Sopot Festival 2014 z Polsatem

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Sopot Festival 2014 z Polsatem

Post autor: KrzysiekF »

22.08.2014 r. /PIĄTEK/:

I KONCERT- „KONCERT GAROU”
II KONCERT- „SŁODKIE LATA ‘90”
- Wilki
- Varius Manx
- Golden Life
- Kasia Kowalska
- Andrzej Piaseczny
- Ira
- Big Day
- Gabriel Fleszar
- Loka
- Stanisław Soyka

23.08.2014 r. /SOBOTA/:
I KONCERT - „25-LECIE ELEKTRYCZNYCH GITAR”
II KONCERT - „MUZODAJNIA GWIAZD”
- Sylwia grzeszczak
- Ewa Farna
- Honorata Skarbek Honey
- Grzegorz Hyży
- GWIAZDY ZAGRANICZNE


III KONCERT - „JUBILEUSZ DZIEWCZYNY SZAMANA. 20-LECIE JUSTYNY STECZKOWSKIEJ
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: SOPOT FESTIWAL z POLSATEM 2014

Post autor: BAdam »

Nie ma Edyty w "SŁODKIE LATA 90" :?: :shock: Sorry, ale to jest nie fair... :x
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: SOPOT FESTIWAL z POLSATEM 2014

Post autor: karen »

ale słabizna.... Kalka Top trendy... Nic specjalnego... Zapewne do listy artystów dołączą Enej i Lemon..
Co do lat 90-tych ( kto ten tytuł wymyslił i dlaczego?) prędzej bym dołożyła HEY czy Kayah niż Edzię 8P Po co ma sie dziewczyna znów meczyć śpiewajac to za czym nie przepada...

-- Dodano: 8 lip 2014, o 07:30 --

Aktualizacja; Troche zmian w programie
PIĄTEK, 22 SIERPNIA

SŁODKIE LATA 90

WILKI
GOLDEN LIFE
ELEKTRYCZNE GITARY
KASIA KOWALSKA
IRA
ANDRZEJ PIASECZNY
ROTARY /LOKA/
STANISŁAW SOYKA
ROBERT CHOJNACKI
HEY
LIROY
VENGABOYS
DR ALBAN

KONCERT GAROU

SOBOTA, 23 SIERPNIA

25 - LECIE JUBILEUSZ ELEKTRYCZNYCH GITAR

MUZODAJNIA GWIAZD:

LEMON
EWELINA LISOWSKA
EWA FARNA
MROZU Z CHÓREM SOUND'N'GRACE
SYLWIA GRZESZCZAK
BRACIA
HONORATA SKARBEK "HONEY"
GRZEGORZ HYŻY
MARIO BISCHIN
KASIA POPOWSKA
ELAIZA
REMADY
OCEANA

JUBILEUSZ DZIEWCZYNY SZAMANA. 20-LECIE JUSTYNY STECZKOWSKIEJ
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: SOPOT FESTIWAL z POLSATEM 2014

Post autor: Bob »

Oglądałem tylko fragmenty. Rumuńskie disco królowało w dniu wczorajszym.Macarena, Ela Ela....i w ten desen.... Jak można kogoś takiego promować i umieszczać na tej samej scenie co Steczkowska i Garou. Zemdliło mnie, nie wierzyłem w to co widziałem na ekranie. Poprzedniego dnia potworek w stylu Vengaboys. Na wiejskie dyskoteki a nie na festiwal z tradycjami. Taki zestaw pasował pewnie prezesowi stacji....
Jubileusz Justyny niestety rozczarował.
Wokalnie -jeszcze lepiej niż 20 lat temu,głos zakonserwowany, nie ma konkurencji w tej części świata...
wyglada obłędnie.
Niestety nic nowego w aranżacjach i interpretacji, o 60 minut za krótko....Skrócenie recitalu do kilku numerów-trochę upokarzające dla artystki formatu Steczkowskiej...
Brakowało świeżego spojrzenia na materiał i wywrócenia go do góry nogami. Ogólnie nie cierpię muzyki lat 90-ych .....Wybrzydzam, ale Justynę kocham nieprzemijająca miłością od debiutu.
Dziewczyna Szamana -najczęściej słuchane cd na przełomie 95/96, bardziej cenię do dziś niz Dotyk...To byla spójna torpeda , mistrzowsko wyprodukowana , materiał genialny od początku do konca cd...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: SOPOT FESTIWAL z POLSATEM 2014

Post autor: KrzysiekF »

Recital Justyny obłędny. Nie nazwę występu jubileuszem...Myślę, że nastąpiło jakieś spięcie na lini produkcja - artystka. Promowanie 25 minutowego recitalu wielkim jubileuszem ? Ktoś chyba zrobił kuku.

Godzina emisji i występu bez komentarza. Dobór piosenek średni, nie było możliwości przekroju 20 lat na scenie...za mało czasu. Justyna robiła co chciała , forma wokalna genialna. Nie wiem kiedy ona ma czas na wszystko, ale jak widać można.

