DVD muzyczne godne polecenia

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: monia80 »

Wiolinka pisze:
monia80 pisze: Przemykowa kuzwa nie no tej babki to juz wogole nie trafie -kompletnie nie rozumie jej muzyki

Bylam dwa lata temu na wiankach w krakowie i akurat pech chcial ,ze ona byla gosciem poprstu nie moglam jej pijania zniesc , ale spoko ty ja lubisz to tylko moje zdanie ktore musialm napisac by chyba do zadnego artysty w Polsce nie mam tyle zastrzezen co wlasnie do niech.nigdy nie moglam zrozumiemiec jej muzyki no jeszcze kora jej tez nie trawie.

podobnie ja Ty monis nie przepadam za Renata, aczkolwiek oryginalności odmówic jej nie można, jest na swój sposób indywidualnością polskiej sceny muzycznej!
z tym trudno sie nie zgodzic :)
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Ravek »

No więc tak: Kryśkę Aguilerę widziałem - boskie. Śpiewa na zywo, a nie "na zywo" (jak np. Pani Spears - cos tam). Pięknie wygląda (czasem) i cudownie śpiewa (zawsze).

Po drugie - Maanam - może nie zawsze można zrozumieć o co Korze chodzi :lol: ale warto wybrać się na koncert lub looknąć na DVD. Głos ma nieziemski i w swoich piosenkach coś przekazuje, a nie tylko odśpiewuje.

Po trzecie - Divas Las Vegas - Celine Dion, Anastacia, Cher... i reszta pań. Warte obejrzenia.

Ale nie do przebicia jest koncert pożegnalny Cher. Normalnie coś cudownego. Pożegnanie godne największej gwiazdy. No i pewnie zainteresowani wiedzą, że na koncercie duuuużo Panów się pojawiło, bo Cher jest bez wątpienia jedną z gejowskich Div;)

Acha - no ale bez wątpienia najlepsze będzie to, czego jeszcze nie ma - DVD z Edytką w roli głównej;)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Dobi »

Wiolinka pisze:słyszałam,że koncert Christiny Aquilery na dvd jest wart grzechu, ma dobre recenzje, aczkolwiek sama nie widziałam :|
O żałuj! Koncert JEST wart grzechu. Naprawde polecam. Piosenek jest bardzo dużo i nie ograniczają się tylko do płyty "Stripped". Polecam.

:arrow: http://www.fan.pl/shopping/pe.php?id=715848
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Wiolinka »

mam płyte koncertowa Krysi, jest boska! Dziewczyna ma power w głosie i wielki talent, do tego jest serdeczna osobą!!!!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: B@r »

Ja od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem DVD Diany Krall "Live at the Montreal Jazz Festival" - ta kobieta to dopiero potrafi zaczarować widownię
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Wiolinka »

tak naprawdę każdy artysta podczas koncertów potrafi przekazać swojej publiczności coś pięknego i pozytywnego, każdy na swój sposób jest wyjątkowym :grin:
Ostatnio zmieniony 29 gru 2004, 22:01 przez Wiolinka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: B@r »

Wiolinka pisze:tak naprawdę każdy artysta podczas koncertów potrafi przekazać swojej publiczności coś pieknego o pozytywnego, każdy na swój sposób jest wyjątkowym :grin:
Oczywiście zgadzam się z tobą. :-)

Wracając do Diany - ona nie potrzebuje żadnych fajerwerków, zmiany strojów itd. Poprostu wychodzi na scenę, siada przy fortepianie, zaczyna grać...i już jest super. Na twarzy ma wypisaną pasję. A potem dochodzi jeszcze śpiew...jakby od niechcenia. Całość sprawia niesamowite wrażenie. Oczywiście dvd jest zrealizowane perfekcyjnie - ujęcia z kilkunastu kamer (polscy artyści mogą o tym tylko śnić...), dżwięk 5.1. Można się jedynie przyczepić do dodatków (bardzo skromne).
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: flame »

Bardzo fajne jest DVD Kylie "KylieFever2002" z zapisem show z Manchesteru. Madonna "Drowned World" i "Girlie Show" - oba bardzo fajne.

Tak poza tym to witam wszystkich krewnych i znajomych z "poprzedniego zycia" ;).
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Grzechu »

O nawet Flame się odezwał, nastepny zagubiony - odnaleziony :wink:
kina
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 10 gru 2004, 14:26
Lokalizacja: polska

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: kina »

DVD
annie lennox live in central park - rewelacja
piosenki -hity, zespół -pierwsza klasa, annie- boska + fantastyczny>nowy jork w tle...
polecam wszystkim
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Bob »

flame pisze:Bardzo fajne jest DVD Kylie "KylieFever2002" z zapisem show z Manchesteru. Madonna "Drowned World" i "Girlie Show" - oba bardzo fajne..
Akurat mam te wydawnictwa, do tego dodałbym Kylie Live in SydneY+Body language/z 2004roku/. :
Z ostatnich zakupów- mam jeszcze do obejrzenia Marca Anthony i Stinga.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2009, 13:26 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: flame »

Bob pisze:
flame pisze:Bardzo fajne jest DVD Kylie "KylieFever2002" z zapisem show z Manchesteru. Madonna "Drowned World" i "Girlie Show" - oba bardzo fajne..
Akurat mam te wydawnictwa, do tego dodałbym Kylie Live in SydneY+Body language/z 2004roku/. Ciao Italia- po obejrzeniu pózniejszych produkcji troche rozczarowuje, ostatnio po allegro krążyły pirackie wersje Madonna The Reinvention tour/ chyba z 4 róznych miast/, ale spasowałm , poczekam na oryginalny DVD.
Ja wprost umieram z niecierpliwosci - widzialem Re-Invention w Londynie i mnie po prostu Madonna "przejechala" i "wymiotla" wiec nie moge sie doczekac oficjalnego wydawnictwa (ponoc ma sie ukazac na poczatku kwietnia). "Ciao Italia" rzeczywiscie moze rozczarowac jesli sie wczesniej widzialo np "Drowned World". Poza tym DVD Ciao Italia jest bardzo kiepsko posklejane - sa tam polaczone fragmenty conajmniej 2 koncetow z trasy Who's That Girl i momentami jest to oczywiste (Madonna noszaca inne spodnie w 2 piosenkach jedna po drugiej, itp).
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Virtual Tom »

JA własnie czekam na Ultimate Kylie

Bardzo załuje, że nie jest kompletna. Żeby zmieścić się na jednym cd - wywalono kilka piosenek, w tym moją ulubioną "Finer Feelings" :cry:

Jednak mimo wszystko kolekcja 33 klipów - robi wrażenie :D


Obrazek
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: Bob »

Kylie jest kurką znoszącą złote jajeczka/ lub jak kto woli jajeczka Faberże,sorry ale nie wiem jak to sie pisze/. Produkcja każdego DVD to ogromna inwestycja,ale jak widać produkty z jej udziałem sprzedają sie znakomicie.Przede mną miłe chwile przy zafoliwanej jeszcze In bed with Madonna, które ogladałem w roku premiery jeszcze na VHS-ie. Uwielbiam moment zdejmowania foli z kazdego nosnika i ten dreszcz oczekiwania , czy przypadkiem się nie rozczaruję. Madonnę dostałem jako bonus do singla z Never will I/również zafoliowana nówka/ i kalendarza z Virgin , na który jeszcze czekam.
Flame nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: DVD muzyczne godne polecenia

Post autor: flame »

Bob pisze:Flame nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę
He, he - sam sobie zazdroszcze :D.
ODPOWIEDZ