
13. Belle
14. Au bout de mes ręves
15. Medley R&B
16. Le Monde Est Stone
17. Seul L'Adieu

Duety
1. Sur La route (Gerald De Palmas)
2. Belle (Patric Fiori, Daniel Lavoie)
3. Tomber / Ten Days (Celine Dion, Gerald De Palmas)

Videoklipy
1. Seul
2. Je N'attendais Que Vou
3. Le Monde Est Stone
4. Gitan
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Wiolinka »

z koncertów na dvd polecam Die Toten Hosen, oczywiście dla miłosników nie tyle takiej muzyki, co tego zespołu! Ja DTH uwielbiam i na Campiego zawsze chetnie popatrzę... :mrgreen:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: monia80 »

Marek pisze:Polecam: Garou- Live A Bercy - [DVD]

Obrazek

DVD zawiera nie tylko fantastyczny koncert ale również materiał filmowy ukazujący pracę artysty i jego załogi "od kuchni". Ponadto na DVD znajduje się utwór "Sous le vent" wspaniale wykonany w duecie z Celine Dion.

1. Je n'attendais que vous
2. Gitan
3. La bohchme
4. You Can Leave Your Hat On
5. Au plaisir de ton corps
6. La dame de Haute-Savoie
7. Que l'amour est violent
8. Georgia On My Mind
9. Lis dans mes yeux
10. Demande au soleil
11. Sous le vent (with Céline Dion)
12. Salut les amoureux
13. Belle
14. Au bout de mes ręves
15. Medley R&B
16. Le Monde Est Stone
17. Seul L'Adieu

Duety
1. Sur La route (Gerald De Palmas)
2. Belle (Patric Fiori, Daniel Lavoie)
3. Tomber / Ten Days (Celine Dion, Gerald De Palmas)

Videoklipy
1. Seul
2. Je N'attendais Que Vou
3. Le Monde Est Stone
4. Gitan

nie no oszaleje z radosci nie wiedzialm nawet o tym ,ze Garou ma zarejestorwany koncert na dVd uwielbiam go przepiekna jest ta plyta slucham ja codzinnie na zmiane z perla-to niesamowity wokalista kocham jego sposob przekazywania uczuc poprzez muzyke :razz:

mzna sie doszukac naprawde wile podobienstw sluchajc edzi i garou maja ta sama wrazliwosc na milosc.Podobnie o tym spiewaja i zrowna ekspresja.Widac w spiewie , ze podobnie czuja niektore rzeczy.

co mi sie marzy to duet Edyty z Garou -to byloby cos rewelacyjnego uwazam ,ze maja podobna wrazliwosc na muzyke .

W jakiej cenie jest ten koncert na dvd- marek ?
Awatar użytkownika
majka
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 09 gru 2004, 3:39
Lokalizacja: U.S.A

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: majka »

ja czekam na nowe dvd renaty przemyk :) ktorego premiera miala byc jeszcze w tamtym miesiacu, ale zostala przeniesiona na 28 Lutego 2005 :( bede musiala troszke poczekac....

Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 gru 2004, 18:35 przez majka, łącznie zmieniany 2 razy.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Bob »

Po raz kolejny oglądam Kylie Live in Sydney/2001/. Bardzo optymistyczna produkcja, przekrój jej dokonań z ostatnich lat , głównie z płyty Fever, ciągle zmienia kreacje, aktualnie w czerwonych skórzanych spodniach z płomieniami na nogawkach, całośc to 136 minut świetnej rozrywki. Na koniec promo Spinning around, ogladajac ten klip dochodzę do wniosku, że zbyt wiele pomysłow wykorzystano przy produkcji klipu do Impossible min zcena z tarzaniem sie w światłowodach, która mnie swego czasu ubawiła, a moze to ten sam rezyser?
Ewusia
Hope for us
Hope for us
Posty: 25
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:25
Lokalizacja: Viersen / DE

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Ewusia »

A mi sie bardzo podobala Vanessa Mae "Red Hot" :mrgreen:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: monia80 »

majka pisze:ja czekam na nowe dvd renaty przemyk :) ktorego premiera miala byc jeszcze w tamtym miesiacu, ale zostala przeniesiona premiera i dopiero ukaze sie 28 Lutego :( bede musiala troszke poczekac....
Przemykowa kuzwa nie no tej babki to juz wogole nie trafie -kompletnie nie rozumie jej muzyki

Bylam dwa lata temu na wiankach w krakowie i akurat pech chcial ,ze ona byla gosciem poprstu nie moglam jej pijania zniesc , ale spoko ty ja lubisz to tylko moje zdanie ktore musialm napisac by chyba do zadnego artysty w Polsce nie mam tyle zastrzezen co wlasnie do niech.nigdy nie moglam zrozumiemiec jej muzyki no jeszcze kora jej tez nie trawie.
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Wiolinka »

monia80 pisze:
majka pisze:ja czekam na nowe dvd renaty przemyk :) ktorego premiera miala byc jeszcze w tamtym miesiacu, ale zostala przeniesiona premiera i dopiero ukaze sie 28 Lutego :( bede musiala troszke poczekac....
Przemykowa kuzwa nie no tej babki to juz wogole nie trafie -kompletnie nie rozumie jej muzyki

Bylam dwa lata temu na wiankach w krakowie i akurat pech chcial ,ze ona byla gosciem poprstu nie moglam jej pijania zniesc , ale spoko ty ja lubisz to tylko moje zdanie ktore musialm napisac by chyba do zadnego artysty w Polsce nie mam tyle zastrzezen co wlasnie do niech.nigdy nie moglam zrozumiemiec jej muzyki no jeszcze kora jej tez nie trawie.

podobnie ja Ty monis nie przepadam za Renata, aczkolwiek oryginalności odmówic jej nie można, jest na swój sposób indywidualnością polskiej sceny muzycznej!
ODPOWIEDZ