Nowa płyta oczywiście znajdzie się w mojej kolekcji CD.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: SOPOT FESTIWAL z POLSATEM 2014

Post autor: Flux »

Określenie "jubileusz" w przypadku recitalu Justyny to nadużycie. Niespełna pół godziny to jakiś okrutny żart w przypadku artystki z takim dorobkiem. Wiedziałem, że nie ma co liczyć na tyle uwagi co Górniak cztery lata temu ale pół godziny czasu antenowego to potwarz podobna jak w przypadku Edyty Geppert podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. Dobór repertuaru nie mógł być inny, wiejska impreza, dużo przypadkowych ludków. Zdecydowanie lepiej wybrać się na pełnoprawny koncert Justyny, tam prezentuje zdecydowanie szerszy wachlarz i człowiek ma szansę poczuć jej klimat. Tutaj Justyna była zalotną kocicą, uwodziła ruchem ale zabrakło jej tajemnicy, odrobiny mroku i mistycyzmu. Ogólnie Steczkowska wykazała się pełnym profesjonalizmem, zero zadyszki, energia fantastyczna ale pozostaje niedosyt. Reszty imprezy nie ma co komentować, szkoda słów.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: SOPOT FESTIWAL z POLSATEM 2014

Post autor: dorota »

czekałam na Justynę cały wieczór, a ta po 5 piosenkack skonczyła, chyba juz wszystko napisaliście w tym temacie, wstyd Sopocie, oj wstyd!!! :evil:
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: SOPOT FESTIWAL z POLSATEM 2014

Post autor: Robik »

Aro poproszę o wyniki oglądalności poszczególnych koncertów.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: SOPOT FESTIWAL z POLSATEM 2014

Post autor: karen »

No faktycznie Polsat mocno!!. Ja wyłaczyłam TV chyba po 4 piosence, jakbym wiedziała że zaraz koniec to bym dotrwała do niego ;-)
Trzeba jeszcze dodać że dzień wczesniej Polsat poleciał tez fajnie z wystepem Kasi Kowalskiej, występ zaczeła w trakcie reklam , a w TV pokazali 3 piosenki :PP
Oj Polsat shit Festiwal ;)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: SOPOT FESTIWAL z POLSATEM 2014

Post autor: KrzysiekF »

Coraz gorzej z oglądalnością...

Największą oglądalność podczas trwania festiwalu osiągnęła nadana w piątek pierwsza część „Słodkich lat 90.”. Widownia tego koncertu uplasowała się na poziomie 2,53 mln osób. Drugie miejsce należało do sobotniej „Muzodajni gwiazd” - 2,47 mln widzów.

W ostatnich tygodniach na łeb na szyję leci w dół wszystkim stacjom ;) a TVP2 bodajże 2 tygodnie temu zanotowało najniższą oglądalność od początku badań telemetrycznych :lol:

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/fe ... erem-rynku
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Sopot Festival 2014 z Polsatem

Post autor: Grzegorz »

karen pisze:Polsat poleciał tez fajnie z wystepem Kasi Kowalskiej, występ zaczeła w trakcie reklam , a w TV pokazali 3 piosenki :PP
Z całego szit festiwalu właśnie najbardziej czekałem na Kasię Kowalską. Szkoda że nic nowego nie nagrywa, ogólnie odniosłem wrażenia że strasznie smutna była i nawet wręczona nagroda niewiele pomogła... ;(
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Sopot Festival 2014 z Polsatem

Post autor: karen »

Grzegorz pisze:
karen pisze:Polsat poleciał tez fajnie z wystepem Kasi Kowalskiej, występ zaczeła w trakcie reklam , a w TV pokazali 3 piosenki :PP
Z całego szit festiwalu właśnie najbardziej czekałem na Kasię Kowalską. Szkoda że nic nowego nie nagrywa, ogólnie odniosłem wrażenia że strasznie smutna była i nawet wręczona nagroda niewiele pomogła... ;(
Na pewno było mocno wzruszona... a co do nowej płyty Kaśka powiedziała ostatnio ze widzie nudne stateczne życie nie ma zadnych dramatów to i weny nie ma ;-)
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Sopot Festival 2014 z Polsatem

Post autor: Grzegorz »

karen pisze: Na pewno było mocno wzruszona... a co do nowej płyty Kaśka powiedziała ostatnio ze widzie nudne stateczne życie nie ma zadnych dramatów to i weny nie ma ;-)
Czyli płyty nie ma się co spodziewać. Szkoda...
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Sopot Festival 2014 z Polsatem

Post autor: karen »

POlsat zrezygnował z kolejnej edycji Sopot Festival ( dotyczy tego sierpniowego wydania, chociaż nieznane też sa dalsze losy tego czerwcowego) , ponoć władze miast rozmawiają w tejsprawie z inną telewizją, ale nie jest to ani TVN ani publiczna...
ODPOWIEDZ